Lider Artur Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski

Opinie o Lider Artur Sp. z o.o.

agat 2015-09-23 15:58
Dokladnie ''pracownik'' nikt nikomu nie dogodzil! A z tego się czyta to macie urazy do tych dziewczyn niekoniecznie sluzbowe a chore urazy zlosc, mieszacie ludzi z blotem, skoro są brygdzistkami to się na czymś znają a wiecie ze tak jest ze trzeba mieć cierpliwość co do niektorych ale najlepiej stać przy taśmie po parę lat i nic poza tym a do oczerniania pierwsze wytykają bledyblendy tak jest bo nadal tam pracuje to wiem
do pracownik 2015-09-23 16:03
pewnie ze latwo byc brygadzista albo liderem. mozna sobie spac na hali 1 jak niejaki pan bizon albo ciagle siedziec na kawce jak coniektorzy a reszta musi tyrac
iiiii 2015-09-23 16:11
Ciastka tez trzeba umieć zbierać. Postaw te panie do taśmy to zobaczymy czy będa umiały. Do łazienki nawet nie można pójść bo nie ma komu zmienić bo pani E siedzi na gorze i tel się bawi.i to nie chodzi o oczernianie bez podstawne. Gdyby tak nie było to by tyle osób nie pisało o tym. A co ma do roboty brygadzistka?ze w komputerze sobie popyka i karty wypisze.?ale do ludzi trzeba podchodzić z szacunkiem. A pani z krakersa jak ktoś podpadnie prywatnie to później się msci. I czy to jest normalne?raczej nie. Wiec nie piszcie ze wszystko jest ok. Skoro jesteście dobrymi znajomymi tych pań to możecie ich nie bronić ale większa część nie będzie tego robić.
Andrzej 2015-09-23 16:27
ojej i mi się dostało(przynajmniej tak się domyślam) ale przynajmniej dobrze że nie oskarżyli mnie o gwałt z tym byłby większy kłopot. Ale to nic pamiętam kto się mi dzisiaj odgrażał :) :)
!,,,,, 2015-09-23 16:33
Moim zdaniem wszyscy którzy oceniają i obrażają wyżej wymienione osoby powinni najpierw zacząć od oceny swojej pracy i swojego postępowania, bo jeżeli są tacy wspaniali i nie popełniają w pracy żadnych błędów ,to dlaczego ktoś ma do nich jakiekolwiek zastrzeżenia?
Luzak 2015-09-23 16:35
Przynajmniej jeden co traktuje to forum z przymrużeniem oka
zef 2015-09-23 16:36
Grunt to poczucie humoru i dystans do siebie. Liczniejsze grono zalogi dostaje ....Żal mi tych PAN ze muszą z takimi parszywcami pracowac
do elvisa 2015-09-23 16:45
Owszem, pracuje. Ale brak jej szacunku do dziewczyn od taśmy. Zero poszanowania.
elwis 2015-09-23 17:05
Co rozumiesz przez zero poszanowania podaj przykład?
do elvisa 2015-09-23 17:54
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zbierać te ciastka! Połowa pań które ze mną pracowały mogły by być jej matką. Ciekawe czy i do swojej matki sypie takimi epitetami. Ja swoje lata mam i przykro mi było słuchać takich słów. I to jest jeden przyklad. I pytam się! Jakie to poszanowanie drugiego czlowieka. Niech stanie na 8 godz do taśmy i pokaże klase.
Fdrt 2015-09-23 18:00
Ludzie dajcie sobie juz spokoj. Nawrzucaliscie jedni drugim i wystarczy. Wezcie sie za prace albo inne zajecie i skonczcie te zenujace teksty jacy to inni sa zli.
elwis 2015-09-23 18:52
Do pani wiadomości stała po osiem godzin przy taśmie i z tego co wiem nadal zbiera ciastka jeżeli zajdzie taka potrzeba. A co do epitetu którego użyła i innych jej wad w pani opinii , każdą reakcję wywołuje jakaś akcja, więc chyba nie do końca jest pani obiektywna w ocenie jej osoby i sytuacji która zaistniała. Naprawdę jest aż taka straszna , czy ocenia ją pani tak a nie inaczej bo po prostu jej pani nie lubi?
hdsa 2015-09-23 18:52
Nie chce mi dodac mojej opini...
do elvisa 2015-09-23 19:26
Ta pani nigdy nie zbierała ciastek i ich nie zbiera. Coś ci się pomyliło drogi elvisie. No chyba że 20 min zbierania raz na jakiś czas to zbieranie. To ja jestem pakujaca. Kilka razy zaklejalam telewizory.
elwis 2015-09-23 19:38
Więc skoro tak piszesz , to musisz krótko pracować lub zbyt krótko, aby pamiętać że ta pani jak piszesz o niej zaczynała pracę jako osoba stojąca osiem godzin przy taśmie i zbierała ciastka.A w woli ścisłości praca pakującej to nie zaklejanie telewizorów , a obsługa pakowaczki.Wracając do tej pani na pewno dałaby radę stać osiem godzin przy taśmie, bo ciastka umie zbierać.
mądruś 2015-09-23 19:40
Nie chodzi chyba w tym wszystkim o to zeby sobie wytykac tylko zeby naswietlic problem , ponieważ bylo napisane ze kobiety chodzily na skarge na pania Elwire to cos tam jednak sie dzieje. Ale tak naprawde nie jest to odosobniony przypadek , pani lider z h3 tez jest na tyle ambitna ze jakby mogla to swoja ekipą obstawila by produkcje w spomleku i jeszcze mysle ze sostala by jej jakas osoba. Najlepiej zaczac 100 robut zadnej nie skonczyc a potem miec pretensje do ludzi bo sie nie wyrabiają. I najlepszy teks "po dwie na przerwę" wszystko ladnie pieknie tylko kobieta ktora idzie o 4:30 na przerwe po 6 godz stania przy tasmie to najwyzej moze przymknąc oczy na stołówce na 15 min bo niema sily przezuwać kanapki.
andzia 2015-09-23 20:30
Naprawdę szkoda, tyle dobrych ciężko pracujących osób już nie pracuje a prawdziwi lenie i pozery pracują dalej. Nie wiem dlaczego jest tu mowa tylko o paniach...
Jest taki mało rozgarnięty z głupkowatym uśmieszkiem pajacyk arrturro (tak się komicznie przynajmniej przedstawia) którego praca polega na przeglądaniu wszystkich samochodów allegro, łącznie z zabytkami i tak mija dzień za dniem po kilka godzin od paru lat a jak oczka się zaczynają kleić to sen przed komputerem jest standardem.
Dlaczego jest taka niesprawiedliwość? Za co on bierze tak duże pieniądze? No pytam za co?
Ps. Przykłady można mnożyć. Po prostu ten typ jest wyjątkowo beszczelny skoro to robi przy wszystkich a jego głupkowata mina kiedy śpi woła o pomstę. Litości...
kindzia 2015-09-23 20:54
Cos w tym jest jest aż mdły uważa sie za super fajnego wyluzowanego ale tak naprawdę jest drażniący . Jest tez parę osób które próbują jakos to wszystko ogarnąć npLider Stanisław nie wadzi nikomu a robota jest zrobiona i umie przekazac mysli w sposób nikogo nie urażający. ŁUKASZ teź jest ok. Koordynatorzy płci męskiej na h3 też nie są chyba najgorsi. Takie troche pocieszenie :)
Luzak 2015-09-23 20:56
Andzia to pojechałeś po koledze .Żal mi ciebie.Zapewne pracujesz na podobnym stanowisku (bo na pewno nie jesteś na tej zmianie pracownikiem).Akurat Artur jest jednym z normalniejszych liderów w tej firmie
Lek na uspokojenie 2015-09-23 20:57
Wartością jest odwaga - tu stawiam pytanie Dlaczego plujecie w dziewczyny bedąc anonimowo?, ujawnijcie sie personalnie czego sie obawiacie spojrzec im w oczy, czy bronic swoich kolorowych wywodów. Na kawę czy herbatę chodzi kazdy kto chce począwszy od biura,a kończąc na produkcji czy ekipie sprzątającej. Ten fakt akurat świadczy o normalności w firmie. Brak obsady personelu produkcyjnego nie jest zasługa brygadzistek to wydawac sie moze oczywiste dla osob myslacych racjonalnie.
śś 2015-09-23 21:23
Socjal..........? Mamy łazienki
andzia 2015-09-23 22:10
Drogi Luzaku śmieszy mnie twoja naiwność co do osoby pana arrturra. Może kiedyś to zrozumiesz jak twoja bystrość i inteligencja bardziej się rozwiną...
Mam dziwne wrażenie ze nazywasz się Ewella.
Chociaż z drugiej strony może on jest faktycznie normalny. Przecież siedzi na komputerze tak jak i my, śpi też jak my, głupkowato się uśmiecha tak jak i my czasem. Kurcze to na prawdę jest normalne...
ALE NIE W PRACY !!!
Artur 2015-09-23 22:33
Dobre. Śmieszy mnie to wszystko co wy tutaj piszecie. Niezły melodramat by powstał. Dlaczego ja,trudne sprawy,a najlepiej Poznaj swoje prawa. A Lewandowskiego i tak nie przebijecie. Dziękuję za uwagę. Amen
222222 2015-09-24 08:05
Hahah pewnie że Łukasz i Stanisław są najbardziej spoko. U nich nic nie trzeba robić :) nigdzie sie tak nie poobijasz jak u nich :D a że na olejarce stoi trzech operatorów, no cóż :) inni mogą tylko pozazdroscić. Inne zmiany zrobią robotę.
do xxx 2015-09-25 11:15
No to chyba najbardziej inteligentna wypowiedz w temacie...brawo xxx !!!
A tak z innej beczki to kazdy wie ze u Stanislawa zawsze najwiecej bylo zrobione i najszybciej ciastko szło nie to co u Artura bo on zawsze zwalniał...
pracownik 2015-09-25 12:21
Jesli chodzi o szybkosc to nikt nie przebije pani Ewy u niej zawsze jest najwiecej zrobione i do tego zawsze posprzatane naprawde solidna kobieta a na krakersie oczywiscie Stasio najbardziej solidny reszta porazka
była 2015-09-25 12:58
tu sie zgadzam i ja. waldi caly czas na szatni siedzi a arturek non stop allegro i spanko przy komputerze
to ich obowiazki. takze stasio naprawde solidna firma..........
kocham dalej tą firmę 2015-09-25 15:54
a mario malarz robi dalej?
żal!!! 2015-09-25 17:53
Ludzie na litość jaka solidna? Kosztem starego pracownika bo większość z agencji...... przecież po tygodniu nie będą pracować jak pracownik z kilku letnim stażem!!! I jeszcze jedno pytanie się nasowa, gdzie są koleżanki koledzy (raczej pseudo) wszystkich obsmarowanych osób, bo czytają i tak się tymi negatywami podniecaja ze aż żal! Koleżanki i koledzy do waszych sumienia!!!!
były pracownik dzięki Bogu 2015-09-25 19:09
..................a lemur na to nieeemożliwe ;-)....................
pracownik 2015-09-25 19:46
Do użytkownika żal.. a czym tu się podniecać..czytam te wszystkie negatywne komentarze i śmiać mi się chce bo płakać nie będę. Z niektórymi się mogę zgodzić bo wiem jak jest w tej firmie. Ale niektóre to tylko porażka. Poprostu ciężko wam zrozumieć ze na niektórych zmianach pracownicy się dogaduja. A chodzenie na kawę świadczy o tym ze na zmianie jest ok. A jeżeli wszystko jest zrobione w pracy to dlaczego nie pójść?
żal!!! 2015-09-25 20:01
Do pracownik..... pracuje i dlatego pisze ze się co niektórzy aż za bardzo podniecaja! Widocznie przeszkadza ze na zmianach się dogaduja i trzeba to zepsuć, pomimo ze obecna sytuacja jest nie za ciekawa!
do elvisa 2015-10-06 20:58
Ta pani może i zbierała ciastka. Może i stała przy taśmie. Być może zbyt krótko pracowałam bo nie pamiętam.Ale wszystko się zmieniło jak dorwala się do władzy. Sprytna jest. Nie mogę tego jej zarzucić. Ale niech nie zapomina, ze brygadzistka się bywa a człowiekiem się jest. A ludzie pamietliwi są. Pamiętają co złe a co dobre szybko zapominają. I niech pani Elwira zapamięta to sobie.
anonim. 2015-11-04 02:18
Nikt nie wspomnial o naszych 2 przystojnych CELEBRYTACH. Służą pomoca pod każdym wzgledem..
ppp 2015-11-04 15:56
nie zgodze sie z tym, pomagaja nie licznym!!
Lider 2015-11-04 19:04
Jakaś zazdrosna Pani?
rozbawiona 2015-11-07 23:20
ale o kogo tu mam być zazdrosna o dwóch pajaców i w dodatku NIEROBÓW?!!
Tymczasowa 2015-11-08 20:05
Coś ucichło o liderce EEE czyżby markowała swój stosunek do reszty pracowników przed nadchodzącą burzą,a co do lidera A. to dało się zauważyć jego stosunek -podejście poniżające do kobiet żenada.A płaca to powolna wegetacja.
ONA 2015-11-17 19:32
PRACOWAŁAM W LIDERZE PARĘ ŁADNYCH LAT I PRACOWAŁAM NA WSZYSTKICH HALACH I DLATEGO Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ,ŻE NAJWIĘCEJ PRACY I NAJCIĘŻEJ JEST NA TRÓJCE. PRACA JEST TAM CIĘŻKA BO I CIASTKA JAKIE TAM IDĄ SĄ TRUDNE DO ZBIERANIA NO I ZAWSZE JEST ZA MAŁO LUDZI .PRACA TERAZ W LIDERZE TO KOSZMAR .KIEROWNICY JAK I BRYGADZISTKI STARAJĄ SIĘ WYKAZAĆ BO WIADOMO ,ŻE OD NOWEGO ROKU BĘDĄ JESZCZE ZMIANY .SKORO W GERARDZIE JEST TYLKO JEDEN KIEROWNIK I JEDNA BRYGADZISTKA NA ZMIANĘ TO I TU TAK BĘDZIE.KAŻDY CHCE PRACOWAĆ BO MA RODZINĘ,ALE ATMOSFERA JAKA TAM PANUJE JEST NIE DO WYTRZYMANIA.JEŚLI PRACUJE SIĘ ZA 2 LUB 3 OSOBY BO PANIE Z AGENCJI[SĄ WYJĄTKI MAŁE]NIE CHCĄ TEGO CZY TAMTEGO ROBIĆ TO KIEROWNIK KOGO OPIERDZIELI STARE PRACOWNICE BO ONE MAJĄ UMOWY I IM ZALEŻY NA PRACY.DO TEGO TAKI PAN LIDER A KTÓRY KOBIETY MA ZA NIC NIE SZANUJE ICH TRAKTUJE JAK ROBOLI LUDZI GORSZEJ KATEGORII,CHODZI TYLKO ZA PALETAMI I PODSŁUCHUJE .TO ŻE KTOŚ JEST WYKSZTAŁCONY A KTOŚ MNIEJ TO NIE ZNACZY ,ŻE JEST MĄDRZEJSZY CZY ŁADNIEJSZY NIECH SPOJRZY W LUSTERKO TO ZROZUMIE DLACZEGO TK A NIE ON ZOSTAŁ KIEROWNIKIEM ZAKŁADU .
Zwykły człowiek 2016-09-29 06:19
Jeżeli się szanuje ludzi to i ludzie szanują brygadzistów i kierownictwo W miłej atmosferze pracuje się lepiej a z niewolnika nie ma pracownika Warto o tym pamiętać bo jak mówiła jedna mądra pani dłużej pracownika jak kierownika Pracownik zadowolony jest bardziej wydajny a o to chyba właśnie w tym wszystkim chodzi Szacunku nie wymusza się strachem
Zwykły człowiek 2016-09-29 06:20
moth3 2016-10-01 17:13
doświadczenie doświadczeniem @kajtek ale pozostaje jeszcze kwestia jak długo trwa taki staz i jakie są realne szanse że po nim otrzymam zatrudnienie w firmie, boję się być wykorzystana przez kolejnego pracodawcę
Natalia 2017-01-03 10:06
To ile godzin tam musicie wytrzymać bez siku? Trochę się boję. Powiedźcie prawdę.
Motylek 2017-04-04 10:51
Tam jest jeden wielki bałagan, zero szacunku do pracownika, nie mówiąc już o pracownicach tam pracujących, po prostu nie da się tam pracować, wykończyć psychicznie się można.... tam trzeba jedynie mówiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tyle i temacie.
Marta 2017-04-08 01:18
Są przerwy na siusiu?
Monika 2017-04-18 17:25
To prawda że jedna dziewczyna się tam posikała przy taśmie?
PRACOWNIKK 2017-06-20 11:33
Pracuje w tym zakladzi na tyle dlugo ze przez ten okres tyle zmian nastalo ze ciezko to teraz ogarnac dla niektorych pracownikow co pracowali a nawet co pracuja dalej i owszem jest teraz jeden kierownik na caly Gerard i uwazam ze nie jest to takie dobre gdyz Gerard wykupil Artura lecz kot odwrocil ogonem i wychodzi na to ze Arutur przejal Gerarda np kierownik zmiany B Jakub G osoba ambitna i za to sie gochwali bo kazdy chce cos osiagnac a przynajmniej wiecej zarabiac lecz przy tym trzeba tez byc czlowiekiem dla swoich pracownikow a nie dawac w kosc podrecic wszystko aby wyszlo jak najwiecej dla mnie to chore jak i zapewne dla wielu pracownikow ktorzy teraz pracuja
Dominika 2017-08-11 08:52
Większość opinii jest negatywnych, dlaczego tak słabo oceniacie firmę? Napiszcie co ewentualnie jest na plus? Co na minus? Co należy zmienić? Czy faktycznie przy pracy na taśmie nie można się na chwilę oderwać, by zrobić przerwę na śniadanie czy inna czynność?
Ciasteczko 2017-08-22 09:15
Z tymi przerwami bywa różnie raz są o czasie a nie raz nie ,ale są zawsze.W tej kwestii jak też i innych takich jak: chodzenie do łazienki, czy sprzątanie możemy liczyć na naszą brygadzistkę ,która nas zmienia.
Ciasteczko 2017-08-22 09:22
Nie bronię tu nikogo ale wiem ,że takie ,,podkręcanie" ma miejsce na każdej zmianie i u każdego kierownika nawet tych ,,gerardowych".
Zostaw swoją opinię o Lider Artur Sp. z o.o. - Radzyń Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider Artur Sp. z o.o.