Roshen-Polska Sp. z o.o.

Jarosław

Opinie o Roshen-Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 15:37:48
Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Roshen-Polska Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!
Anka 2015-10-20 22:43:04
Czy źle słyszałam czy w Roshenie pracuje niejaki Robert R.?
Tania 2016-02-17 17:08:17
Tak, pracuje, nawet jako National Menager :D ... bez komentarza ... tyle że dla zainteresowanych to teraz Roshen Europe z siedzibą w Warszawie ul. Patriotów...
Fiona 2016-03-29 14:49:07
Jak tam się sprzedają cukierki? Z tego co widzę to góra ma ambitne plany a realia sprzedażowe w całej Polsce "nieco" od nich odstają. Już atmosfera w firmie jest kiepska a plany mało motywujące.
Ale 2016-04-06 00:24:35
Spoko, Robert R. wprowadzi swoje style motywacji sprzedaż wystrzeli w górę :-)
Kolo 2016-04-06 10:36:26
No tylko czekać aż PH zaczną się zwalniać bo ile to można pracować kiedy pierwszego dnia miesiąca wiadomo że nie ma szans wykonać plan sprzedażowy. Fiona ma rację, delikatnie mówiąc,mało to wszystko motywujące.
koko 2016-05-17 22:49:35
Dobra kasa w roshenie.... a to dobre :)
Jeżeli uważasz że sama podstawa jest super osiągnięciem to gratuluje ambicji.
Plany kosmiczne, nikt w kraju nie wyrabia premii, tak prawda.
Księżniczka 2016-05-30 19:10:47
Wszyscy dostają 2500netto podstawy + premia (teoretycznie)
Więc jeżeli uważasz że 2.5k to dobra wypłata to aplikuj. Lecz radzę przygotować że więcej nie dostaniesz, po kilku miesiącach pojawi się brak motywacji z powodu nieosiągalnych planów a szefostwo będzie cie motywowało w stylu - zrealizuj plan albo będzie niespodzianka. Jak będziesz miał szczęście i trafisz na rejon gdzie otrzesz się o plan to na kolejny miesiąc dostaniesz taki przyrost że ręce ci opadną. Firma po prostu nie jest nastawiona na motywacyjny system premiowy.
koko 2016-06-20 12:00:16
Od tej firmy lepiej trzymać się z daleka. Atmosfera raczej nie sprawia że poczujesz w tej firmie chociaż odrobiny stabilności. Absurdalne decyzję idące z Kijowa które tylko utrudniają pracę PH. Towar się aż tak dobrze nie sprzedaje jakby sobie tego życzyła firma - plany kosmiczne, niejednokrotnie zawyżone o 100% od możliwości chłonności rynku (o premii zapomnijcie). Jeżeli ktoś potrzebuje pracy "na gwałt" to można brać i na spokojnie szukać czegoś normalnego. Jeżeli ktoś myśli nad zmianą swojego obecnego pracodawcy i jest zainteresowany forma Roshen to niech ma świadomość że istnieje duże prawdopodobieństwo że trafi z deszczu pod rynnę.
Ogród 2016-07-12 14:01:51
Czy ja wiem czy to taka kosmiczna kwota żeby w to nie uwierzyć. Standardem w firmach jest 2000-2200 netto, więc to niewiele więcej jest. Ale licz się z tym że z premia może być bardzo ciężko ;) Podstawa nie jest wyznacznikiem wysokości wynagrodzenia w handlu :) Znajomy ma u siebie w firmie podstawę 1800 a co miesiąc nie zarabia m jej niż 3500 - tyle w temacie.
Franek łowca bramek 2016-07-26 01:00:57
No każdy mierzy swoją miarą. W biedniejszych rejonach Polski gdzie jest wysokie bezrobocie, albo osoba nie ma doswiadczenia to faktycznie zarobki 2.5k są dobrą perspektywą. Natomiast jak ktoś posiada kilkuletnie doświadczenie, jest wystarczająco ogarnięty i zna obecne realia rynkowe to raczej będzie uderzał w kwotę o 1k większą. Warto dodać że ofert ma rynku pracy dla PH jest tyle że to nie jest kwestia czy znajdę pracę tylko którą ofertę wybrać. Ostatnio rozglądam się za czymś normalnym to przyznam że nie ma tyg. żebym nie był na kilku rozmowach i przynajmniej nie otrzymał jednej pozytywnej odpowiedzi. Ale muszę przyznać że ogólnie teraz w handlu to wypłaty są kiepskie, 7 lat temu zarabiałem jako PH 3k i to w sumie standard był.... teraz zawód PH to już dinozaur, szczególnie w branży FMCG gdzie coraz więcej mają do powiedzenia sieci i umowy. Przedstawiciel jeździ jak mrówka po punktach i zbiera zamówienia, monotonia, zero perspektyw. Pora zmienić branże na taką gdzie faktycznie ma się coś do powiedzenia.
cud 2016-07-27 23:21:37
Zobacz, ze ostatnio nawet nie pokazało się zadne ogłoszenie pracy @Walk, więc nie mają potrzeby nowych stanowisk tworzyć.
bim bom którym juz rzygom 2016-12-07 13:25:54
hehehe firma żenada totalna. Chcą zostać liderem na Polskim rynku najlepiej w ciagu 2/3lat od wejscia do Polski, nie dajac nic od siebie. Za wystawki nie chcą placic bo jak mówią to jest ROSHEN a oni nie płacą za nic. Potrafią dac przedstawicielom target na jakis produkt ktorego nie ma jeszcze nawet w Polsce co dla mnie jest hitem i dowodem jaki balagan panuje w Polskim oddziale Roshen Europe z siedzibą w Warszawie.

Targety przeszacowane o kilkadziesiat procent i sa po prostu nie rabialne, kazdy kombinuje jak umie, lewe zamowienia, anulowanie zamowien to codziennosc bo inaczej ciezko przywiezc polowe dziennego planu . Kazdy dostaje taki sam target dodatkowy nie zaleznie jaki ma teren i jaka baze klientow, np. potrafili dac znajomemu ktory mial same Delikatesy Centrum do wprowadzenia wafelek ktory nie byl zaindeksowany w centrali i chlop juz pierwszego dnia wiedział ze nie ma szans... bez sens.

Ogolnie firma ma sie za wielka korporacje a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] straszny mają.

placa 2500netto - 80zl za uzytkowanie auta (nowa fabia lub opel corsa 2014r) o premii zapomnijcie
Zostaw swoją opinię o Roshen-Polska Sp. z o.o. - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roshen-Polska Sp. z o.o.