Opinie o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MPT Tabo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPT Tabo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT Tabo Sp. z o.o. w Poznań

Izabela Nowy wpis

W wizytówce google widziałam wzmiankę o tym, że firmy już nie ma i ze jest jakiś SOT, teraz w ostatnich komentarzach ktoś to w pewnym sensie chyba potwierdził. O co z tym w zasadzie chodzi? wszyscy pracownicy się zmienili czy jednak zostali ci sami? Chłopak czegoś szuka a nie wiem na ile to stabilne

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z MPT Tabo Sp. z o.o.?

Deb Nowy wpis

SOT Spier.... tę firmę już do końca... wasz system jest (usunięte przez administratora) wart.. info dla klienta NIE ZAMAWIAJ TUTAJ TWOJ TOWAR NA PEWNO W CAŁOŚCI NIE PRZYJEDZIE!!!!!

Mają już kogoś na pewno na to stanowisko przedstawiciela handlowego co 4 miesiące temu było ogłoszenie o pracę wystawione na jednym portalu? Pokazało mi się w wyszukiwarce. Byłbym chętny, tylko fajnie byłoby wiedzieć, czy jest aktualnie podstawa jakaś czy tylko na prowizji się robi. I jaka ewentualnie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MPT Tabo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka ds. księgowości.
Gdzie

Gdzie pieniądze za inwentaryzację?????? Znowu nas oszukałeś.........

Cojestgrane

Jakim prawem kierownik Dariusz zmusza osoby z 26 dniowym urlopem by zeszły do 20 dni do końca kwietnia?? Dlaczego ten pseudo kierownik zmusza i straszy ze sam będzie wydawał mój bierzacy urlop wtedy kiedy on chce???? Jakim prawem zostaje zmuszony do wypisania urlopu z dnia na dzień??? Pan wielki kierownik może niech sam się pozbywa swojego urlopu a nie zmusza i straszy ludzi.

Dominika
@Cojestgrane

Pytałeś go o to? Albo w kadrach może pytałeś? Tutaj to chyba nikt nie będzie wiedział dlaczego masz wybrać urlop akurat do końca kwietnia. Jeśli chodzi o firmę to szukam informacji jaka jest atmosfera wśród załogi. Ludzie są pomocni?

Zagadkaqrwa
@Dominika

Skoro jeden na drugiego wypisuję w internecie zamiast wyjaśnić pomiędzy sobą,to raczej atmosfera w pracy przez takie osoby nie jest zbyt sympatyczna. Najlepiej wypisywać i żalić się w internecie

Marzena

Jak wygląda ten system pracy hybrydowej na posadzie Przedstawiciela Handlowego? Chodzi mi, ile dni jest pracy w domu, a ile dni w biurze? Znalazłam info o hybrydzie w ich ogłoszeniu i ciekawa jestem właśnie stosunku tych dni. Ktoś wie?

Corona

Witam to kiedy firma robi nam pożegnanie.

Marzena

Kilka dobrych lat temu firma poszukiwała kogoś jako Asystent Kupca. Napisali tam o możliwości awansu. Mnie ciekawi po jakim czasie taki awans jest możliwy? I czy firma daje szkolenia aby właśnie pracowników mógł się rozwijać?

Koza

To prawda, tylko koledzy mogą awansować reszta się nie liczy.

Klamca

50 do ręki grenda bajkopisarz mówisz jedno a robisz inaczej kłamco a pieniędzy do wypłaty nie zobaczymy KŁAMCA

@Klamca

50 pln do ręki? to niedługo ledwo na chleb starczy... o co z tym chodzi? czemu kasy nie zobaczysz, jaka umowa?

Czerwony

Kierownikowi to trzeba wysłać zaproszeń żeby przyszedł na zebranie na nockę?

Aleksander
@Czerwony

Często tak się zdarzało w przeszłości że nie przychodził?

High
@Aleksander

Jak widać chyba tak :D

Big high
@High

Zgubił jaja gdzieś po drodze idąc na zebranie na nocna zmianę xD

@Big high

Co to wgl za tekst? I wgl co ma oznaczać?

Rychu
@Marzena

Poziom autora

Dawid
@Rychu

No tak. A wracając do kierownika to zawsze jest na nocnej zmianie? Bo często kadra na wyższych stanowiskach pracuje tylko w dzień. Tu jest inaczej?

Mag

Dariusz daj nam zarabiać a nie tylko twoi pupilki mają przypisane wözetki

Dawid
@Mag

To pupilki lepiej zarabiają? Nie wiedziałem że są równi i równiejsi. Nikt z tym nie robi porządku i się nie buntuje?

kędzior
@Dawid

A co można zrobić w takiej sytuacji?

Helena
@kędzior

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to po prostu porozmawiać z szefostwem. Ktoś próbował? Ma to sens?

Marzena

Najgłupszy diss jaki w tym tygodniu widziałam. Mogłeś się bardziej postarać, serio. :/ A powiesz mi chociaż czym jest on motywowany?

Fuk ju

Śmieszna firma. Daje podwyżkę, a punkty premiowe obniża, żeby wychodziło na to samo co było.

@Fuk ju

Ale że jak? Podwyżka a premia to co innego, więc jak na to samo może wyjść? Nie bardzo rozumiem.

Mag

Hej wybieramy (usunięte przez administratora) roku nominowani są i proszę o wasze typy wyniki podamy na koniec roku.

@Mag

Jakie typy?

Danuta
@Zainteresowany

Toć widzisz, że nic serio nie napisał, wycięli mu przekleństwo, pewnie chciał się pozgrywać, żeby ulżyć sobie w tej biedzie.

Sick

Dniuwka się nie wyrabia, nocka się nie wyrabia, braki kadrowe przekladacie nadgodzinami dla wszystkich taka firma o ugruntowanej pozycji na rynku he he he he

Danuta
@Sick

Czy chociaż one płatne są? Te nadgodziny?

Fuk ju

komentarz o 62

Darek

Nie wiem komu mam odpowiedź zapytaj w pracy jak będę

Driver

Co do logistyki To na odpowiednim miejscu jest .K.K Radek też ogarnia Ale ta nowość Mr.Adam nie ogarnia tematu człowiek nie na tym miejscu co powinien być???? spowrotem na mag

Z nocki

Nie polecam pracy w tej firmie. I odradzam każdemu młodemu i staremu człowiekowi który chciałby zacząć współpracę z MPT Tabo. Twoja przygoda zacznie się na zmianie dziennej przez ok. dwa tygodnie do miesiąca. Następnie pójdziesz na nockę. Będąc na nocce zaczniesz dostrzegać jak zmiana ta jest traktowana przez szefostwo ( ich argument to największa ilość osób na zmianie nocnej) - regularne nakładanie dużej liczby obowiązków, wymuszających pracę nadliczbową ( można uznać to jako przemoc psychiczną innymi słowy jest to (usunięte przez administratora) na nocnej zmianie) - brak dodatkowego wynagrodzenia za godziny nadliczbowe. - premia za zmianę nocna to 100 zł brutto w ciągu miesiąca. ( 5 zł brutto dodatku za dzień lub 50 groszy dodatku za godzinę pracy) - Pracując po 8 lub po 10 godzin nie zobaczysz różnicy w wypłacie. Będą Ci mówić że zarobisz więcej na nocce ale nie wierz w to ponieważ Im dłużej będziesz pracował tym mniej zarobisz. - System rozliczania błędów przy robieniu zamówień jest na tak zwana gębę. Kierownik zabiera pieniądze z wypłaty za Twoje błędy jednak nie udowadnia ich rzeczywiście. Prościej mówiąc może Tobie powiedzieć że zrobiłeś błędów za kwotę 100 zł ale nie ma na to żadnych dowodów. - Jeżeli mieszkasz za Poznaniem a nie dysponujesz autem, obrazu odpuść aplikowanie na stanowisko. Na godzinę 21 jeszcze w jakiś sposób dojedziesz. Gdy jednak kończysz o 2,3,4 pojawią się już problem z powrotem do domu. Gdy skończysz o godzinie 7. Dolicz dodatkowa godzinę powrotną w korkach. - Przypisywanie zleceń (temat rzeka) poruszony w komentarzu poniżej. - Co miesiąc trzeba się prosić o kwitek z wypłaty ( jak nie przypomnisz to sami nie dadzą) Gdy już Ci się odechce pracować na nocnej zmianie i chciałbyś przejść odpocząć na dzienna. Niestety. Kierownik powie ze ma komplet na zmianie dziennej. Nie podoba się, dowidzenia. Ta firma to strata czasu i nerwów. W tej firmie nie ma kto zarządzać. Kierownik? Widzi problem jaki jest teraz w pracy i na tym koniec. Zmian nie widać. Pracy coraz więcej. Szefostwo oszczędza na wszystkim. Logistyka ledwo dysze. W tej firmie przydałby się dobry planista by to wszystko ogarnąć. Do tego logistyków z zawodu a nie starych magazynierów. Firmie zależy tylko na pieniądzach i "nie zawracaniu pupy pierdolami" Co świadczy tylko o tym że w tej firmie zmian na lepsze nie będzie bo nie ma kto ich wprowadzic by wszystkim pracowało się lepiej. Ogólna ocena pracy na nocnej zmianie to 3 na 10. W tym 1. Nie musis szukać pracy jak na dnowce. 2. Jeżeli jesteś szybki zarobisz fajne pieniądze ( lub za nim zaczniesz je zarabiać, odechce Ci się) 3. Ludzie sympatyczni ( prócz brygadzistą bez którego atmosfera byłaby sto razy lepsza)

Like
@Z nocki

W punkt!

Robol
@Z nocki

Niestety smutne ale prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o MPT Tabo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT Tabo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT Tabo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPT Tabo Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Gnieźnieńska 130
    62-006 Poznań