Opinie o Quattro Sp. z o.o. w Praszczyki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Quattro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Quattro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży skórzanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quattro Sp. z o.o. w Praszczyki

Aaa Nowy wpis

Naprawdę firma jest w upadłości, to dlatego nie mogę znaleźć nowych ofert do biura, tak jak tu były lata temu? Ktoś widzę dał taką informację niżej. A to co się stało z ludźmi, przeniesiono ich gdzieś?

Mali Nowy wpis

W zeszłym roku pisaliście coś o problemach z terminowym wypłacaniem wynagrodzeń... Czy w przeciągu roku zmieniło się to i można już liczyć na terminowość? Jeszcze pisano coś o przelewach w ratach. Czy to też już zostało unormowane do jednego przelewu miesięcznie? :) Kusi mnie, aby tu zaaplikować, jednak muszę mieć pewność, czy całe wynagrodzenie miałabym na czas. ;P

*** Nowy wpis
@Mali

Firma jest w upadłości. Pieniędzy jak nie było tak nie ma. Pracowników też już nie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Quattro Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zizi

Ostatnio to nawet do 10 nie wypłacana nie ma funduszy i tak ciągle płacą na raty tragedia

@Zizi

Ech... to ile potrafią się spóźniać ostatnio?

Zizi Nowy wpis
@Adam

Już 15 A nadal na konto nic nie przelane chyba chcą się tłumaczyć PIP

Kobieta

Pracowałam tam miesiąc na montażu okropna atmosfera ????Dyrektor to zbędny tam jest .Kobieta z którą tam pracowałam zaraz po zwolnieniu mnie przyprowadziła swoją córkę na moje miejsce a przecież narzekała że jestem źle ????A buty robią tandetne a do tego drogie więc nie dziwie się że pracownicy piją wódkę od 6 rano

@Kobieta

A to niefajną miałaś koleżankę z pracy jeśli faktycznie tak zrobiła. :( A z tym alkoholem to Ty tak na poważnie? Czemu dopiero po zwolnieniu uznałaś, że warto o tym wspomnieć? :/

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quattro Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy pracownicy w Quattro Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pipi

Na montażu na pewno tak

Maja
@Pipi

A jak jest w innych działach? Wiesz coś?

Czy urlop w Quattro Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Yoyo

Tak

Maja
@Yoyo

A robią jakieś problemy przy braniu urlopu? Czy godzą się na wszystkie terminy, które zażyczy sobie pracownik?

Yoyo

Urlop 100% a termin trzeba podać tydzień wcześniej i niema problemu.Jeżeli chodzi o urlop wakacje termin podają na początku roku (lipiec sierpień)2 tygodnie czasem 1 tydzień zależy jak ułożą się terminy zleceń.A jak w styczniu powiesz im że chcesz urlop 2 tyg.we wrześniu to no problem

L-ka

Widzę że ludzie dalej żyją w czasach kiedy praca to musi być ta bo gdzie indziej to mnie nie wezmą, hehe. A co do paczek na święta to szefostwo niech lepiej pomyśli nad podwyzkami których nie ma od lat w tym zakładzie. Do pracy chodzi się cały rok a nie tylko w grudniu "BO FLACHE" dają

Koko

Jakie są stawki na szwalni i ile godzin się pracuje?

Pipi

Kłapią dziobami prezenty wiecznie nie pasują i przez te co najwięcej krzyczały wcale się nie zdziwię jak Szefowie przestaną cokolwiek dawać bo nie są do tego zobowiazani! Przez te kilka niezadowolonych pań ze szwalni reszta za rok będzie musiała się obejść smakiem.A propo czarnej żubrówki to nie jest najtańsza ,trzeba było wcale nie brać a nie szkodzić reszcie załogi

Maz pracownicy

Gratulacje dla szefostwa firmy quattro pracownice za caly rok pracy w podziece dostaly po flaszce wodki.brawooo.teraz widac za co macie ludzi.ciekawe jakie kwoty wpisaliscie w fundusz socjalny. P I P wie ze raczycie kobiety jednym z najtanszych alkoholi? Flaszka zubrowki na swieta brawooo. Siegliscie dna.

Czarek

Czy jest to praca dla studentów ?

Kakas

Podwyżki są a i owszem tylko że najpierw dyro ci obetnie 10% z przyszłych wzorów a następnie przychodzi łaskawca i mówi że daje na zachęte te 10% żebyś szybciej pracował to więcej zarobisz.A ty robisz szybciej,więcej a wypłata wciąż taka sama.Pracownicy utrzymywani w wiecznym DEJA VU.

Szymon

Myślałem żeby spróbować swoich sił w Quattro, ale po tych opiniach chyba odpuszczę. Z drugiej strony to czemu tam pracujecie skoro jest aż tak źle?!

Nieznajomy

(usunięte przez administratora)nawet na Ciebie nie spojrzy kiedy powiesz Dzień Dobry. 10 godzin pracy za 8 zł, a w akordzie chociaż pracujesz z prędkością światła, nie zarobisz więcej przez zaniżone stawki lub góra przydzieli ci gorszą, bardziej czasochłonną pracę. Nie obędzie się również bez ,,uprzejmości" oraz informacji, że na twoje miejsce jest 20 innych osób. Wdychanie kleju czasami różnych dymów, wieczna plaga myszy to dzień powszedni. Młodzi pracownicy uciekają lub są zwalniani A zostają sami emeryci.

Olo

Stawki na szwalni maksymalnie tak by pracownik mógł sobie zarobić gora 11 zł .Szanują Cię jak Chińczyka gdyby nie to że na szwalni pracuja sobie emerytki nie miał by im kto robić .Podwyżki były to tylko 1 miesiąc dobrze później zanurzone.Hamstwo sam dyrektor nie potrafi mówić Dzień dobry.Po za swoimi wybrancami Nie polecam

Tajny

( usunięte przez administratorairma od 6 do 15:30. Trzeba zapieprzac jak glupi za 10 zl albo 8 zl + przy kleju bez masek tylko trzeba wdychac ten klej szefy wkurwieni caly czas pracowac sie nie da bo tasma leci szybko a jedna osoba robi na 3 maszynach a buty schodza a inspekcji pracy chyba tam dawno nie bylo nir polecam firmy....

Sebastian powiem Ci ze zle slyszales. Bardzo zle !! Atmosfera jest tu chora, szefostwo zawsze niezadowolone i narzekajace ze nie ma kasy przez co nigdy podwyzek nie ma a zycie coraz drozsze. Rotacja pracownikow tez sie duza, zwalnia sie tu ludzi bez ostrzezenia i bez podania przyczyny. Jesli chcesz tu pracowac to staraj sie staraj a i tak jak sie dostaniesz Cie zwolnia lub pewnie sam predzej uciekniesz. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Quattro Sp. z o.o. - Praszczyki

• Jak się pracuje w Quattro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quattro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quattro Sp. z o.o.
  • 62 B