Opinie o Mpg Studio Mariusz Pełka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mpg Studio Mariusz Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mpg Studio Mariusz Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpg Studio Mariusz Pełka w Łódź

Rodzic

Szkoda, że właściciel postanowił wprowadzić aplikację do zamawiania posiłków dla dzieci i do każdej stówki dolicza opłatę administracyjną 2,03 zł. Przy wpłatach np. 500 zł jest dodatkowa opłata w wysokości 10,15 zł . Wysoki koszt dziennej stawki żywieniowej i jeszcze dodatkowy zarobek?

Maja Nowy wpis
@Rodzic

Faktycznie trochę niekorzystne może się to wydawać. Ale czy przy wykorzystaniu aplikacji nie jest teraz czasem wygodniej?

Właściciel Nowy wpis
@Rodzic

Szanowny rodzicu. To nie właściciel sobie wprowadził, tylko na prośbę przedszkola została wprowadzona aplikacja. Można wpłacać przelewem i nie ma opłat dodatkowych. Owe opłaty jest to prowizja Blumedia i właściciel ich nie dostaje, więc więcej nie zarabia. Jeżeli chodzi o koszt stawki ,to proszę zwrócić się do obecnego rządu. Proszę nie rozpowszechniać niesprawdzonych informacji. Z poważaniem Pan Właściciel

Dawid

Przeczytałem, że dwa lata temu szef bez powodu nie przedłużał umów i nie informował o tym wcześniej pracowników. Czy to były pojedyncze przypadki czy dość częste? Czy obecnie jest tak samo pod tym względem?

M.... Nowy wpis
@Dawid

Jakieś bzdury wyssane z palca..Ekipa jest niemal ta sama od lat, więc komu niby tych umów miałby nie przedłużać??

Emilia

Pisał ktoś o złej higienie pracowników sali i sprzętu, a skoro to catering, to czy nie ma tam kontroli sanepidu? Były jakieś wskazania do poprawy gdy sanepid sprawdzał właśnie higienę?

Uprzejmy Nowy wpis
@Emilia

Kolejny odgrzewany kotlet przez moderatora gowork. Brawo Masz takie pytanie to zapytaj u źródła. Wywoływanie nieprawdziwych plotek jest nieetyczne i karalne.

Zygmunt

Rewelacyjna firma, słuchajcie płacą bardzo dużo i nie trzeba nic robić.

Marzena
@Zygmunt

Wiem że dawno pisałeś, ale mam pytanie czy w tej firmie dalej jest taki raj? Też chcę taką pracę :D

Zygmunt
@Marzena

Wow, teraz jest jeszcze lepiej. Nie trzeba przychodzić do pracy, gotujemy online.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mpg Studio Mariusz Pełka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Uprzejmy

Szkoda ,że opinie na tym pseudo portalu są wstawiane przez pracowników gowork.pl i nie mają nic wspólnego z realną sytuacją. Jeżeli ktoś jest myślącą osobą to jest wstanie sprawdzić opinie w internecie i zobaczyć czy te bzdury publikowane przez gowork.pl są prawdziwe. Jeżeli wykupisz płatne ogłoszenia na gowork.pl ,to wtedy są tylko pozytywne opinie. To jest portal komercyjny, którego zadaniem jest zarabianie pieniędzy. Pewnie i tak ten wpis zostanie szybko usunięty.

Tomasz

@weronia a co jest tam nie tak z higieną pracowników ?

Weronia

Marne pieniadze a pracy duzo Prosze zadbac o higiene pracownikow sali i sprzetu bo jak na catering dla dzieci to tragicznie Przedewszystkim zmywak potrzebny od zaraz Nie chcialabym tam pracowac i pozniej miec na sumieniu bol brzucha u jakiegos przedszkolaka

Dawid

A jakie są godziny pracy w tej firmie ?

@Patryk a Tobie właśnie szef nie przedłużył umowy bez uprzedzenia? Pozdrawiam

Patryk

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy i o samą pracę jest ok. Godziny pracy bardzo fajne, pensja zawsze na czas. Jedyne do czego można się przyczepić to szef który bez powodu nie przedłuża umowy i nie informuję o tym wcześniej.

Zuzanna

@wojtek aplikowałeś do pracy w MPG Studio? Mógłbyś powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Jakie wymagania trzeba spełniać? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

@wojtek z tego, co widzę (a raczej przez to, czego nie widzę) firma nie prowadzi teraz rekrutacji. Szukałem i na goworku jakiś info i na ich stronie internetowej i wszędzie nic, więc raczej nic mi nie umknęło

wojtek

Mam pytanko czy są w tej kuchni przyjęcia na kierowcę ,a jeśli tak to na jakich warunkach i za jaką stawkę na 1/h ? dzięki za odp .

ledy

Co do opini alicji to sie zgadzam!też tam pracowalam,ale jeśli chodzi o wypłaty....to masakra!nie zawsze były wypłacane na czas i nie zawsze było z czego gotować!A ekipa [usunięte przez moderatora] na kuchni no oczywiscie zamiast żonki i teściowej!papap

xyz

średnio tam było.niby ok,ale...no właśnie,ale sam nie wiem.niby wszyscy mili byli,ale czasem nie.tak sobie wspominam mpg.moge tylko powiedzieć,że to co pisał ktoś wyrzej o tej świerzonce to prawda.a reszta opini to nie wiem,ale ja uważam,że było średnio

Magda

Pracuję tu już sześć lat,więc to chyba najlepszy dowód na to,że z tym pracodawcą wszystko w porządku:-)Nie ma na co narzekać.Ja osobiście jestem zadowolona.Polecam:-)

Beti

Witam! MPG STUDIO....wspominam nawet miło.Fajnie sie tam pracowało.Faktycznie,jego żona....bez komentarza,ale to nie o niej ta opinia kolego Robsonie.To portal o pracodawcach,a to on nim jest.Mimo tego,że mnie tam chyba nie chcieli wystawiam ocenę pozytywną,bo było tam naprawdę nieźle.Od rana trochę zapieprz,ale potem luz.Mało jest takich firm teraz z taką atmosferą na kuchni.Pozdrawiam wszystkich

Robson

[usunięte przez moderatora]).pracowało się tam nieźle.i godziny pracy były fajne.no i szok-wszystko kupowali świeże,bo teraz po paru pracach po mpg,to widze z czego się gotuje.a tam naprawde nigdy byle czego nie dali do jedzenia.oceniam na b.dobry(pomijając niemiłą panią którą pozdrawiam:-) )

Zostaw merytoryczną opinię o Mpg Studio Mariusz Pełka - Łódź

• Jak się pracuje w Mpg Studio Mariusz Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mpg Studio Mariusz Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mpg Studio Mariusz Pełka?

Mpg Studio Mariusz Pełka
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Uprawna 83
    91-230 Łódź