Archem Sp. z o.o.

Święta Katarzyna

Opinie o Archem Sp. z o.o.

stefan 2011-06-01 10:55:28
taak pisał to chyba sam prezes [usunięte przez moderatora] leczący kompleksy autem z silnikiem 5.7, szkoda że jak się szło po podwyżkę to firma nagle miałą kłopoty, ale Pan [usunięte przez moderatora]. to miękka "..." w porównaniu do [usunięte przez moderatora].... tragiczna kobieta, wredna, niemiła, zazdrosna o wszystko, wogóle ma chyba poważniejsze problemy ze stanem psychicznym, naprawdę nikomu nie polecam, pracownicy są traktowani jak wrogowie, po studiach dziewczyny zarabiają po 1500 netto, atmosfera naprawdę beznadziejna, omijać firmę z daleka
gosia 2014-06-27 10:51:51
A ja byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej i uważam,że atomosfera jest super.Była naprawdę komfortowo, zero stresu. Nie przyjęli mnie- aplikacja na stanowisko specjalsta ds. handlowych, ale otrzymałam konkretną informację i telefon zwrotny z podziękowaniem za udział w rekrutacji. nie wiem skąd ten negatywny komentarz, ale jak na osobe biorącą udział w rekrutacji to zbyt dużo wie na temat firmy. Pewnie jakiś zakompleksiony były pracownik
Fazi 2015-12-02 12:09:26
To was pocieszę, że tam nie pracujecie - macie dużo szczęścia! Stres i nerwówka! Okropne podejście do pracowników! Właściciele wredni i zakompleksieni, poniżający pracowników! OMIJAJCIE Z DALEKA TO MIEJSCE! Stefan (powyżej) opisał całą prawdę!!! A te "dobre" godziny pracy wyszły by wam bokiem!
były pracownik 2016-01-09 18:21:02
Do ddd: Zastanawia mnie ta poprawa relacji między szefostwem, a pracownikami skoro pracownicy nie wytrzymują presji oraz poniżania i nawet po miesiącu odchodzą. Gratuluję poprawy! A umową nie ma co się osłaniać - bo w tej firmie wygląda to tak, jak podpisanie paktu z diabłem, a później zostaje się leczyć na depresję... dlatego UPRZEDZAM i ODRADZAM! OMIJAĆ TO MIEJSCE!
pxl 2016-05-17 20:46:51
dreaming, wszystko zależy od jego skuteczności. Z tego co mi wiadomo to każdy pracuje na prowizji więc im więcej wykręcisz tym więcej wpłynie na konto.
Zostaw swoją opinię o Archem Sp. z o.o. - Święta Katarzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archem Sp. z o.o.