Opinie o Mefisto Sp. z o.o. Zakład w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mefisto Sp. z o.o. Zakład. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mefisto Sp. z o.o. Zakład na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mefisto Sp. z o.o. Zakład w Włocławek

Roman

Dramat !!! Praca w tej firmie to naprawdę porażka . Praca po 10-15 godzin na dobę . Wyjazd około 3-5 rano i powrót około 17-tej a często o 20-tej lub nawet 22-ej i tak codziennie .Pracownicy niewyspani , zmęczeni kierują samochodem .Gonią na maksa byleby szybciej do domu dojechać . Horror . Zasypianie za kierownicą to norma.Czas dojazdu i powrotu czyli od 4 do nawet 10-ciu godzin dziennie - zdaniem właścicieli to nie jest praca tylko dojazd i powrót z pracy. Atmosfera fatalna. Zarobki niskie - od najniższej krajowej do maks. 2700 netto . Umowy śmieciowe. Właściciele coraz to nowe sportowe auta za setki tysięcy a pracownicy nawet wody w upały nie dostają ....Każdy mówiący głośno o wyzysku natychmiast jest wrogiem i "aut" . Firma fatalna tylko czekać kiedy kontrahenci to odkryją i zerwą umowy bojąc się skandalu wizerunkowego .. ale na razie szefostwo czujnie pozbywa się osób które mogłyby zdradzić "tajemnice firmy" Szeroko omijać .

@Roman

Dokładnie jest tak jak piszesz!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mefisto Sp. z o.o. Zakład? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marcin Bł.. RUDOLF

Nie polecam. Pracowałem tam 2 lata. Praca dla rozwodników, lub emerytów którzy nie mają co ze sobą zrobić

Marcin Bł.. RUDOLF Nowy wpis

Jedna. Będzie powiedziane że jest super, czasami wyjazd z ekipą na dłuższą trasę... ????????????. Dzień zaczyna się z ekipą średnio o 4 rano a kończy o 17 w domu

Marcin Bł.. RUDOLF Nowy wpis

Ponadto Urząd Skarbowy się niebawem zajmie firmą za wałki. Liderzy na działalności wystawiają zawyrzone Faktury a różnicę przynoszą gotówkę w kopercie, aby pensję zapłacić pod stołem. (mam dowody Wojtek.. Prezesie. po latach mogę już mówić)

Czy Mefisto Sp. z o.o. Zakład narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

RUDOLF znany jako Marcin B. Nowy wpis

Tak

Mikolaj

Super firma...Trudno o lepsza...Polecam

RUDOLF znany jako Marcin B.
@Mikolaj

Firma masakra. Praca po 12 h, wyjazdy z dnia na dzień. Kierowcy konfidenci, wszystkich obgadują - zarażeni techniką pseudo Prezesa i żony Oli, która potrafi obgadać swojego przyjaciela z Luk.. A (nawet się z niego nabijać). Kłamią w żywe oczy kupując sobie to nowe luksusowe auta

Brałeś udział w rekrutacji do Mefisto Sp. z o.o. Zakład. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Jolanta

W internecie trochę brakuje informacji o Mefisto. Chciałabym dowiedzieć się, co tam się robi i w jakim systemie pracujecie. Weekendy i święta są wolne od pracy?

Ola

Praca w tej firmie? To jakas porazka.pierwsza sprawa brak strony internetowej.kogokolwiek bya zapytał we Włocławku czy zna taka firmę , odpowiedz jasna-nie.zatrudnienie oczywiscie na umowe zlecenie na 3msc za 2300 na reke.Pan Wojtek zapomnial dodac tylko ze wyjezdzasz do pracy 3.50 (rano) a wracasz o 21 i tak w sumie codziennie,jezdzisz po calej Polsce (ok.600km dziennie) i niewaznebile godzin w miesiącu i tak masz zaplacone 2300.oczywiscie to gdzie jedziesz dowiadujesz sie tego samego dnia co wyjazd,wiec tak na prawde nie mozesz nic zaplanowac i nie masz zycia prywatnego.po msc z dnia na dzien dowiadujesz sie,ze nie pracujesz i dostajesz wypowiedzenie.Omijac szerokim łukiem!!!!!!!!!!

KATARZYNA STRZELECKA

Nie polecam tego zakladu wykorzystują pracowników ,nie płacą nadgodzin ,pracownicy większość niekompetentna

Pp
@KATARZYNA STRZELECKA

Pracownicy biura gubią się w wypełnianiu poprawnie zleceń i sami nie wiedzą co się dookoła dzieje bardzo niezorganizowane te panie i niedokładne ciągle się mylą i są aroganckie i beszczelne

kkkkk

Nie polecam tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Nie przyjemna atmosfera w pracy...

admin

Miej wpływ na rynek pracy. Już dziś dodaj komentarz o firmie Mefisto Sp. z o.o. Zakład i pomagaj innym w wyborze drogi zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mefisto Sp. z o.o. Zakład - Włocławek

Mefisto Sp. z o.o. Zakład