Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o oriflame

Pracowałeś w firmie oriflame i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
adas - 2009-10-25 21:47:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firmy nie polecam nie zmiłuj
zdjecie uzytkownika
ona23 - 2010-01-24 17:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca beznadziejna normalnie[usunięte przez admina] niewolno nic odejść maszyny cały czas trzeba pracować [usunięte przez admina] niepolecam nikomu takiej pracy
zdjecie uzytkownika
ewi - 2010-04-23 20:00:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jej baby takie ze szkoda gadac liderki fajne ale nie wszystki bardziej praca na akord liczy sie ilosc:(oj ile zarabiaja te baby przez zaklad z 2tys?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-24
Żródło: Gowork.pl
Biała Podlaska
(lubelskie)
Szukasz dodatkowej pracy?Potrzebujesz gótówki na zakupy,wakację,studia lub na coś innego? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame.Dołacz do Nas i kupuj kosmetyki dla siebie 20% taniej,zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,buduj swój zespół konsultantów.Czekają na Ciebie nagrody z programu Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta.-Brak minimalnej kwoty zamówienia-Zamawiasz
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-06-23 12:14:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ZAKŁAD ORIFLAME JEST DLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ NAPRAWDE PRACOWAĆ A NIE DLA OBIBOKÓW KTÓRZY CHCĄ ODBĘBNIĆ SWOJE 8H I WZIĄŚĆ KASE ZA NIC
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-05 19:51:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie z kama wyscig szczurow a liderki hmm daja wiele do zyczenia:(
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-22 17:46:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co masz dokładnie na myśli pisząc "praca w oriflame to zwykly [usunięte przez admina] ,juz gorzej byc nie moze,,,,tempo nie do wytrzymania na dluzsza mete". Będę bardzo wdzięczna za pomoc ponieważ właśnie zastanawiam się nad pracą w oriflame. Ile mogę miesięcznie zarobić? Czy jest tam możliwość jakiegoś rozwoju zawodowego?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-25 10:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A na produkcji przy taśmie ile się zarabia czy zatrudnienie jest tylko bezpośrednio w oriflame czy też przez agencje pracy można się dostać pomóżcie proszę
zdjecie uzytkownika
mifi - 2014-04-23 11:20:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
to aż tak jest tam ciężko co wy mówicie jakoś ludzie tam pracują
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie oriflame

Twoj email:
Wiadomość: