Opinie o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Ogłoszenie na Konserwator do Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Misiek

Regularnie szukają konserwatorów i później zwalniają i szukają i szukają

Malwa Nowy wpis

Asystentka biura rektora w jakiej atmosferze ma pracę? W ogłoszeniu hasła o lojalności a ja bym chciała wiedzieć tak w praktyce, jak się z tymi osobami pracuje. Bo to chyba wąskie grono jest? Tak zakładam po prostu

Misiek Nowy wpis

Regularnie szukają konserwatorów i później zwalniają i szukają i szukają

Śmieszne czyli na jakim poziomie? Minimalna czy więcej? Nie ma szans na podwyżki? Pracowałeś tu czy dopiero miałeś zamiar i kasa cię zniechęciła?

Janekk

Ciekawe zajęcia, sprawnie działający sekretariat, uczelnia sprzyjająca potrzebom i oczekiwaniom studentów.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Zerik

Porządna uczelnia z szeroką ofertą edukacyjną, dobrymi wykładowcami i odpowiednio przygotowanymi salami oraz całą infrastrukturą na dany kierunek.

Inżynier
@Zerik

Uczelnia to ludzie, wykładowcy, a przede wszystkim władza. Studenci minionych lat mieli mieszane odczucia co do systemu i poziomu sterowania.

Oliwia

Wysoki poziom obsługi, wyrozumiali wykładowcy. Zajęcia prowadzone z należytą starannością

Rick

Naprawdę dobra i przede wszystkim odpowiednio zorganizowana uczelnia, która przede wszystkim stawia na zadowolenie studentów. Do tego fajna oferta kursów doszkalających, dobrzy wykładowcy.

ArkadiuszM

Uważam, że to jedna z lepszych uczelni z naprawdę ciekawymi kierunkami kształcenia zarówno na poziomie I, II stopnia oraz studiów podyplomowych. Wykładowcy potrafią zaciekawić i skutecznie dzielą się swoją wiedzą. Polecam

Roman

Dużo tu opinii kandydatów, ale ciężko o rzetelną opinię pracowników. Nie chodzi mi tylko o nauczycieli akademickich, ale ogólnie o pracę w tym miejscu. Czy jest tu duża rotacja? Można liczyć na jakieś dofinansowanie do nauki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Patryk

Bardzo dobra uczelnia z naprawdę świetnymi wykładowcami na kierunku logistyki przedsiębiorstwa. Odpowiednie podejście do studenta i wyrozumiałość. Polecam

Igor984

Z perspektywy wykładowców na pewno jest to ciekawa alternatywa np. dla tych którzy pracują w szkole i chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w nauczaniu na poziomie akademickim.

Edyta
@Igor984

A oprócz tej ciekawej alternatywy, co myślisz o pracy? Warunki ci pasują? Jak wygląda kwestia zarobków? ;)

Igor984

Dobrze zorganizowana uczelnia. Jest dosyć duży wybór kierunków w związku z czym wielu studentów powinno tam znaleźć coś ciekawego dla siebie.

karol

Jestem bardzo zadowolony z tego miejsca. Moim zdaniem bardzo dużo osób skorzysta z tego miejsca.

Sylwia
@karol

Piszesz może jako pracownik tej uczelni? Czy jako student? W jakim sensie dużo osób skorzysta z tego miejsca?

marek

Moim zdaniem warto skorzystać. Kto skorzysta to bardzo dobrze zrobi.

marek

Super. Jestem pewny ,że dużo osób skorzysta.

adam

Polecam. Naprawdę warto skorzystać.

Radosław

Jestem studentem tej uczelni od dłuższego czasu i mogę śmiało stwierdzić, że naprawdę warto! Jest to sprawdzona oraz porządna placówka, która zapewnia wysoki poziom nauczania. Możesz tutaj znaleźć wiele interesujących kierunków. W ten sposób wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie. Moim zdaniem trudno jest znaleźć lepszą uczelnię niż ta. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni!

Zbigniew

Jakiś czas temu zdecydowałem się na rozpoczęcie swojej nauki na tej uczelni i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania. Dodatkowo uczelnia posiada naprawdę sporo ciekawych kierunków, dzięki czemu każdy student wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Ciężko aktualnie o lepsze oferty nauczania. Polecam!

Robert74

Uczelnia wydaje się rozsądnym miejscem do zdobycia wykształcenia. Warto zwrócić uwagę że ta placówka oferuje duży wybór różnych kierunków.

BYŁY01
@Robert74

Duży, czyli dokładnie ile?

Wojas
@BYŁY01

Logistyka to specjalność a nie kierunek tak jest napisane

Magda

Studia na WSEH to był dobry wybór - dużo się nauczyłam , ale oczywista sprawa że w domu musiałam poświęcić sporo czasu na naukę. Od października zaczynam tutaj podyplomówkę.

BYŁY01
@Magda

Nie przypominam sobie, by na WSEH od października 21 była jakakolwiek podyplomówka.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
  • GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 4