INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

CJ Nowy wpis

Hej a jak wyglądają terminy na umowach przy tych dodatkowych zleceniach? Ktoś tu pisał, że ma chyba jakąś obsuwkę mimo, że mi pokazał się komentarz, że wszystko raczej jest terminowo. poza tym mam właśnie ofertę przed sobą na takie zlecenia do ogarniania terenu zewnętrznego, więc zastanawiam się co z wyplata

Nowy wpis

@CJ

Szanowni Państwo, od początku istnienia firmy wynagrodzenia zawsze były wypłacane w terminie.

Ktoś

W jakim terminie płacą umowy zlecenia ?

Lolek

Firma twierdzi że do 21 wypłacane są umowy zlecenia ja pracowałem tez I szczerze nie polecam tej firmy wogule jeden wielki przekręt to jest musisz prosić się o swoje pieniądze i to jeszcze śmieszne takie że nie wiadomo co z tym zribic

Aneczka Nowy wpis
@Lolek

Z tym wynagrodzeniem nie znam jeszcze całkowitych okoliczności ale jestem ciekawa powodu tego, że te sugerowane terminy wypłat się przesuwały. Było to tak w ogóle wyjaśniane? I czy to jedyny powód dla którego odradzasz?

Nowy wpis

@Aneczka

Szanowna Pani, nie przesuwamy terminów, wypłaty są zawsze terminowe.

Alex

Czy wy także macie zapisane w umowach " Utrzymanie czystości wewnątrz obiektu" a pracownik musi odśnieżać, sprzątać teren zewnętrzny, utrzymywać czystośc zewnętrznych bankomatów ????bo tego oczekują od nas koordynatorzy

@Alex

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl w celu wyjaśnienia tej sprawy.

Niezmany

Brak wypłaty za dojazdy do obiektów .. Zamówienia nasze są inaczej interpretowane czyli my swoje a firma swoje Niesłowność i brak jakichkolwiek reakcji na prośby zarówno pracowników jak i dyrektorów obiektów.

PC
@Niezmany

A jakie prośby są wysyłane, że można spotkać się z brakiem reakcji? Co można docelowo poprawić żeby pracowało się zdecydowanie lepiej? Kiedy ostatnio wprowadzili jakieś zmiany?

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Gregory

Brak wsparcia dla pracownika ważniejszy obiekt jak pracownik nie polecam

Irmina

Teraz rekrutują na stanowisko Pracownica/k ds. utrzymania czystości w placówce biurowej. Napisze mi ktoś, czy ta stawka 23,50 zł brutto za godzinę to jest stawka godzinowa tylko na start, a z czasem rośnie? Np. po pól roku dają więcej?

@Irmina

Więc tak, byłam pracownikiem tej firmy i od roku dzieją się dziwne rzeczy. Gdy wzrasta stawka godzinowa to ucinają godziny pracy więc pensja wcale nie jest wyższa a czas na pracę coraz krótszy ...a zarobki stoją w miejscu...

Ewelina
@Alex

Jak to ucinają godziny pracy? To tam nie ma pełnego etatu? Wyjaśnij proszę , poza tym myślałam że to na umowę o pracę wtedy chyba tak się nie da. To jaką tam macie tą umowę teraz? Czego się spodziewać ma człowiek?

@Ewelina

Ja miałam 1godzine w jednej placówce i później chodziłam na inny obiekt i tak byłam 2 godziny i od roku co pół roku ucinają godziny czyli w tym pierwszym banku 0,92 godz.a w drugim 1.5 godz. A od nowego roku 0,87 a w drugim obiekcie 1 godz i 20 min

MW
@Alex

Czemu tylko tyle czasu na jednym obiekcie? Jak bardzo oddalone od siebie były? Zastanawia mnie ile czasu trzeba było jeszcze dodatkowo poświecić na sam transport. To już nie było odpłatne?

Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Witam czy zakład posiada jakiś socjal ?

Alex

Myślę że czas najwyższy napisać co się dzieje w tej firmie Po ponad dwóch latach rozwiązałam umowę. Rok czasu pracowało się w miarę dobrze. A drugi rok zaczęły się problemy ze środkami czystości, dostawałam jedna ściereczkę jedna końcówkę MOPa na cały miesiąc sprzątania. Toalety, kuchnie, socjal, sale, korytarz myło się jednym mopem. Jak dostałaś karton papieru to nie dostałaś ani płynów ani ścierek ani mopów. Kilka razy bylo tak że kupowałam płyny ze swojej kieszeni bo koordynator po zgloszeniu że nie nie mam czym myc, nic z tym nie robił. Wsparcia koordynatora nie było w całe, widziałam go tylko przy podpisywaniu umów zlecenie. Pracowałam tam ponad dwa lata i w tym roku dostałam pierwszy raz bon na święta dla dziecka a w tamtym roku chyba zapomnieli. Skracanie czasu pracy... Jak tak można robić przecież pracy nie jest coraz mniej tylko tyle samo. W umowie zlecenie mam wpisany tylko obieg wewnętrzny a musiałam czyścić bankomaty zewnętrzne, odśnieżać schody,dbać o teren zewnętrzny. W drugiej placówce miałam ogromny teren zewnętrzny i bank i firma oczekiwała ode mnie grabienie liści, porządku w koło banku i sprzątanie banku w 1,5 godz gdzie przede mną kobieta przez kilka lat w tym banku miała 1/2 etetu. Nie polecam

@Alex

Czekam jeszcze na rozliczenie dodatkowego zlecenia sprzątanie banku po remoncie ....

Pracowałam kilka miesięcy i powiem szczerze że pracowała bym nadal ale w żaden sposób nie szło dogadać się z panem Adrianem G. Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Za dodatkowe zlecenia"zapominał" zapłacic za zastępstwa też. Wypłatę naliczał jak chciał a jak napisałam że nie zgadza mi się kwota i żeby mi przedstawił rozliczenie to odpisał mi że wszystko się zgadza. Kłamczuch który kręci wałki.

Lidia
@Anna

Ten człowiek nie jest kompetentny na swoim stanowisku - stary sprzęt / zamówienia docierały w 1/4 zamówionych produktów... a kłamstwo w żywe oczy regularnie stosowane. W życiu nie polecam tej firmy nikomu a przynajmniej nie na region zach-pom.

@Lidia

Właśnie dodałam swoją opinię, pracowałam w zachodniopomorskim to co wyprawiają z ludzi to szok...właśnie źle naliczane pieniądze to był powód zwolnienia

Aga-były pracownikCo do reszty

Pracowałam w Firmie kilka miesięcy z orzeczeniem o niepełnosprawności.Co do pracownika wyższego szczebla to miałam zastrzeżenie przy podpisywaniu umowy zlecenia.Pierwszy raz w życiu spotkałam się z czymś takim .że w spokoju nie mogłam przeczytać treści umowy,byłam poganiana ,żeby tylko podpisać umowę.Co do reszty to z pierwszą wypłatą miałam problem ,ale po kontakcie z Agencja Pracy Tymczasowej i pomocy pracownika Banku wszystko się wyjaśniło i wyplata wpłynęła na konto.Pozdrawiam panią koordynator Sabinę G.

Łukasz
@Aga-były pracownikCo do reszty

No a jak później w domu czytałaś swój egzemplarz umowy zlecenia, to czy cokolwiek Cię zdziwiło lub wzbudziło Twoje zastrzeżenia, czy też wszystko było jasne i czytelne? Na jak długi czas była ona zawierana, i jakie pieniądze mogłaś dzięki tej pracy zarobić?

AGA-były pracownik 11.01.2024.
@Łukasz

Jak przepracowałam więcej godzin w miesiącu ,to trzeba było prosić o uznanie przepracowanego czasu przez koordynatora,i jeżeli się zgodził to wtedy doliczany był ten czas pracy do wypłaty.

JP

Akurat szukam pracy i pojawiło się widzę ogłoszenie, chyba spróbuję. Jako Technik stacjonarnej obsługi obiektu tam ktoś robił? Widziałem, że dwie umowy proponują, umowa o pracę i jakaś o współpracę, która bardziej opłacalna? O tej drugiej to szczerze pierwszy raz słyszę.

Zuzia

Mam pytanko czy firma ma pakiet medyczny Luxmed?

MU

A co ze stażem? Tutaj pisano raczej o stanowiskach fizycznych, mnie natomiast bardziej biuro teraz interesuje. otóż nawinęła mi się oferta na staż w Dziale IT. jeszcze nie znam żadnych szczegółów bo nikt tu o nich ostatnio w zasadzie nie pisał, może wiec znajdzie się na to szansa? Warto się zgłosić?

@MU

Serdecznie zapraszamy studentów lub absolwentów kierunków informatycznych z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, chętnych do zdobycia doświadczenia zawodowego w INWEMERze. Stażysta będzie wspierał działania zespołu IT - szczegóły znajdą Państwo na stronie: https://inwemer.pl/praca/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-it-piotrkow-trybunalski

Witam i nawiązuje do tego postu w którym jest napisane iż brygadzista zarabia 4,400 i chce sprostować że to czyjś wymysł zgadywanka finansowa , pracuje w tej firmie od kilku miesięcy jako właśnie brygadzista i płacą najniższą krajową tak więc proszę nie pisać herezji jak się nie ma potwierdzenia

Inwemer system

Jestem osobom niepełnosprawnom w firmie pracuje juz 12 miesięcy niby jestem zadowolona bo mam prace ale pensje mam strasznie małom i zaniżonom pracuje w soboty za darmo co powinnam mieć za soboty płacone podwujnie,czasami brak mi chemi że niemam czym pracować,niewiem czy niezmienic pracy na innom i za lepsze pieniondze ja myślę że jestem czarnom kartom w grze.Pracowalam w rużnych firmach były talony lub paczki dla pracowników,tu jest duża firma a niedbajom onic czasami trzeba z grubej rury rozmawiać z koordynatorem ale czasami jest tak ze albo pani pracuje albo paniom zwolnie itd mogła bym napisać wiencej ale na tom firme brak mi słów

Adablo

Nigdy nie ufałem, pracodawców w firmach, sprzątających zatrudniają naiwnych nie pytajacych o warunki finansowe i potem na tym żerują na niewiedzy

Hela

Cześć, mam pytanko. szukam pracy tak żeby sobie dorobić, ale też nie na takiej zasadzie, że godzinę przed dzwonią i mówią, gdzie sie stawić albo że nie ma pracy. Tutaj firma dała ogłoszenie na pracownika gospodarczego na zlecenie na część etatu. To są jakieś stałe godziny czy jak to wygląda? Bo nie wiem, czy się pisać na to.

@Hela

Dzień dobry, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl lub pod numerem telefonu: 512-346-931.

krzysztof
@Hela

Ja dorabiam jako pracownik gospodarczy już od roku. Nie mam wyznaczonych stałych godzin, po prostu mam pracować w godzinach porannych, a czy przyjdę posprzątać o 6 czy o 10 rano to już nikogo nie obchodzi (chyba, że jest zima i trzeba poodśnieżać, posypać solą to wtedy wiadomo, że trzeba przyjść wcześnie rano).

WE
@krzysztof

Cześć, a opowiesz cos więcej o warunkach? sprzęt do pracy i tak dalej? sam robisz czy jakiś zespól jeszcze jest? i czy to ósemki czy może pół etatu masz? Czyli odnosnie tych godzin Pracodawca na starcie mówi, że jest elastycznie?

krzysztof
@WE

Późna odpowiedź ale może ktoś inny przeczyta. Już tam nie pracuję, znalazłem lepiej płątną pracę. Pracowałem jako robotnik gospodarczy na um. zlecenie, na zewnątrz, więc pracowałem sam, ale wiem, że mają pracowników na etacie w ekipach sprzątających. Sprzęt do pracy zawsze był. Pieniądze takie same bez względu na to czy jest wiosna, gdy roboty było mało czy zima gdzie nieraz dowaliło śniegu po kolana. O jakieś dodatkowe pieniądze za zimę w zeszłym roku musiałem się dopominać. Jak już koniecznie chcesz spróbować to zażądaj we wstępnej rozmowie KONKRETNYCH informacji na temat tego jakie będą zarobki. Nie daj się zbyć gadaniem, że jest stawka godzinowa i że pod koniec miesiąca ci podliczą. Mnie o godziny nikt nie pytał i zawsze płacono tyle samo. W ostatnim miesącu pracy przepracowałem 3 tygodnie a zapłacono mi za jakieś dwa. Nie chce już mi się z nimi użerać o te pare groszy ale cieszę się, że zrezygnowałem.

UE

To jak oceniacie te prace z perspektywy dorywczej? Po ostatnich komentarzach widzę ze odradzają a ktoś właśnie o taka jej formę podpytywał. Brygadzista natomiast widzę po ofercie, że zgarnia na spokojnie 4,400 zł, ciekawi mnie jak ta kwota będzie wyglądać po styczniowych podwyżkach? Myślicie, że do piątki na spokojnie dociągnie?

Czy w INWEMER System sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Szukam dorywczej pracy w Toruniu Prowadzi ktoś tu rekrutację na pracownika gospodarczego

P. Kowalski

Pan z Regionu Zachodniopomorskie nie wypłaca pełnego wynagrodzenia. Pomimo wielu prób rozmowy nie widzi problemu. Również zgłoszone wyżej ( Centrala - Piotrków Trybunalski - dłuższego czasu jestem zbywany! Czas zmienić pracę ! Ps.Firma dobrze stoi nowe autko pan koordynator właśnie posiada....

@P. Kowalski

Szanowny Panie, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem opinie@inwemer.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy; zajmiemy się tematem.

Zosia
@P. Kowalski

Pan Koordynator awansuje,więc firma musi mieć świadomość tego wszystkiego .

MU

A wiecie, czy tu praca jest na stałe i na cały etat? Żem zauważył, że szukają pracownik do sprzątania placówki bankowej na zlecenie i część etatu. Do zaoferowania mają 23,50 zł brutto / godz. i wsparcie koordynatora. Jak w takim razie koordynatorzy pomagają i jak się odnoszą do pracowników? Kiedy można otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony i podwyżkę?

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.