Trias S.A. Biuro Warszawa

Opinie o Trias S.A. Biuro Warszawa

borys 2012-05-20 20:29:58
Traktuja ludzi jak smieci, kiepsko placa. Ogolnie rzadza ludzie, ktorzy maja to wszystko gdzies.... Porazka czasami
KOLO 2012-09-08 18:07:18
POWIEM TAK, PREZES TRACI KONTROLE, JAKBY POROZMAWIAL Z SZEREGOWYMI PRACOWNIKAMI TO BY WIEDZIAL, ZE OD WEWNATRZ FIRMA SIADA, ALE MA ZAPEWNE ZLYCH DORADCOW I ZAUFAL NIE TYM CO POTRZEBA... NIE POLECAM, WYKORZYSTUJA ZA KIEPSKIE PIENIADZE. A SAMI KUPUJA SOBIE LUKSUSOWE BRYCZKI. A POTEM OSZCZEDZAJA NA TYM CO NIE POTRZEBA CZYLI NA LUDZIACH. NIEZADOWOLENI PRACOWNICY TO POWOLNY UPADEK. KONKURENCJO - PARU PRACOWNIKOW SZUKA JUZ PRACY
Trias S.A. Warszawa 2013-06-19 06:59:45
Trias S.A.
Plusy:
dobra atmosfer w pracy w poszczególnych działach.

Minusy:
kiepsko płacą i mają cie w [usunięte przez moderatora] jako pracownika jak nie ty to inny.

Podsumowując jest to firma przelotowa do szukania lepszej pracy.
GOSC 2013-06-20 11:37:27
Nie zgadzam się z poprzednikami. Od góry firmą zarządzą człowiek, który jest jednocześnie większościowym właścicielem - osoba bardzo inteligentna, z wysoką kulturą zarządzania, z wizją, i w zasadzie bardzo pro ludzko nastawiona, z wizją, pomysłem, rozsądkiem. Osoby współpracują - na wyższym szczeblu, również OK. W firmie nie ma mobbingu ani zamordyzmu, z którym niejednokrotnie można się spotkać - w obecnych czasach. Może w niektórych działach - szefowie są nietrafieni, ale to zawsze się zdarza
ruki 2015-02-07 12:02:00
jak masz pracę do omijaj szerokim łukiem
jak nie masz to coż, pracuj i szukaj czegokolwiek.
plusy: .... jakoś trudno znaleźć
minusy: wyzysk, pieniadze nie na czas itp.
gos 2016-04-19 11:59:33
nie wiem czy te wasze negatywne uwagi nie wypływają z jakiejś frustracji. Ja wiem ze teraz szukają Przedstawiciela Handlowego Branży Technicznej i ja składam papiery
Zostaw swoją opinię o Trias S.A. Biuro Warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trias S.A. Biuro Warszawa