logo MPK

Opinie o MPK

wiesio ch 2009-11-05 18:17:23
to wszystko prawda ale poleca po 15tym listopada
rysio 2009-11-06 11:04:13
dzisiaj o 13 maja zabezpieczyc papiery dobrze ze wiedza ci z gazety to dopilnuj aby nie zamietli po dywan bedziemy w poblizu to zobaczymy
rysio 2009-11-09 13:16:33
juz dzis jest kociol na slaskiej pewnie TW chce sie czyscic kosztem tych dwoch z zarzadu [usunięte przez moderatora] ale ich tez prorok juz namierzyl maja zenania 2 z merca
szarek 2009-11-14 19:12:28
jak wrona odfrunie to łobuzy tez poleca za nim najlepiej do karnej kompani ta gdzie [usunięte przez moderatora] a nalezy sie bandytom nalezy tyle co ludziom zła wyzrzadzili to nawet w piekle nie odpokutuja
henio 2009-11-16 10:31:42
wczoraj wrona odfruneła lud częstochowy się obudził i powstał z kolan teraz tych dwóch z mkp nie bedzie miał kto trzymać przy korycie walizki mają spakowane ale jak następca przyjdzie ich wyrzucic to beda go całować po butach jak krzysio marasa i bedą lobuzy płakać za co a za to co zrobili do tej pory porządnym ludziom to powinni trafic do karnej kompani dożywotnio
szarek 2009-11-16 10:37:12
koryto jest duze 16000 miesiecznie maja ci dwaj to maja o co plakac a ludzie klepja biede
Kancelaria prezydenta 2010-02-10 19:31:56
Wkrótce w zarzadzie czestochowskiegogo mpk zajda istotne zmiany gdyż po zatrzymaniu i prawdopodobnie aresztowaniu obecnego zarzadu zostanie powołany nowy zarzad prawdopodobnie tymczasowy do nowych wyborów sledztwa które sie toczyły wobec obecnego zarzadu zostały ukonczone[usunięte przez moderatora]
gonzo 2011-02-20 11:37:44
oj wyleci wyleci a jeszcze co zrobi z nim prorok no chyba ze pódzie do Cezara na kolanach to może uratuje stołek to chyba jego ostatnia szansa
Mieciek 2014-03-26 00:35:58
Panowie jak obecnie prezentuje się sytuacja w częstochowskim mpk? Jest szansa na normalne warunki pracy czy raczej nie koniecznie?
jeździcec bez głowy 2014-05-08 07:28:48
Kretyni. Co za głupiec ustala trasy autobusów , od razu wszystkie puśćcie w aleje to będziemy wracać 2h do domów (30)
razeor 2015-01-19 20:27:46
Witam, może ktoś napisac ile teraz orientacyjnie zarabia kierowca autobusu w MPK? Możecie tez napisac jak tu jest z premiami, czy systemem kar i nagród? Czy przeliczaja ciągle przepał paliwa i w związku z tym można coś zyskac lub stracić? Podobnie jak traktują tutaj spóźnienia, czy opóźnienia na trasie?
jedrula 2015-03-22 13:29:59
WItam. Czy są przyjęcia do mpk Częstochowa? Jak zarobki? Jak atmosfera?
maryśka 2015-03-22 14:58:20
to bardzo ciekawy temat bo ja również po kilku latach za kółkiem zastanawiam się czy nie spróbować zatrudnić się w mpk, no ale nie wiem tez czy kobiety za kierownicą w takiej firmie i w takiej branży są mile widziane. podobno firma bardzo do serca bierze sobie skargi klientów i wyciąga ostro kionsekwencje za wszystko ale nie wiem czy to prawda
Mack 2015-04-18 13:16:21
Pierwsza umowa na 3 miesiące. 1650 brutto plus premia 30 % zależna od jakości pracy. Po trzech miesiącach jak wszystko jest ok dodają 200 zł. brutto do podstawy. Umowa na rok. Po roku dodają 170 brutto do podstawy umowa na czas nieokreślony. Oczywiście a każdym razem 30 % premii. Plus jakieś stażowe, nadgodziny, praca w niedziele i święta, sprzedaż biletów, oszczędności. Obciążenia za uszkodzenia. Jeśli ktoś nie ma stażu pracy to zarobki w granicach 1600 - 2200 netto - zależnie od umowy.
zainteresowany 2016-02-11 22:40:54
Witajcie.
Jak wygląda sytuacja z pracą jako kierowca autobusu? Poszukują kierowców? Jakaś rotacja? Ile mniej więcej czeka się na pracę od złożenia podania o przyjęcie do pracy?
zainteresowany 2016-02-12 16:48:21
robert, dzięki za informację, ale jak zauważyłeś temat dotyczy MPK w Częstochowie! Gdybym pytał o Lublin to na pewno nie w tym temacie. Pozdrawiam.
etenszyn 2016-05-05 22:07:23
Oczywiście, że świetna sprawa @Mar. Teraz szukają zastępcy głównego księgowego i trzeba mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników. Trochę sporo, ale z pewnością ktoś taki się znajdzie.
Zostaw swoją opinię o MPK - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK