Metromedia Sp. z o.o.

Opinie o Metromedia Sp. z o.o.

Spontan 2015-02-03 08:36:45
Firma niepoważna, szef nawiedzony, oszukuje ludzi na umowie zleceniu. Trzymac sie z daleka.
Nikola 2016-04-12 16:00:18
Ogromna rotacja pracowników, atmosfera tragiczna, zero współpracy pomiędzy pracownikami
były pracownik 2016-05-17 14:30:12
Niestety opinia nie najlepsza na temat zarządzania Firmą, atmosfera miedzy pracownikami niestety na niskim poziomie - brak chęci pomocy, współpracy, komunikacja zerowa , zero szacunku do drugiego człowieka, Zastraszanie.
Dodatkowo pracodawca proponuje zatrudnienie na umowę o pracę część wynagrodzenia a drugą część wynagrodzenia na umowę zlecenie.
rotacja pracowników ogromna.

omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce.
Salomon 2016-05-17 15:32:50
Ta firma to jakaś porażka, szok, ze jeszcze istnieje na rynku przy takim poziomie zarządzania a właściwie jego braku. Nie znam nikogo, kto by tam przepracował dłużej niż rok. Wieczne krzyki i awantury między pracownikami i zero reakcji przełożonych. Atmosfera tragiczna co przekłada się na efekty pracy. Szef nawiedzony, oczekujący od kontrahentów warunków współpracy zaczerpniętych z Księzyca, zero osadzenia w realiach branży. Nie posiada też podstawowej wiedzy merytorycznej na temat działalności swojej firmy a jego obecnośc w biurze skupia się na kontroli pracowników i podsłuchiwaniu NAWET służbowych rozmów. Firma nie posiada również najlepszej opinii wśród firm z nią współpracujących. Pomijam już kwestię samego biura i jego siedziby...12 osób siedzących na kupie w pomieszczeniu ok. 35 m.kw. Biuro zapuszczone mieszczące się w budynku kwalifikującym się praktycznie do rozbiórki nie mówiąc już o spelunowatej, niebezpiecznej okolicy przy Rondzie Wiatraczna. Masakra. Nie polecam najgorszemu wrogowi.
Wiktor 2016-10-12 10:22:46
Totalny brak szacunku do ludzi, zero komunikacji, kłótnie i awantury, co chwila zmienia się jakiś pracownik...
Zostaw swoją opinię o Metromedia Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metromedia Sp. z o.o.