Opinie o Metromedia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metromedia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metromedia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metromedia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz Nowy wpis

Rozumiem, że macie świetna pracę i dlatego zaniechaliście zamieszczania opinii na wątku?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Metromedia Polska Sp. z o.o.?

Mike Nowy wpis

najczęściej podział na dwie umowy - jedna bardziej korzystna dla Ciebie druga mniej.

Mike Nowy wpis

Ta firma to jakieś nieporozumienie, cud, że jeszcze istnieje na rynku. O czymś musi świadczyć fakt, że kluczowi pracownicy zwinęli się do konkurencji.

Kuba

Cześć :) Jak się pracuje w tej firmie? czy jest miła atmosfera?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Metromedia Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@No Name Spoko firma ale może chęci do pracy zabrakło i dlatego wszystko jest nie tak?

No Name

Wszystko w tej Firmie było dziwne - właściciel , jakieś szemrane interesy, pracownicy z białymi słuchawkami w uszach, atmosfera, sprzątaczka jadąca z odkurzaczem w godzinach pracy biura / o ile to smieszne pomieszczenie można było nazwać biurem/, wzajemnie przekrzykiwanie się bo to open space, dziwne wymagania, wieczne awantury miedzy pracownikami, zero chęci pomocy i współpracy...wręcz przeciwnie, trzeba się oglądać czy Ci ktoś za chwile nie wbije noża w plecy... No i widać na www. , że chyba coraz więcej osób tam pracujących rezygnuje bo aktualnie widać 4 osoby....Jeśli nie chcesz mieć depresji i normalne Życie, nawet nie dzwoń w sprawie pracy.

Jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy ale na szczęście zajrzałem tutaj....z opinii znajomych też nienajlepszy obraz atmosfery, zarządzania i traktowania pracowników....trzymajcie się z daleka...ta firma to jakiś koszmar

Olga
@Adam

Oczywiście - opinie zawarte na tym forum, a także informacje pochodzące od znajomych, są nieocenionym źródłem wiedzy. Jednak chyba byłoby najlepiej, jakbyś sam/a spróbował/a wyrobić swoje własne zdanie na temat pracodawcy, jakim jest Metromedia Polska. Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Diuna

Pracodawca to oszust i kombinator. Szkoda czasu, Życia, zdrowia i nerwów. Opinie na rynku reklamowym tragiczne.

Wiktor

Totalny brak szacunku do ludzi, zero komunikacji, kłótnie i awantury, co chwila zmienia się jakiś pracownik...

Salomon

Ta firma to jakaś porażka, szok, ze jeszcze istnieje na rynku przy takim poziomie zarządzania a właściwie jego braku. Nie znam nikogo, kto by tam przepracował dłużej niż rok. Wieczne krzyki i awantury między pracownikami i zero reakcji przełożonych. Atmosfera tragiczna co przekłada się na efekty pracy. Szef nawiedzony, oczekujący od kontrahentów warunków współpracy zaczerpniętych z Księzyca, zero osadzenia w realiach branży. Nie posiada też podstawowej wiedzy merytorycznej na temat działalności swojej firmy a jego obecnośc w biurze skupia się na kontroli pracowników i podsłuchiwaniu NAWET służbowych rozmów. Firma nie posiada również najlepszej opinii wśród firm z nią współpracujących. Pomijam już kwestię samego biura i jego siedziby...12 osób siedzących na kupie w pomieszczeniu ok. 35 m.kw. Biuro zapuszczone mieszczące się w budynku kwalifikującym się praktycznie do rozbiórki nie mówiąc już o spelunowatej, niebezpiecznej okolicy przy Rondzie Wiatraczna. Masakra. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Niestety opinia nie najlepsza na temat zarządzania Firmą, atmosfera miedzy pracownikami niestety na niskim poziomie - brak chęci pomocy, współpracy, komunikacja zerowa , zero szacunku do drugiego człowieka, Zastraszanie. Dodatkowo pracodawca proponuje zatrudnienie na umowę o pracę część wynagrodzenia a drugą część wynagrodzenia na umowę zlecenie. rotacja pracowników ogromna. omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce.

Nikola

Ogromna rotacja pracowników, atmosfera tragiczna, zero współpracy pomiędzy pracownikami

Spontan

Firma niepoważna, szef nawiedzony, oszukuje ludzi na umowie zleceniu. Trzymac sie z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Metromedia Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Metromedia Polska Sp. z o.o.
  • Al. Stanów Zjednoczonych 68
    04-036 Warszawa

Metromedia Polska Sp. z o.o.