Opinie o Destylacje Polskie Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Destylacje Polskie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Destylacje Polskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Destylacje Polskie Sp. z o.o. w Oborniki

admin

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

@Zatrudniona

Nie wiem od kiedy pracujesz ale ja ok 10 lat i co roku miałam "waloryzacje". Zresztą w tym roku również były podwyżki. Nie rozumiem opinii negatywnych. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Destylacje Polskie Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

... Nowy wpis

Ile zmian jest w firmie Destylacje Polskie?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów w firmie Destylacje Polskie Sp. z o.o.?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Destylacje Polskie Sp. z o.o.?

@Zatrudniona Nowy wpis

Zarówno Prezes jak i kierownicy są "spoko". :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Destylacje Polskie Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator turbiny
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
admin

Zatrudniona
@admin

DESTYLACJE POLSKIE zatrudniają obecnie ok 100 ludzi, na różne stanowiska. Znam osobiście przypadki które wróciły do firmy, po 1-3 miesięcy, od daty zlozenia wypowiedzenia. Kadra stala. Mala rotacja. Pakiety multisportu, medyczne, fundusz socjalny, premie świąteczne i co rok podwyżki...

@Zatrudniona

Co rok podwyszki czego .. chyba obowiązków.

@Zatrudniona

Czy w Destylacje Polskie Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Ktos

Tak

Kob

Jakie zarobki w destylacje jakby mógł ktoś podać.

Predator

Siema Chcę złożyć papiery do waszej firmy....jak oceniacie tą pracę ? Czy na zakładzie występują szkodliwe warunki pracy?? Czy atmosfera pracy jest ok ? Teraz pracuje z ludźmi, którzy nie potrafią ze sobą współpracować, a wolałbym robić w zgranym zespole. Jak u was to wygląda ?? Posiadam uprawnienia na wózek i umiem jeździć w praktyce. Jest szansa się dostać na tego typu stanowisko ?? Pozdro ludziska

Czy można w Destylacje Polskie Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Zatrudniona

Tak

Przemek

Siema Zastanawiam się czy złożyć dokumenty w sprawie pracy ? Czy firma przyjmuje nowych ? Czy na wózek widłowy potrzebują ? Pozdro ludzie

Kamil
@Przemek

Jest jakieś konkretne stanowisko, które zainteresowało Cię w przypadku firmy Destylacje Polskie? Widziałem, że firma poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko magazyniera, więc może chodziło Ci o to stanowisko.

burek

no w sumie każdy pewnie ma tyle obowiązków, że ciężko o rozmowy i ploteczki @idek. Jak dla mnie, spoko robota na takiej destylacji

Zostaw merytoryczną opinię o Destylacje Polskie Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w Destylacje Polskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Destylacje Polskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Destylacje Polskie Sp. z o.o.