Ramirent Scaffolding

Bełchatów

Opinie o Ramirent Scaffolding

anonim 2009-01-26 08:57:31
Słowa kojarzące się z Ramirent Scaffolding (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako podstawowy .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są uczciwi. Brak zastrzeżeń.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Kwestia rozmowy.
Najbardziej podobało mi się w Ramirent Scaffolding:
Prace na wysokościach są nieodzownym elementem mojego życia.
andi 2010-03-16 22:23:38
coś tu skala za wysoka, gdzie są pieniądze za las? oddajta mi pieniądze za las - a za rusztowania co zniknęły kto mi odda pół miliona?
account 2010-04-12 08:51:43
Pod tymi telefonami można anonimowo opowiedzieć o pracy, osobach, problemach i innych sytuacjach niekorzystnych dla Ramirentu. Z pewnością informacje te trafią do odpowiednich osób zarządzających(nie w Polsce) : telefon 22 511 00 48 telefon 22 511 01 58
co ty bierzesz? 2012-03-15 21:44:34
Jakie informacje trafią? :) nie znasz tych układów, pic na wodę fotomontaż. ci kolesie sraj a na to tak samo jak ci z tych telefonóf sraj ą, muru głową nie rozwalisz.
arek 2016-04-21 13:04:11
Firma jest wypożyczalnią sprzetu budowlanego, nie każdego stać na taki profesjonalny sprzęt, wiec to wydaje mi się być dobrym pomysłem, poza tym mog wypożyczać go nie tylko firmy.
Zostaw swoją opinię o Ramirent Scaffolding - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent Scaffolding