EUROBAC S.A.

Paterek

Opinie o EUROBAC S.A.

admin 2015-06-26 12:39:01
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie EUROBAC S.A.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.
ofiara 2015-07-14 18:23:41
Jak ktoś chce tam podjąć prace to musi się liczyć z tym , że zostanie wyciśnięty jak cytryna a potem zwolniony!!!!!
pewnie 2016-04-21 11:53:59
słuchaj bajek i kjerownika bez zęba na przedzie! tak 5 tyś chcesz to jedz za granice i zbieraj truskawki np. A z tymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to se daj spokuj gościu. Gruby mozę i da ale bedziesz zadupcał jak larwa i jakiś kondon bez zeba na przedzie popędzał taki bez szkoły co go zwolnili z rafinerji jednym mówi zę skończył PK drugim ze AGH wg mnie to pytanie czy ma zawodówke, bo ucieka jak jest kontrol bez zebnik
zadowolony 2016-04-24 11:45:49
co to za złośliwości ;) firma dobrze się trzyma, bo branża cały czas spoko stoi na rynku to po pierwsze, a po drugie, narzekacie tak na pracę, a przecież nikt na siłę was tam nei trzyma ;) pozdrawiam - zadowolony
Zostaw swoją opinię o EUROBAC S.A. - Paterek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROBAC S.A.