Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz

Olsztyn

Opinie o Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz

agnieszka 2011-04-13 22:30:34
Proszę z dala omijać ten salon, a szczególnie fryzjerkę Joannę [usunięte przez moderatora] , to co wczoraj zrobiła mi z włosami przochodzi ludzkie pojęcie, przyszłam z długimi włosami, chciałam podciąć tylko końcówki,tzn 1cm, a wyszłam z krótkimi i w dodatku okropnie pocieniowanymi - pani ta niech lepiej zajmie się strzyżeniem owiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-05-09 04:52:19
A ja chodze do Pani Asi (nie wiem jak się nazywa) od dłuższego czasu i jestm bardzo zadowolona
gosc 2012-08-28 13:53:38
Nie nie nie...Nie polecam...uwazajcie do kogo sie tam zapisujecie..... mialam cieniowane wlosy , ale podcieli mi tam tylko koncowki...wlosy u nasady zostawili i wyszlo jakbym miala sciete je na prosto... widac ze sie nie znaja na strzyzeniu..
gosc 2012-10-13 11:28:26
Też nie polecam, kosmiczne ceny podcięcie końcówek miało być a koszt 60 zł nawet paragonu nie dostałam nie wiem co tam za usługa była za taką cenę!!!! Szok. nie polecam. Już wiem dlaczego nie ma tam kolejek, ale człowiek uczy się na błędach.
gość 2012-12-30 21:04:21
Zdecydowanie polecam p. Dorotę z AF. Jej pomysły na fryzury a także kolorystyka przewyższaja moje oczekiwania.
klientka 2013-01-31 13:48:13
Gorąco polecam Akademię Fryzjerstwa,byłam tam wiele razy i zawsze wychodziłam zadowolona. Pełen profesjonalizm,miła obsługa,relaksujacy,nowy wystrój. Szeroki zakres usług i fachowe doradztwo. Jednocześnie wykonałam usługę fryzjerską i kosmetyczną .
goha 2014-08-12 12:23:59
Pierwszy raz będąc u fryzjera nie komentowano kondycji moich włosów nie wciskano zabiegów, prosiłam o obcięcie i tak się stało jestem zadowolona, polecam p. Adama
daga 2014-08-17 20:16:26
Byłam tam u pana Marcina z dzieckiem,rewelacja,tylko tam
xx 2015-06-16 16:31:01
jezu ludzie mowicie iz nie ma kolejek ? jest to salon do ktorego ludzie zapisuja sie w konkretnym dniu i na konkretna godzine. zreszta salon nie konczy sie na pierwszym pietrze bo wszystko praktycznie dzieje sie na gorze. bardzo polecam AF i pozdrawiam Pana Adama ! :)
Lwica 2016-03-12 09:31:17
A może ktoś wie, jak się nazywa pani Joanna z Akademii Fryzjerstwa w Olsztynie, bo już tam nie pracuje, a chciałabym ją odnaleźć.
Minika 2016-04-08 15:31:23
A moze ktoś wie gdzie teraz pracuje Pani Róża bo tez jej poszukuje gdyż już nie pracuje w Af
ed 2016-09-26 11:21:02
@barnos a wiadomo jak duże to doświadczenie trzeba posiadac/ wiadomo ze przecież wlasnie jak jest dobra firma to i tez na dobrych pracownikach im zależy takich co to znaja się na rzeczy mimo wszystko.
Zostaw swoją opinię o Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz