IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w IzoSerwis Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pytanie - odpowiedź Nowy wpis

No idzie na rękę na maksa :) Zwłaszcza jak nie pójdziesz do pracy w poniedziałek, to grafik może się trochę przestawić :).........

Łukasz Nowy wpis

Śmiech na sali ta firma ma swojego pracownika za nic. Nie interesuje ich nic poza kasą dla siebie

Alina a Nowy wpis

Najogólniej ujmując jest to firma która ma swoich pracowników za roboli którzy nie mają głosu pan mówi sługa musi.

Jestem zainteresowany rekrutacja. Czy głównym czynnikiem przyjęcia jest doświadczenie w pracach monterskich izolacji?

Iza
@Zainteresowany

W komentarzu napisałeś, że jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w firmie IzoSerwis, jednak nie podajesz dokładnej informacji, o jakie stanowisko pracy chodzi. Powiesz, jaka praca w firmie Cię interesuje? Chodzi o stanowisko montera?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Nico

Mam wrazenie ze większość z tych opini piszą Panie z biura ....prawda jest taka ze mozna sie zgodzic z częścią opini parę lat wstecz...ale do rzeczy ...kasa fakt na czas ale jesli podpadniesz prezesowi to kilkaset euro ci urwie z wypłaty i ewentualnie zwroci kiedy zameldujesz sie w biurze szczegolnie lubi to robic gdy jestes z daleka nastepna sprawa kierowca za jazde nie ma placone poniewaz szef uwaza ze daje samochod i iwaza branie odpowiedzalnosci za ludzi i samochod bez badan psychotechnicznych to sprawa oczwista. Rowniez podpisywanie roznych kwitow in blanco tzn urlopow zaliczek jest na porzadku dziennym narzedzia to zlom ktory widza np.niemcy to łapia sie za głowe.kadra w biurze mowi ludzia to co chcecie uslyszec ale jesli zacznie pytac o sprawy nie wygodne zacznaja zaslaniac sie nie wiedza i wysylaja jeden do drugiego .i na koncu chce powiedziec wlacz myslenie zanim sie zatrudnisz...w internecie ogloszen wiele ale w kolo przewijaja sie te same firmy ....np.multiserwis itp.i nie oglaszaja sie dlatego ze maja az tak duzo pracy tylko jest tak duzy przemial ludzi i podobnie jest w izoserwis.

Tiko

A przechodził może ktoś już proces rekrutacji w tej firmie ?. Można się czegoś więcej dowiedzieć ?. Jak długo czekaliście na odpowiedź, jak wyglądała rozmowa ?.

@Tiko

Ja akurat praktycznie z dnia na dzień zostałem przyjęty bo potrzebowali ludzi na budowę w Niemczech. Rozmowa jak rozmowa , porozmawialiśmy o warunkach zatrudnienia i pracy , zadałem kilka pytań które wynikły w czasie rozmowy, wypełniłem papiery , zrobiłem badania i do pracy.

@Tiko

U mnie to trwało nieco dłużej. Wysłałem CV i musiałem chwilę poczekać. Ale od momentu rozmowy rekrutacyjnej, do podpisania umowy faktycznie minęło niewiele czasu - sprawdzili czy coś umiem i się długo nie zastanawiali.

@Arek

Ludzi do pracy potrzeba cały czas. Robota na wyjazdach, więc musisz się liczyć z tym że cię trochę w domu nie ma. Za to masz w miarę dobrą pensję w terminie wypłaconą. Kierunki są różne, większość za granicą, lecz ekipa zawsze Polska praktycznie więc język nawet nie jest aż tak bardzo potrzebny.

Tomasz

Dobry pracodawca, ale trzeba liczyć się z wyjazdami. Niby jedziesz daleko, no ale w końcu da się zarobić.

Czy pracownicy IzoSerwis Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Arek

Tutaj nie ma czasu na integrację ! tu trzeba pracować :P. A tak na poważnie. Gdy jedziemy na robotę do Niemiec, siłą rzeczy musisz się zżyć z ludźmi gdy z nimi mieszkasz i pracujesz, lecz szef też widzę bardzo dba o to aby atmosfera w firmie była na poziomie. Oczywiście jak tylko jest okazja dodatkowe integracji to ludzie zawsze są szczęśliwi :).

Mlody
@Arek

Najgorzej jak ta „integracja” wymknie się spod kontroli i ktoś nie przyjdzie do pracy w poniedziałek to wtedy jest problem ???? i wtedy już nie jest taka fajna atmosfera ????

AD

Szukają aktualnie ludzi do pracy na inwestycjach w Niemczech. Jak już umiesz niemiecki i masz szkolenie SCC lub VCA to robota prawie że gwarantowana :P. Jeśli jesteś zainteresowany to wysyłaj CV.

Aleksiej

Witam. Chciałbym się poinformować tutaj, jak wygląda praca w Izoserwis, na jakie zarobki można liczyć,stawki, awanse, trudność wykonywania zadania, atmosferę, kary-premie, szkolenia itd.. Czy jest czterobrygadówka, wolne weekendy? Proszę o szczerą wypowiedź. Dziękuję i Pozdrawiam! :)

Ikko
@Aleksiej

Robota łatwa nie jest i większość na wyjazdach, lecz finansowa daje rade :). Wszystko zależy czego szukasz. Praca w większości na budowach, gdzie większość pracy polega na układaniu izolacji przy istniejących instalacjach.

Rado
@Ikko

Się nie zastanawiaj tylko wysyłaj CV. Ludzi którzy coś potrafią zawsze się ceni. A w Izoserwisie na pewno będzie miał okazję do wykazania się.

Pozytywnie

Ciekawe czy izoserwis zainteresuje się w końcu co się dzieje z pracownikami gdy lawinowo rośnie zagrożenie koronowirusem, nie tylko w Niemczech, nie spytają się jak się czuje pracownik tylko praca i godziny to dla nich najważniejsze

@Pozytywnie

Panie @POZYTYWNIE zapewniamy ,że firma IzoSerwis jest w stałym kontakcie z swoimi przedstawicielami (kierownikami, brygadzistami , majstrami ) na poszczególnych budowach, którzy to również informują i są informowani na bieżąco o wszystkich najważniejszych sprawach.

Czy pracownik dostaje diety za granicą bo z tego co wiadomo to się należy i czy sa wypłacane i dlaczego pracownik nie dostaję paska z rozliczeniem pracy za dany miesiąc jak ma wiedzieć ile zarobił jakie składki są odprowadzane itp

Czy zdarzają się nadgodziny w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Tak, jak najbardziej. Inwestycje które obsługujemy czasami tego wymagają. Lecz są zawsze odpowiednio rozliczane.

Kal38

Od rozmowy kwalifikacyjnej w połowie grudnia do momentu kiedy mi podziękowali w połowie marca minęły trzy miesiące, trzy miesiące poświęcone tej firmie. A podziękowali mi bo poprosiłem o zapewnienie z ich strony, po tych 3 miesiącach, że będę zatrudniony i mam powód do dalszego czekania a te 3 miesiące nie przeszły na darmo.

@Kal38

Przypominamy Panu, że to Pan "podziękował" nam za ewentualną współpracę. Czy mamy dołączyć do postu Pana maila z rezygnacją ?? W gwoli przypomnienia to Pan podjął decyzję a nie IzoSerwis o tym, że rezygnuje Pan i podejmie pracę w innej firmie. Prosimy przestać nas oczerniać i zniesławiać. !!! Zniesławienie jest przestępstwem na podstawie art. 212 kodeksu karnego.

@IzoSerwis Sp. z o.o.

Te wykrzykniki zatrzymajcie dla siebie i dla tej waszej "inteligencji"!!!

Proces rekrutacyjny rozpoczęto 24.01.2020, był Pan uprzedzony, że okres oczekiwania trwa kilka tygodni i nie jest to zależne od nas. Miał Pan świadomość długiego czasu oczekiwania i przez cały czas pozostawaliśmy w kontakcie. Wczoraj zaproponowano Panu inną budowę i wyraził Pan na to zgodę. Dziś rozpoczął Pan proces stalkingu ... Na ubliżanie i groźby nie ma naszej zgody.

AntyKert38
@IzoSerwis Sp. z o.o.

Co za (usunięte przez administratora) z tego Kerta38. Od razu widać, że zrobił ogromną przysługę firmie nie zasilając jej szeregów. Sam potwierdził swój poziom intelektualno - kulturowy tym jakże barwnym wpisem.....

@IzoSerwis Sp. z o.o.

Proszę spojrzeć na moją wypowiedź, rozwinięcie myśli pana Kert38. Może tę wypowiedź zanegujecie? Może w niej coś się nie zgadza?

@IzoSerwis Sp. z o.o.

Wyobraźcie sobie kogoś komu każecie czekać na pracę trzy miesiące, kogoś kto sam do was pisze, dzwoni, uczy się blachy, szkoli angielski a wy w momencie kiedy praca powinna się rozpocząć mówicie mu, że może w przyszłym miesiącu... nie przyszły tydzień a przyszły miesiąc. Cały czas ukrywacie wysokość stawki. W grudniu mówicie o pracy na początku lutego a na początku marca mówicie o początku kwietnia. I po tym wszystkim, po tych miesiącach oczekiwań zostawiacie takiego człowieka bez niczego?? Co wy macie w głowach, że dla was to nic nie znaczy?! "to są moje hektary i to ja jestem tutaj panem"...??

@IzoSerwis Sp. z o.o.

Miało być "pod koniec lutego" a nie "na początku lutego". Czy zdajecie sobie sprawę, że ja teraz muszę iść, przez was, do pracy na kasę do marketu bo nie mam pieniędzy żeby przeżyć kolejny miesiąc?... Kim wy jesteście?!

@AntyKert38

Ciekawe jakie słowo usunął administrator z twojego wpisu skoro taki kulturalny jesteś? ;)

Boss44

Nie dotrzymują słowa.

Kal38

Firma porażka. Totalnie niepoważni. Rozmowę kwalifikacyjną miałem jeszcze w grudniu, otrzymałem informację, że mam zacząć pod koniec lutego albo na początku marca. Stawka była cały czas przede mną ukrywana... Dzisiaj dowiedziałem się, że może to będzie kwiecień i albo czekam dalej albo nie ma dla mnie pracy! Trzy miesiące czekania na darmo! Nie stać mnie na to żeby czekać do kwietnia. Dla mnie coś czego nie potrafię ogarnąć...? Zostałem bez środków do życia a tak im na mnie zależało na początku, obiecywali złote góry. Komedia, po prostu komedia... prawdziwa zabawa kosztem ludzi.

Witam. Mam spore doświadczenie w pracach montażowych, lecz też widziałem sporo firm gdzie było ciężko z normalna uczciwą robotą, dobrze płatną. Mają teraz rekrutację - oczywiście CV wysłałem, lecz chciałem podpytać ludzi którzy tam już dłużej pracują czy rozliczenia urlopów czy nadgodzin itp itd są normalnie realizowane ?.

Homer
@Zainteresowany

Wszystko normalnie masz liczone. Nadgodzin czasami jest fest dużo, ale to chyba dobrze jak ktoś chce zarobić. Rekrutacja trwa, bo ludzi wciąż potrzeba na nowy projekt.

Budowlaniec

Dwa lata mieszkałem pod Koninem, i ten czas spędziłem pracując w Izoserwisie. Później mnie wywiało w inny rejon Polski, lecz praca dla Izoserwisu była jedną z lepszych jakie miałem. Nie jest to przysłowiowy januszex jak często ostatnio nazywa się Polskie firmy gdzie na pracowników ma się wywalone. Z szefem zawsze się dało dogadać, a do tego kasa w terminie. Sama robota ciężka. Nie dla każdego, ponieważ narobić się czasami trzeba było, jak to na budowie. 8/10 spokojnie można dać jako pracodawcy :).

Pracuję już tam dwa lata - i nic z tego co zostało przez złośliwca napisane nie jest prawdą. No może z jedna uwagą - robota nie jest dla każdego. Jak ktoś liczy na przysłowiowe "czy się stoi czy się leży tysiąc złotych się należy" - to nie tutaj. Zleceń jest full, czasami nie ma gdzie rąk włożyć, ale jest to całkowicie w pensji rekompensowane. Osobiście sam się zgłaszam na te roboty gdzie można więcej wyciągnąć i cieszę się że tutaj pracuję. Najlepiej samemu się przekonać i sprawdzić jak wygląda firma.

Iza

No właśnie, a o jakim poziomie pensji mowa? Izoserwis rekrutuje poprzez formularz na stronie: https://www.izoserwis.net/formularz-praca Niestety, o warunkach pracy informacji tutaj nie ma. Podpowiesz, jakich zarobków można się spodziewać i czy są premie, gdy - jak napisałeś - zleceń jest full?

@Iza

Konkretnie napisać ci ile zarabiam nie mogę :P. Obowiązuje zawsze umowa o pracę z podstawą + nadgodziny które na budowach zdarzą się często, oraz premie w przypadku robót gdzie trzeba na cały tydzień pojechać i spędzić tam trochę czasu. Byli tacy którym się to nie podobało, niektórym zawsze będzie mało, lecz po doświadczeniach w mojej poprzedniej firmie, mogę z czystym stwierdzić iż mam zamiar jeszcze dłuuugo popracować w Izoserwisie :]

szaman

gratuluje ze otrzymujesz premie ,pracuje w firmie jakis czas bywalo nieraz ze na jednej zmianie 6 -7 tygodni, ale premi jakos niebylo pewnie mam pecha

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.