IzoSerwis Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IzoSerwis Sp. z o.o.

Tomasz

ja bede sie staral do nich wrócić. wiem że byli zadowoleni. Ja też i po 4 latach przerwy i pracy za granicą i u innych mysle że mnie przyjmą. mile i dobrze wspominam u nich prace. uprawnien też mi troche przybyło wiec liczę że mnie wezma. dam znać do jakiej brygady i kierownika.

Roman

a ja zrobiłem wywiad wśród jednego byłego pracownika . zaskoczył mnie bo z chęcią by wrócił ale chyba podpadł i mu wstyd. generalnie jak mi opiedział przy kilku browarkach jak tam prawie 4 lata pracował to na końcu łezka mu sie zakręciła. pozytywnie , dobrze wspomina. i zarobki i atmosfere. ale co tu duzo analizowac. alkoholu nigdzie przeciez nie toleruja. ja naszczescie nie naduzywam i chyba sloze tera to nawet na delegacje bym sie zgodzil.zobaczymy

Pracodawca po podpisaniu umowy dopiero informuje o tym ze zarobki beda niższe nisz na papierze ponadto szef nr2 Siepka M sporządza ocene pracownikow na budowie ktora wysyla do biura nie polecam wspolpracy z ta ze firma

Ja tam nie narzekam , na stawkę jaką się umówiłem otrzymuje a z tą oceną to dobre podejście , weryfikacja umiejętności na budowie , w CV można sobie wszystko napisać a jednak praca i podejście weryfikuje wszystko.

Zainteresowany pracą

Co za bzdury z tą opinią pracowników. Szef nr2? Skoro tak tam źle to dziwne że ludzie tam nadal pracują i wciąż zatrudnienia są takie mam informacje. Zaryzykuję i złożę podanie. Jak dzwoniłem w czwartek to wspominali coś o wyjeździe do Szwecji.

będę obiektywny: do niczego nie zmuszają- nie chcesz jechać w delegację nie ma problemu ale pewnie zarobisz mniej bo akurat na robocie wyjazdowej idzie spokojnie przytulić 1/3 a nawet 1/2 kasy więcej. Liczą się tu umiejętności lub chęć ich nabycia. . Jak widzą że się starasz na kursy dodatkowe też dołożą. Wszystko zalezy od chęci i nastawienia. Tu nie ma ludzi opartych o łopatę przez cały dzień pracy. I to mi się u nich najbardziej podoba

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz warsztatowy izolacji w firmie IzoSerwis Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Widziałem ostatnio ofertę pracy dla budowlańca z językiem niemieckim. Powiedzcie czy taka praca jest w miarę dobrze płatna?

@Zainteresowany

Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z biurem.

Zbynio

IZO Serwis to dobra firma i widzę , że niektórzy bardzo przesadzają ze swoim narzekaniem!!! Może szukajcie lepszej??

@Zbynio

Ty to się lecz

stach
@Zbynio

IzoSerwis to jedna wielka patologia w kazdym elemencie.

W firmie nie jest źle tylko wstyd że Prezes nigdy na święta dzieciom pracownikòw z socjalu nie kupił czekolady

Niezadowolony

Stosują mobbing psychiczny nie płacą za jazdę samochodem nie płacą diet i nie płacą nawet tyle co jest na papierze o oddelegowaniu stawki zaniżone brak socjalu cichy używane wciskają coś ktoś chce coś jeszcze wiedzieć?śmiało pisać

Hehe
@Niezadowolony

Mobbing psychiczny? Jeszcze w tej firmie nie doswiadczylem. Chyba ze jest sie słaba psychicznie piz*@ to mozna sie obrazic o prawie wszystko. Stawki socjal? U mnie wszystko w normie choć nie pracuje jakos wyjatkowo długo. Ciuchy? Z każda budową dostaję nowe zgodne z wymaganiami kontrahenta. Ty moze masz od tej wody tak rozmacony leb ze nie wiesz gdzie pracujesz co?

vty

@arotaP to po co sie na to godzisz i nie zrezygnujesz?

były pracownik ma racje z soka bau kasy nie masz za urlopy diety nie masz a najlepiej jak byś robił bez zjazdu kto znajdzie lepsza robotę to nie zagosci tu długo ale może już niedługo bo słyszałem ze ktoś łatwi sprawę z arbaitcajtem a póżniej w polsce to może coś się zmieni a ma to być grupowy wniosek i podpisujesz wnioski urlopowe i zaliczki in blanko to nawet nie wiesz co i jak ale zaliczek żadnych w firmie niema

@pracownik

TY "pracownik", co to jest arbaitcajt? Rozbawiłeś mnie tym hehehehehehe. Masz więcej takich słówek używanych przez siebie? Wnioskuję, że pisałeś to po kilku kolejkach hehehehe. Zabawny gość z ciebie. Pewnie teraz można cię oglądać w jakimś kabarecie hehehehe. Pozdrawiam cię serdecznie.....

@POP

Do byłego pracownika. Chciałeś konkretów, to już ci je wypisuje. Ja pracuję w tej firmie już siódmy rok, tak więc czytaj uważnie: 1-Wypłata na czas 2-Umowa o pracę 3-Niezbędne szkolenia 4-Darmowe przejazdy 5-Ubrania robocze, narzędzia, itp. po stronie firmy 6-Zjazdy do domu po plus minus czterech tygodniach na tydzień, czasami po pięciu-wyjątkiem była Estonia, gdzie zjeżdżali chłopaki po sześciu tygodniach ze względu na odległość Tak więc, nie wiem dlaczego opuściłeś firmę i nie będę się dopytywał powodów twojej decyzji. Jeżeli znalazłeś coś lepszego, to fajnie. Pozdrawiam

arotaP
@POP

"4-Darmowe przejazdy", człowieku ale napisałem darmowe przejazdy to są owszem ale dla pracownika który jest zmuszony szantażem do kierowania busem, jedziesz sobie 1200 km do Estonii przez 24h bierzesz odpowiedzialność za samochód jak go uszkodzisz, jak ci przywalą jakiś mandat to też płacisz ze swoich i jeszcze ci całe towarzystwo pije gorzałe w aucie przez całą drogę i za taką przyjemność dostajesz od szefa 0 Euro, bo jak ci się nie podoba to możesz przyjechać się rozliczyć i jakiś inny frajer się na twoje miejsce znajdzie. Najlepiej to mają w firmie ci bez prawo jazdy bo jak się tylko przyznasz że masz to robisz za kierowce jak frajer za friko.

@były pracownik

w firmie nikt nie ma pojęcia o rusztowaniach, podpisujesz umowę jedziesz na niemcy i robisz jako najemnik w niemieckiej firmie ze stawką 6-7 euro czyli bieda.

@@były pracownik

Co ty wypisujesz tępy baranie? jakie 6-7 euro? tyle ci chyba zostawało jak resztę traciłeś na wódkę, bo wnioskując po tym, co wypisujesz to raczej nie trzeźwiałeś i pewnie dlatego cie wywalili z firmy. W sumie to sam się wykluczyłeś. Nie wylewaj swojego nieudacznictwa na forum, bo czytają to ludzie, którzy pewnie z chęcią by się zatrudnili i wyjechali po to, aby zarobić na rodzinę, a takie durne komentarze wyssane z palca powodują, że potencjalni pracownicy są zdezorientowani w swoich działaniach. Ogarnij się !!!

szaman
@POP

czemu sie podniecasz chlopaki na rusztowaniach nie zarabiaja wiecej

@POP

człowieku oprócz obrażanie mnie nie napisałeś żadnego konkretu, a ja przepracowałem w firmie prawie 3 lata więc wiem o czym pisze, jak jesteś taki bystry to opowiedz coś o firmie konkretnego?

piotrek

witam czy ktos wie moze jak jest na rusztowaniach w izoserwisie . Podobno rusza projekt w Dani ?? Wie moze ktos cos ???

Janek

Witam Czy ktos pracuje w Finlandii dla tej firmy bo staram sie o prace .Panowie powiedzcie cos czy warto , stawka godziny i warunki

szaman
@Janek

a moze Ty napisz co potrafisz w tej branzy zdzialac bo sierot jest pod dostatkiem

marek
@szaman

słyszałem, że potrzebują silnych i głupich co się o stawkę nie pytają.

karol

najbardziej to są docenieni ci co na innych szefowi donoszą,a takich nie brakuje, oni to mają jak pączki w maśle.

jeden z durni

Witam, pozdrowienia dla P0 IZO 12 chłopak tak się podniecił wpisami na temat firmy, że od tygodnia pisze z włączonym Caps Lockiem aż oczy bolą od czytania jego wypocin i jeszcze szasta Eurosami od Janka i nazywa tych co piszą prawdę durniami, ano prawda w oczy kole.

P0 IZO 12

DLA DOBRYCH PRACOWNIKÓW PAN JAN ZAWSZE MIEJSCE ZNAJDZIE...

jacek

a sa teraz teraz jakies przyjecia pilne??

P0 IZO 12

SIEKIERKA NIE WIEM KIEDY I ZA JAKA PRACĘ OTRZYMAŁEŚ 5 EURO ZA GODZINĘ? PEWNIE MASZ NA MYŚLI SWOJĄ KARIERĘ NA SZPARAGACH CZY OGÓRKACH U NIEMCA. TAK TYLKO WNIOSKUJĘ Z TEGO, CO PISZESZ :) NIE MA CO SIĘ ŻALIĆ JAK TO JEST ŹLE I NIEDOBRZE TYLKO TRZEBA ZAKASAĆ RĘKAWY I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY... KOMENTARZE TWOJE, JAKIEGOŚ KEVINA, EWY I TYM PODOBNYCH DURNI NIE ODNOSZĄ SIĘ W OGÓLE DO SYTUACJI PANUJĄCEJ W FIRMIE POD WZGLĘDEM WYPŁATY WYNAGRODZEŃ. JEDEN PSEUDO KOZACZEK SCHOWANY POD BYLE JAKIM NICKIEM PRÓBUJE COŚ UGRAĆ I NAKRĘCAĆ INNYCH ALE JAK WIDAĆ PO CZĘSTOTLIWOŚCI WPISÓW MA MARNĄ PUBLIKĘ... A CO DO KEVINA TO PROSTY KOMENTARZ-JAKBY IZOSERWIS PŁACIŁ NAPRAWDĘ PO 5 EURO ZA GODZINĘ, TO Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODDAŁBYM ZE SWOJEGO 5 EURO ZA GODZINĘ 2 EURO DLA CIEBIE, ŻEBYŚ SIĘ ZAPISAŁ NA KURS DOKSZTAŁCAJĄCY Z JĘZYKA POLSKIEGO. NA ZDROWIE

siekierka

firma jest po prostu super przed wyjazdem pytasz się janusza o stawkę on gasi te teksem " będziesz pan zadowolony" później 10-ego sprawdzasz przelew a tam masz po 5 euro za godzinę.

kewin

poraszka

Zostaw merytoryczną opinię o IzoSerwis Sp. z o.o. - Tuliszków

• Jak się pracuje w IzoSerwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IzoSerwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IzoSerwis Sp. z o.o.?

IzoSerwis Sp. z o.o.