Opinie o Ols-Komp Zbigniew Burzyński w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ols-Komp Zbigniew Burzyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ols-Komp Zbigniew Burzyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ols-Komp Zbigniew Burzyński w Olsztyn

furnkf

Nie martwcie sie drodzy Panstwo w Jonkowie na ul.Krótkiej 11 oddaje pieniądze, trzeba tylko podjechać.

klji
@furnkf

Lipowa 37b .. szukajcie

hmm
@furnkf

Aktualnie Holandia

Iza Nowy wpis
@hmm

Czyli Ols-Komp rzeczywiście już nie istnieje? Firma zamknięta? Nie ma żadnych oficjalnych info w sieci.

Znajomy Nowy wpis
@hmm

Witam, Jak sytuacja, czy pan Zbigniew już wrócił do kraju? Chyba , że jeszcze siedzi?

Tomasz Nowy wpis
@Znajomy

Dlaczego miałby siedzieć? W ogóle wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w firmie Ols-Komp, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy Twoim zdaniem pracodawca ten jest godny polecenia? Szukam informacji w tym zakresie i coś czuję, że właśnie od Ciebie uda mi się to ustalić. Pomożesz?

abrakadabra Nowy wpis
@Znajomy

Pan Zbigniew nadal jest poza granicami kraju.

kobra

firma dawno nie istnieje a włsciciel siedzi

@kobra

Już wyszedł. Kilku osobom oddał całość lub część (w tym mnie oddał część). Z tego co wiem to gdy odzyska kasę od firmy z Gdańska to pooddaje resztę.

hmm
@Adam

Dobrze wiedzieć. Mi jeszcze wisi pieniądze. Mam nawet wyrok sądu. Teraz wyjechał do Holandii. Mały kraj - znajdzie się.

500 plus

Dupskiem konia walić inwestycja roku

Już wyszedł z więzienia. Mi ostatnio oddał 46 tysięcy. Miał jeszcze oddać 12tys. ale narazie wyjechał do Niemiec.

Aplikowałeś do firmy Ols-Komp Zbigniew Burzyński? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Darek

Czy firma ma swoją własną stronę www?

Zuzanna

Co się aktualnie dzieje w firmie Ols-Komp Zbigniew Burzyński? Dawno nie wypowiadaliście się na forum. Czym jest to spowodowane?

Al.
@Zuzanna

widocznie jest znikome zapotrzebowanie na świeże informacje

jhhj

@fry co masz na mysli konkretnie? Bo rzuciles tutaj możn a powiediec domysłami, a ktoś nie w temacie nie wie o co chodzi

fry

Pewnie, że warto, tylko trzeba wysyłać na adres więzienia.

serwisant

Widzę, że firma jest prężna, obraca dużymi pieniędzmi. Bardzo chętnie bym się w niej zatrudnił.

przedsiębiorca2

Mi ok 100k. Czarno to widzę.

przedsiębiorca

Niestety mi wisi ok. 80tys i napewno nie odpuszcze.

prawy

Mam na myśli moralne podejście do sprawy przez jego żone.Skoro wcześniej się przyglądała i dobrze wiedziała, że coś się dzieje nie tak i nie zawiadomiła policji to wypada teraz w jakiś sposób zaproponować rozwiązanie zwrotu zadłużenia przez siebie lub przez (usunięte przez administratora) jak wyjdzie na wolność. To byłoby zagranie "fer".

prawy

Dzięki. To rzeczywiście zadłużenie spore. Chyba rzeczywiście posiedzi a jak wyjdzie też nie będzie miał zaciekawie. (usunięte przez administratora)

prawy

Proszę o informację, czy firma działa. Czy ktoś ma kontakt z tą firmą? Wszyscy wiedzą, że został zatrzymany, ale czy juz działa i jest dostepny, czy jednak jeszcze siedzi.

wkurzony

ja straciłem przez niego 135 tys. zł. Niestety :(

Mezo
@wkurzony

Mi ze 170tys. oddał 55tys. reszta niestety narazie wisi :( Zobaczymy jak wyjdzie a podobno już za 2-3 miesiące, to może chociaż części odda.

ewytuj
@Mezo

I co oddal?

Mezo
@ewytuj

dostałem tylko niecałe 11 tysięcy i trochę towaru :( ale obiecuje, że odda, chociaż podobno znów ma iść siedzieć. Eh, mogliby go zostawić to oddawałby po trochu.

ciekawy

Dlaczego ten serwis kasuje opinie użytkowników? Jaka jest wiarygodność tego serwisu skoro za każdym razem otwierając informacji np. o tej firmie jest co innego i wszystkie opinie są kasowane. Mówie tylko o opiniach obiektywnych. Firma podobno okantowała sporo ludzi i tuszuje się ten fakt. Właściciel ze swoją żoną okantowali sporo ludzi a właściciel podobno został nawet zatrzymany przez Policje taka jest prawda o tej firmie.

niezadowolony

Niestety ja również mogę się pod tym podpisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ols-Komp Zbigniew Burzyński - Olsztyn

Ols-Komp Zbigniew Burzyński