Salon Agata

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Salon Agata

Małgorzata Nowy wpis

Dnia 02.03.2024 robiłam zakupy na dziale materacy.Niestety nie wiem jak miała na imię Pani która nas obsługiwała na plakietce pisało uczę się.Pani bardzo miła pomocna z dużą wiedzą .Zakup udany i bardzo szybki .Polecam z całego serducha.A Pani życzę sukcesów.Dziękuję

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w Salon Agata jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ona Nowy wpis

Reklamacja to porażka.... od 22roku czekam na rozpatrzenie reklamacji :) Żenujace ,olewka na całego. Prowadnica od szuflady była uszkodzona niestety pewnie gdybym sobie sama nie kupiła nowej to do tej pory szuflady w komodzie by brakowało. Kasować kasę potrafią szybko. Ale jak coś z ich strony uszkodzone to już masakra.

Nowy wpis

@Ona

Dzień Dobry, cyklicznie zajmujemy rozpatrzeniem każdego zgłoszenia, które otrzymujemy. Często w sprawę zaangażowani są nasi producenci co powoduje wydłużenie procesu decyzyjnego. Jeśli zauważyła Pani jakiekolwiek nieprawidłowości proszę o skontaktowanie się z Działem Reklamacji: +48 32 888 77 09 i zgłoszenie tego tematu. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Zmieńcie przewoźnika, bo ten jest nierzetelny i nieodpowiedzialny, kasują duże pieniądze i nic poza tym.

@Anna

Pani Anno, Nieustannie staramy się zapewnić obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie. Prosimy o maila na: kontakt@agatameble.pl aby zapoznać się ze szczegółami sprawy.

Jak dużo osób pracuje w Salon Agata?

Atmosfera w całej Agacie jest bardzo toksyczna. Każdy chodzi i gada na każdego. Jedynie klienci potrafią poprawić humor. Marnuje się tutaj tak dużo papieru do drukowania różnych rzeczy, że aż serce boli jak to wszystko się wyrzuca. Nie dziwię się, że ciągle szukają osób do pracy. Każdy się zwalnia...

Mona

Nie polecam ! Zostaliśmy z Mężem można by stwierdzić okradzeni ! Są to (usunięte przez administratora) ! Zakupiliśmy kuchnie w kwocie 13 tys zł za gotówkę Projektant który nam ja projektował również z Agata meble Szczeci. P. Marcin nawet tego nie potrafił jak się okazało zaprojektować tak hak była mowa na początku i niby projekt tez się zgadzał a koniec końców duże braki ! Czekaliśmy na realizacje zamówienia i odbiór . Odebraliśmy z magazynu zamówienie lecz nasz błąd , że nie sprawdziliśmy lecz ufaliśmy i nawet przez chwile nie przyszło nam do głowy , ze możemy być w tak perfidny sposób (usunięte przez administratora) ! Kuchnia była nie kompletna do tego jeden front uszkodzony ! Zgłosiliśmy choć podejście ze strony pracowników bardzo lekceważące ! Przyjechał Pan z Agata zrobił protokół sprawdził widział , ze brakuje zapisał ile rzeczy za które zapłaciliśmy i ich nie ma ! Reklamacja uwzględniona tylko frontu uszkodzonego na który już czekamy miesiąc gdzie brakujące alementy musieliśmy ponownie kupić ponownie zapłacić i były w ciągu 7 dni a reklamacja odp Pracownika ..Producent jeszcze robi ! To te co ponownie kupiliśmy były a ten z rekalamacij od tego samego producenta jest w trakcie produkcji ! Zostaliśmy jawnie okradzeni na 1100 zł ! Sprawa trafia do praw konsumenta i jak zajdzie potrzeba pójdziemy na walkę sądową gdzie będziemy walczyć o wszystko jak i o to ile stresu nas to kosztowało ile nerwów i czekanie z dokończeniem kuchni ! Gdzie tylko będzie to możliwe będziemy to nagłaśniać ! Tak się ludzi , kplijentnów nie traktuje nie (usunięte przez administratora) ! Nie naraża na kolejny wydatek za kuchnie która już raz zapłaciliśmy a nie dostaliśmy ! Szczyt bezczelności i chamstwa ze strony osób pracujących w Ata meble Szczecin struga nie do opisania ! Nie polecam również P.Marcina od projektowania kuchni ! Nie potrafi tego robić ! Nasz przypadek nie jest przypadkiem od osobni onym ! Jeśli administrator to usunie będę ponownie pisać swoją opinie i to na każdym z portali społecznościowych ! A walka już powoli z wami zaczynamy ! Nie chcecie zwrócić nam kosztów to wywalczymy ze zwrócić więcej !

dpiwonska@gmail.com
@Mona

Ja również nie tylko nie polecam ale ostrzegam potencjalnych klientów przed zakupem czegokolwiek w salonach Agata. Postawa pracowników żenująca, towary kiepskiej jakości nie mówiąc o reklamacjach , gdzie za zakupiony wadliwy towar trzeba czekać przepisowe 14 dni , nie ma możliwości odstąpienia od umowy zakupionego bubla. Zgłoszę to do federacji konsumentów.

Wiesław
@dpiwonska@gmail.com

Zgadzam się z Tobą. To są buble a na pewno towar wątpliwej jakości. Nigdy więcej zakupów w tych sklepach. Zwłaszcza w czasach wysokiej inflacji nie można sobie pozwolić na bylejakość.

@Mona

Przecież to nie opinia o pracodawcy

Wojciech69
@Wiesław

maja racje - nie kupować tam - naciągacze

Wojciech69

Zakupy w tym sklepie - pewnie i sieci to porażka. Ewidentnie (usunięte przez administratora) na towarze - a mianowicie sprzedają towar (sofę) używana jako nowa i jeszcze robią problemy przy zwrocie towaru. Zachowują się jak urażona baletnica - Zakupiona sofa skórzaną była zamówioną 4 grudnia - już wtedy zapowiedziano ze będzie gotowa końcem stycznia bo prosiłem dłuższy bok z innej stronny a nizeli zwykle. Biorąc pod uwagę Świata i nOwy Rok - nie było dużo dni roboczych - a tutaj dostaje powiadomienie już 5 stycznia ze sofa jest w Szczecinie gotowa do odebrania. Zadowolenie pełne - Ale po rozpakowaniu - jedna strona przeciętą ostrym nożem (tutaj sklep chciał zwalić winę na transport - ale zdjęcia pokazują ze opakowanie było w bardzo dobrym stanie), nagłówki ewidentne przebarwienia skory od słońca lub chemii do czyszczenia skory (dlatego twierdze ze sofa była używana - i (usunięte przez administratora) tłuste plamy i przetarcia świadczące o "testowaniu". lewy podłokietnik - niekompletne wypełnienie lub odcisk świadczący o użytkowaniu. Czuje się (usunięte przez administratora) i naciągnięty - moja noga nie powstanie w tym sklepie bo takie traktowanie klienta nie jest godne.

Nie Zadowoleni

Napewno nie wszystko jest zle.Ale w naszym przypadku tak bylo .Po zgloszeniu reklamacji nie zostala uwzgledniona powiewaz producent stwierdzil ze uszkodzenie powstalo z naszej winy bo uzylismy za duzo sily ,niby dlaczego mielibysmy to robic i zakupiony mebel za ktory zaplacilismy i to nie malo celowo zepsuc.Ale tak nie bylo .Poprostu czesc zepsula sie .Codzi o TIMO NAROZNIK Z FNKCJA .ZEPSULO SIE MOCOWANIE PODNOSNIKA STELAZA . To dla przestrogi przyszlym nabywcom

Wiesław

Nie polecam tej firmy a zwłaszcza żółtego pawilonu Agata w Gdańsku. Kupiliśmy z dziewczyną chińskie fotele Reno. Po roku okazało się, że tapicerka rozchodzić się na szwach. Reklamację odrzucili na podstawie dwóch zdjęć twierdząc, że to uszkodzenia mechaniczne. Odwołanie nie pomogło. Sprawę zgłosiłem do centrali. Brak jakiejkolwiek reakcji. Kiedy pozwoliłem sobie napisać coś na ich Facebooku to od razu blokada. Ta firma jak ryba, psuje się od głowy.

Beti

Nie polecam kupiłam narożnik i został przywieziony no w tym kolorze co zakupiłam .Nie przyjęłam ,złożyłam reklamacje i były sugestie że kasa nie wydrukowała jednej z cyfr koloru.Potam odesłali maila że sprawa trafiła do sprzedawcy który nas obsługiwał i na tym się skończyło.A ja jestem uparta i pojechaliśmy do sklepu do działu reklamacji a tam pani zdziwiona że się pojawiliśmy .I po konsultacjach z dyrekcją i pracownikiem który nas obsługiwał i pamiętał nas po miesiącu że my jednak kupiliśmy ten kolor który nam przywieźli ,ja nauczona wieloma takimi sytuacjami przedstawiłam zdiecie koloru który my wybraliśmy a pani w zaparte że to my błąd popełniliśmy .Dobrze że nie przyjęliśmy dostawy ,a jeszcze propo transportu to panowie zturlali narożnik po schodach i co taki mebel nie jest uszkodzony.

ciekawy

Od paru miesięcy wisi ogłoszenie o zatrudnieniu dekoratora, czy firma ma aż takie wymagania,że nie może znaleźć kandydata?

Poszukujący

Co to wnosi do dyskusji o Agacie jako pracodawcy? Wchodzę na gowork, by poczytać opinie jak się w Agacie pracuje, a nie wywody niezadowolonych klientów. Czy ktoś może napisać, jakie są zarobki w Agacie na magazynie?

@Poszukujący

Żałosne zarobki

@PLANTYPO

Padło pytanie, więc albo odpowiedz albo milcz. Żałosne tzn jakie? Kogo obchodzi twój subiektywny wysryw? Żałosne to są tego typu odpowiedzi.

PLANTYPO

Mówić co kto ma robić to mozesz swojej rodzince a nie mi

Przyjmują nowych pracowników dają im umowę o prace na okres3miesięcy zwalniają po miesiącu

elkapatelka

hejka, jest ktos kto pracuje lub pracowal w salonie w ostatnim czasie? warto aplikowac? jaka atmosfera i przede wszystkim zarobki?

kasia
@elkapatelka

nie warto tam składać cv

Mariusz

@Miron na forum cisza, być może jednak udało Ci się uzyskać informacje na temat warunków jakie panują w tej firmie z zewnątrz? Jeśli tak, to będę wdzięczny za każdy obiektywny komentarz. @anestek a jaki rodzaj umowy Salon Agata proponuje na początku współpracy?

Aaa
@Mariusz

Jesli nic sie nie zmienilo w ciagu 3-4 mies to pierwsza umowa jest na 3 mies jako okres probny i pierwsza umowa na czas okreslony - 1 rok

@Aaa

Miałam umowę o prace na 3 miesięce zwolnili mnie po miesiącu

Zerowa

ciekawy

Czy ktoś pracował tutaj jako dekorator i może powiedzieć coś więcej o warunkach na tym stanowisku?

Ludzie zacznijcie czytać ze zrozumieniem ta strona polega na opisie pracy zatrudnieniu w Agata meble o odczuciu innych pracowników lub byłych pracownikow chodzi o odpowiedzi związane z pracą w Salonie Agata a nie o to czy towar był zgodny czy nie i że komuś nóżki jeden zabrakło w paczce albo że są kolejki w kasach krew mnie zalewa jak to czytam

Xx

Cześć, zastanawiam się nad przyjęciem pracy w Agata meble w Szczecinie? Jak to jest naprawdę z tymi premiami? Jaki polecacie dział? Należę do osób pracujących i lubiących kontakt z ludźmi. Także już chyba każdego klienta spotkałam. Dzięki za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Szczecin

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata