Avans Południe -Mega Avans Kraków

Kraków

Opinie o Avans Południe -Mega Avans Kraków

spec adg rtv 2009-10-24 21:06:34
Gratuluje świetnej rekrutacji - za takie grosze to pracować będą u Was tylko nieudacznicy życiowi, a nie specjaliści !!!
Stanowisko Dyrektor Marketu 5000 brutto (z branży - brak zainteresowanych! )
Kierownik działu tu będzie ciekawie 2500 pln brutto śmiech na sali....
Sprzedawcy , którzy BĘDĄ MIELI decydujący wpływ na obroty firmy 1400 netto. ŻENADA!!!
szok 2009-10-24 22:47:14
To powiem Ci, że szukałem właśnie opinii o firmie i stawki bardzo niskie, jeśli faktycznie są takie jak podałeś.
abc 2009-10-29 08:27:59
Co za brednie wypisujesz. Sprzedawca ma taka podstawe jak podajesz 1400 netto ale do tego dochodzi premia jeszcze; natomiast stanowiska kierownika i dyrektora sa znacznie wyzsze.
ktos 2009-11-06 12:08:05
Witam , tak tak . To jest prawda jeżeli chodzi o wynagrodzenie. PREMIE- takie pojęcie istnieje oczywiście .Tylko jakie plany są , znaczy jakie dyrektor ustali ,to są nie do zrealizowania . Tak to ogólnie wygląda .
Co do kierownictwa to głownie wszytko po znajomości jest załatwione .
NIUNIA 2009-11-18 14:35:50
ZGADZAM SIĘ Z TYM JAK NAJBARDZIEJ STAWKI TO ŻENADA JEŚLI CHODZI O SPRZEDAWCÓW....MY HARUJEMY NA KOGOŚ A ONI ITAK MAJA NAS W[usunięte przez administratora].CO DO PREMII ZAPRACUJESZ ROBIĄC PLAN TO MASZ A JAK NIE TO LIPA GENERALNIE JAK NA 3MIES JEST 1 PREMIA TO JEST DOBRZE......
milord 2009-11-21 11:35:54
W Krośnie zarobki pracownika Avans 1400brutto. To jest dopiero żenada
onn 2009-12-16 07:54:32
W sieciach handlowych tak to własnie jest , sprzedawców / doradców klienta ma się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Osoby te tworzą zyski, najważniejsza jest "Góra"czyli kierownictwo ( to oni mają realizować zyski ) śmiech...oni jacy oni , i premie wezmą odpowiednie , nie mówiąc o dyrektorze , zarządzie spółki , a skąd te osoby w zarządzie się znalazły , z ulicy że niby rekrutacja i w ogóle ?
Pozdrawiam .
kita 2010-04-05 12:41:12
premie to pracownicy widzieli tylko na umowie.... bo nawet za grudzień (wysokie utargi) premii nie było.... po za tym pracownicy są głównie zatrudniani jako sprzątaczki, i traktowani jak potencjalni [usunięte przez administratora].
odradzam
rl 2010-11-27 14:12:08
Podobno na Bonarce ma być Euro zamiast mega avans
anonim 2010-12-14 20:30:27
nawet żabka z tego nie wyjdzie
prac 2011-01-05 22:30:11
tak to jest jak kompletnie nieprzygotowani sklepikaże z avans chcieli otwierać markety wielkopowierzhniowe w ogóle sie na tym nie znając. kosztem pracowników mega avans chciał sie otworzyć, niewypłacone nadgodziny, obiecane premie za konkursy, kredyty itd, to i sprawiedliwość go dopadła że upadł bo nie dotrzymali szefowie słów.tera otwierajcie warzywniaki avansiaki
anonim 2011-01-31 18:23:13
Fakt, że dyrektor był niestety kompletnym dyletantem i nie miał zielonego pojęcia o prowadzeniu marketu z elektroniką użytkową, Szkoda pracowników !!
ewa 2011-11-30 21:13:04
Nie sądze by ktoś z wypowiadających sie na temat firmy Avans Południe był obiektywny.
Pracowałam w tej firmie 4.5 roku stawki owszem moze szału nie robią ale uważam ze nie byly złe.Premie oczywiście w 100% były wypłacane jeśli wyrobiło się plan wiec miesięcznie można było zarobić około 2000 na rękę.
Osoby pracujące w Mega Avansie niech sie zastanowią czy to przypadkiem nie ich winą był brak premii itd.
Ludzie bądzcie obiektywni!!!!!!!!!!!!!
Avans nawet po likwidacji naszego sklepu wypłacił mi wszystko (urlop,premie) z nawiązką.
No ale skoro o systemie zarządzania firmą i personelem wypowiada się osoba,która najpierw powinna przestudiować podręcznik ortografii....litości i wy mówicie o profesjonaliźmie :D:D:D
klikan 2015-01-31 22:41:59
nie ma juz przeciez tego calego avansu przejal ja inny sklep takie mam informacje z teg co pamietam to tak jest chyba ze mi sie sklepy pomylily i teraz nie wiem juz co mowie. mozecie mi potwierdzic te inforamcje bo wiem ze jakies glosne polaczenie bylo. ale nie pamietam dokladnie nazw niestety. piszcieee
majod 2016-05-12 16:49:04
sklepy zawsze były dobrze wyposażone w sprzęt agd i rtv.
Zostaw swoją opinię o Avans Południe -Mega Avans Kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avans Południe -Mega Avans Kraków