Opinie o Infosoft Tomasz Żałobiński w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Infosoft Tomasz Żałobiński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Infosoft Tomasz Żałobiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosoft Tomasz Żałobiński w Białystok

Dorota Nowy wpis

Nie ma problemu z wypłatami w pełni na konto?

Czy Infosoft Tomasz Żałobiński oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

. Nowy wpis

Zobacz na internecie jakie ma opinie i czy warto u niego pracować.

Daniel Nowy wpis

Proszę o informacje czy jest możliwość zatrudnienia i jak wygląda sprawa zarobków.

KalicinskiTobiasz

Szybka naprawa komputera w sobotę w Białymstoku, wymiana dysku, reinstalacja systemu, konfiguracja i czyszczenie laptopa, przystępna cena zarówno za dysk SSD jak i usługę montażu. Gratis pomoc w obsłudze, założenie skrzynki mailowej, odzyskanie hasła na facebooka itp. Miła obsługa. Jeszcze raz dziękuję.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Infosoft Tomasz Żałobiński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Poszkodowany

(usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam!

Koralgol

Czasem nawet najlepszym coś się nie uda. Tylko ten się mnie myli kto nic nie robi!.

Roger MW

NIe polecam! Zakupiłem "oryginalny" kabel do słuchawek razer kraken pro v2 który okazał się tanią chińska podróbą, bardzo słaba jakość wykonania +przewody były innego koloru niż w oryginale choć to nie był zbyt wielki problem, sam kabel spełnia swoja funkcje. (ciekawe na jak długo...) Moje sugestie dla Infosoft Tomasz Żałobiński: Piszcie prawdę w opisach...

Rafał

@nie polecam, czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Twoja opinia jest bardzo krótka, a użytkownicy chętniej ufają opiniom, które są oparte na argumentach. Czy długo pracowałeś na serwisie firmy Infosoft? Może jest jednak coś, co spodobało Ci się w tej pracy i przydało w dalszej karierze?

nie polecam

Pracowalem tam na serwisie i odradzam zarówno robienie tam zakupów, naprawy jak i wszelkie staże

Rafał

Pracowałeś w firmie Infosoft w Białymstoku, a może pracujesz aktualnie w tej firmie? Jeśli masz informacje o nowych miejscach pracy lub wiesz jak obecnie rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje warunki zatrudnienia, nie wahaj się tylko dodaj swoją opinie. Każdy nowy komentarz na temat firmy Infosoft, posłuży jako duża pomoc dla innych.

Krzysiek

(usunięte przez administratora) i oszust. Sprawa zgłoszona na policje Z dala od takich sklepów

qpad

Wysłałem do naprawy słuchawki qpad - wymiana kabla. Miało być szybko i sprawnie a czekałem długo a jakość kabla wymienionego to tragedia jakiś chinol ktory rozwalił sie po kilku dniach. Szkoda czasu i pieniedzy .Porazka.

as

Odradzam ten serwis. Właściciel to kłamca i oszust.

dziwne, że jeszcze to wszystko funkcjonuje.

klient

beznadziejna firma

abc

Dno muł i wodorosty

brawo

wszystko jest kwestią podejścia, mi w serwisie naprawili laptopa a nikt tego się nie chciał podjąć

Ajm

Żenujący serwis jeżeli sklep działa tak samo to najlepiej zgasić światło i iść do domu i zaoszczędzić sobie wstydu. Generalnie wysłałem do "serwisu" kilkanaście przedmiotów po 3 miesiącach dostałem upragnioną Fv na ponad 400 zł za 3 myszki i jedną klawiaturę ;) wymiana kabla w myszce w tym serwisie to koszt 50 zł, uzyskać gwarancję na naprawione towary graniczy chyba z cudem. Dodzwonić się gorzej niż do Wróżbity Macieja ale On ale przyznam szczerze, że czarują jeszcze lepiej :) jeżeli liczysz na uczciwość tych ludzi i rzetelny serwis zapomnij o tym miejscu, jeżeli masz kilka miesięcy czasu i dużo pieniędzy skorzystaj z ich usług. Na żadnego maila nie dostaniesz odpowiedzi przy każdym tel będą ściemniać to samo, CHYLĘ GŁOWĘ PRZED SERWISANTAMI I BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TRUD I SERCE WŁOŻONE W SERWIS PONIEWAŻ W CIĄGU 3 MIESIĘCY NAPRAWIĆ 4 RZECZY TO NIE LADA WYZWANIE. Oddanie i zaangażowanie jakie Ci oto JANUSZE BIZNESU wkładają w trud swojej ciężkiej ale jakże owocnej pracy jest w prost niemożliwe wykraczają Oni poza horyzonty i brną dalej w swoim gów...anym przekonaniu, że potrafią coś zrobić ale jak wiadomo z gó... bata nie ukręcisz. Mam nadzieję, że odradzę wszystkim chętnym skorzystania z serwisu a moja wiadomość zostanie przekazana do wielu innych osób aby uniknąć zdenerwowania smutku i straty czasu.

Chevyquattro

Tragedia , Szef to jeden wielki oszust wziął moją myszkę do naprawy i nie oddawał przed rok dzwoniłem do niego 1000x razy (nie odbierał całe dnie albo spławiał mówiąc że oddzwoni ponieważ "akurat" nie ma go w firmie), po roku męczenia powiedział , że nie ma mojej myszki i próbował mi udowodnić że to ja go oszukuje , po ciężkiej walce rok i 4 miesiące później odesłał mi ten sam model myszki ponieważ moją "zgubił" powiedział ze załatwi gwarancje i słuch o nim zniknął. Myszka którą mi przysłał zepsuła się po 2 tygodniach użytkowania GORĄCO NIE POLECAM I OSTRZEGAM PONIEWAŻ TEN CZŁOWIEK TO HAŃBA DLA POLSKIEGO RYNKU

Zostaw merytoryczną opinię o Infosoft Tomasz Żałobiński - Białystok

Infosoft Tomasz Żałobiński