Infosoft Tomasz Żałobiński

Białystok

Opinie o Infosoft Tomasz Żałobiński

Chevyquattro 2015-01-11 00:06:03
Tragedia , Szef to jeden wielki oszust wziął moją myszkę do naprawy i nie oddawał przed rok dzwoniłem do niego 1000x razy (nie odbierał całe dnie albo spławiał mówiąc że oddzwoni ponieważ "akurat" nie ma go w firmie), po roku męczenia powiedział , że nie ma mojej myszki i próbował mi udowodnić że to ja go oszukuje , po ciężkiej walce rok i 4 miesiące później odesłał mi ten sam model myszki ponieważ moją "zgubił" powiedział ze załatwi gwarancje i słuch o nim zniknął. Myszka którą mi przysłał zepsuła się po 2 tygodniach użytkowania
GORĄCO NIE POLECAM I OSTRZEGAM PONIEWAŻ TEN CZŁOWIEK TO HAŃBA DLA POLSKIEGO RYNKU
Ajm 2015-05-21 20:14:47
Żenujący serwis jeżeli sklep działa tak samo to najlepiej zgasić światło i iść do domu i zaoszczędzić sobie wstydu. Generalnie wysłałem do "serwisu" kilkanaście przedmiotów po 3 miesiącach dostałem upragnioną Fv na ponad 400 zł za 3 myszki i jedną klawiaturę ;) wymiana kabla w myszce w tym serwisie to koszt 50 zł, uzyskać gwarancję na naprawione towary graniczy chyba z cudem. Dodzwonić się gorzej niż do Wróżbity Macieja ale On ale przyznam szczerze, że czarują jeszcze lepiej :) jeżeli liczysz na uczciwość tych ludzi i rzetelny serwis zapomnij o tym miejscu, jeżeli masz kilka miesięcy czasu i dużo pieniędzy skorzystaj z ich usług. Na żadnego maila nie dostaniesz odpowiedzi przy każdym tel będą ściemniać to samo, CHYLĘ GŁOWĘ PRZED SERWISANTAMI I BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TRUD I SERCE WŁOŻONE W SERWIS PONIEWAŻ W CIĄGU 3 MIESIĘCY NAPRAWIĆ 4 RZECZY TO NIE LADA WYZWANIE.
Oddanie i zaangażowanie jakie Ci oto JANUSZE BIZNESU wkładają w trud swojej ciężkiej ale jakże owocnej pracy jest w prost niemożliwe wykraczają Oni poza horyzonty i brną dalej w swoim gów...anym przekonaniu, że potrafią coś zrobić ale jak wiadomo z gó... bata nie ukręcisz.
Mam nadzieję, że odradzę wszystkim chętnym skorzystania z serwisu a moja wiadomość zostanie przekazana do wielu innych osób aby uniknąć zdenerwowania smutku i straty czasu.
brawo 2016-04-19 21:04:00
wszystko jest kwestią podejścia, mi w serwisie naprawili laptopa a nikt tego się nie chciał podjąć
Zostaw swoją opinię o Infosoft Tomasz Żałobiński - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infosoft Tomasz Żałobiński