POL-SKONE SP. Z O.O.

Lublin

Opinie o POL-SKONE SP. Z O.O.

doświadczony pracownik z niemiec i lublina 2011-05-28 01:47:55
żenada i tyle. Naczelny może i mądry i bystry facet ale zarządzanie pracownikami uczył się chyba od jakichś komuchów [usunięte przez moderatora] Wcześniej czy później przyjdzie po rozum do głowy i zrozumie, że traktowanie każdego karcącym wzrokiem nie koniecznie jest dobrą metodą motywująca pracowników; nie wspominając już zarobków. A kierownicy [usunięte przez moderatora] to jeden typ człowieka - nachapać się kasy i po trupach do celu. Nie ważne ilu dobry pracowników wywalili, nie ważne ile osób psychicznie zgnębili- wcześniej czy później i na nich czas przyjdzie i nie chodzi tylko o pol-skone
handy 2011-05-28 01:48:27
hahaha, [usunięte przez moderatora] Szkoda, że taki niby (i jeden i drugi) wporządku chłopak daje sobą kierować w pełni i robić wszystko żeby tylko przypodobać się "górze", nawet kosztem innych. Pol-Skone schodzi na psy i może dzięki twardej ręce naczelnego będzie się utrzymywało wśród konkurencji ale na pewno przez te przestarzałe metody zarządzania personelem, liderem wśród producentów stolarki budowlanej nie będzie! Wystarczy popatrzeć na stosunek reklamacji do nowych zamówień (teraz w sezonie) i nic więcej dodawać nie trzeba. Powodzenia;)
stary pies 2016-07-08 10:00:39
Wypisz, wymaluj, jakby opisywał sytuację w Stabill'u
Zostaw swoją opinię o POL-SKONE SP. Z O.O. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-SKONE SP. Z O.O.