Palmtop Experts Firma Komputerowa

Opinie o Palmtop Experts Firma Komputerowa

zimens 2011-06-07 03:47:35
Dobrze placa? Umowa na najnizsza krajowa, reszta pod stołem. O prowizje trzeba walczyc z wlascicielem, ktory obiecuje duzo a malo z siebie daje.
niemambrody 2011-07-25 06:56:31
Potwierdza. Wlaciciel [usunięte przez administratora]. to niezly cFaniak. Ciezko wywalczyc nawet nalezna pracownikowi kase. Firme ratuja pracownicy, jednak rotacja ich jest duza, gdyz nikt nie chce pracowac za grosze i rozliczac sie pod stolem.
invader 2011-10-10 09:45:49
Odradzam. Wlasciciel wyzyskuje pracowników. Niska płaca, zero możliwości rozwoju.
leon 2012-01-27 23:27:36
Właściciel, [usunięte przez administratora]. nie rozlicza się z pracownikami z prowizji. Aby płacić niski ZUS podpisuje umowe za najniższą krajową, a niewiele większą resztę płaci pod stołem.
Jakub 2016-04-21 11:40:16
Czy ktoś wie co dzieję się z firmą Palmtop Experts Firma Komputerowa? Chciałbym do nich aplikować, ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o nich. Z góry dziękuję za pomoc.
Zostaw swoją opinię o Palmtop Experts Firma Komputerowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmtop Experts Firma Komputerowa