Multitech Robert Miazga

Chełm

Opinie o Multitech Robert Miazga

Respect 2014-09-05 19:53:25
Witam, chciałbym napisać swoją opinię dotyczącą Multitechu a w gruncie rzeczy, to opina dotyczy serwisu. Opinia jest bardzo pozytywna, jestem bardzo zadowolony z usługi naprawy komputera. Przede wszystkim to ceny usług naprawczych są tanie, ceny adekwatne do wykonanej pracy. Druga rzecz to profesjonalna obsługa i szybkość naprawy - czekałem na naprawę tylko jeden dzień. Bardzo dobry kontakt, dzwonią ze sklepu i informują o wykonanej naprawie. Dodatkowym plusem jest to, że Panowie tłumaczą w jasny i zrozumiały sposób na temat zaistniałych wad komputera, podają ceny i są uczciwi a w tym mieście to niestety rzadkość. Można śmiało im zaufać i oddać sprzęt w dobre ręce ! Polecam wszystkim.
klient2 2015-03-25 14:09:32
tragedia i żenada 0 profesjonalizmu nie polecam serwis i obsługa poniżej krytyki, więcej tam nie pójdę, nie dość że mi nie pomogli to jeszcze musiałem zapłacić za ich błędy, nie polecam innym tego sklepu a zwłaszcza napraw w serwisie
multitech 2015-06-08 21:21:23
czyżby konkurencja?
mariuszek 2015-08-03 14:52:07
nie polecam ciagla rotacja pracowników którzy nie maja pojęcia o naprawie, kompa robilem tam 3 razy i ciagle to samo i oczywiscie placic trzeba za kazdym razem - nie wiem jak to funnkconuje tyle lat omijać z daleka tych na deptaku chyba ze macie dziurawe kieszenie hehe
slslm 2016-04-23 10:30:26
donaprawy, słyszałem, że do nich trzeba ostrożnie dobierać słowa - potrafią łapać za język na rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o Multitech Robert Miazga - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multitech Robert Miazga