Ohio Pizza

Tarnowskie Góry

Opinie o Ohio Pizza

ania 2009-10-24 12:16:59
Pracodawca nieuczciwy, zaprasza na próbne dni za które nie chce płacić, nawet jeśli zdecyduje się zatrudnić pracownika. Praca w systemie 1/1 (jeden dzien w pracy, drugi wolny) po 11 godzin za marne pieniądze (ok 950 zł, w tym połowa "pod stołem"). Każda sobota pracująca, raz 11 godz, raz 7. Umowa zlecenie na 4 miesiące, później ponoć daje na pół etatu. Jeśli chce się mieć wolne (podkreślam pracując jak na cały etat) to tylko z ważnych powodów tj. pogrzeb i pracodawca odejmie nam tę kwotę od wyżej wymienionego zarobku, gdyż "on za nasze wolne płacić nie będzie".
kelner 2010-11-17 13:51:15
szef w ohio pizzeri jest okropny i strasznie pazerny. liczy sie tylko kasa i ta jego oblesna pizzeria gdzie podaje oblesne pizze. nie ufa swoim pracownikom zarabiasz tam marne 1000zl a pracujesz co drugi dzien po 11 godzin w tym weekendy i w kazde swieto jakie tylko moze byc np: w drugi dzien swiat po wigili jak dla mnie to to jest chore i to bardzo. za okres probny nie dostajesz kasy a jak cie juz zatrudni to dostajesz umowe zlecenie na 3miesiace na ktorej pisze ze zarabiasz 500zl. do tego jak jestes chory to nie dostaniesz wolnego ani l4 a jak mu powiesz zeby ci dal jeden dzien wolnego bo masz 40stopni goraczki to cie zwolni z pracy. odradzam kazdemu ale to kazdemu prace w tej pizzeri nawet jezeli musi mieec jakakolwiek prace NIE ZATRUDZNIAJCIE SIE TAM TAKA MOJA MAŁA RADA!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Ohio Pizza - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ohio Pizza