TWR Power System

Opinie o TWR Power System

LezszekM 2009-10-24 12:06:39
Jeszcze do niedawna firmy z branży marketingu sieciowego (mlm) omijały internet szerokim łukiem. Z przyczyn prawnych (a także pewnego wygodnictwa) do dziś większość z nich surowo zabrania swoim dystrybutorom zakładania własnych stron promujących produkty czy prezentujących biznes lub bardzo ściśle to kontroluje (zupełnie oddzielną kwestią jest to, kto się tym naprawdę przejmuje). Na szkoleniach branżowych nadal obowiązującą wykładnią jest, że podstawowym (a w domyśle i jedynym) sposobem prowadzenia działalności są tzw. “in-homes”, czyli prezentacje domowe.

Ostatnio jednak wyraźnie zauważalna jest w internecie aktywność nowych firm posługujących się zasadą marketingu wielopoziomowego, a wśrod nich zwrócił moją uwagę TWR Power System, firma reklamująca się jako pierwszy w historii “cybernetyczny mlm“. Firma dopiero startuje, trudno więc rzecz na ile obiecuje gruszki na wierzbie, a na ile faktycznie chce w pewien sposób zrewolucjonizować sposób prowadzenia mlm (ograniczając go wyłącznie do tworzenia sieci w sieci).

Co oferuje TWR Power System? Świetny (z opisu, bo premiera dopiero 7 listopada) pakiet usług internetowych (serwer wirtualny z nieograniczoną powierzchnią dyskową, liczbą baz danych i ruchem) z opcją resellera + narzędzia do prowadzenia webinarów szkoleniowych online – to wszystko za $ 29,90 miesięcznie. Oprócz tego każdy może zarabiać pozyskując następnych klientów, aż do 8 poziomu. Według planu wynagrodzeń, wystarczą dwie bezpośrednio sponsorowane osoby, aby mieć pokryte koszty korzystania z usług, a system został tak skonstruowany, aby każdy mógł potencjalnie zarobić do maks. 2300 dolarów miesięcznie zakładając pozyskanie w sumie 510 osób.

TWR Power System to w istocie mix mlm-u z zaawansowanym programem partnerskim lub odwrotnie rzecz ujmując: program partnerski w opcji wielopoziomowej. Ciekawą jednak charakterystyką tego systemu jest jego ograniczenie do dwóch budowanych linii z systemem, który umieszcza nowo pozyskiwane osoby automatycznie w pierwszym wolnym miejscu w strukturze. W tej sytuacji kilku aktywnych ludzi jest w stanie samodzielnie zbudować biznes, z którego będą korzystały osoby będące pod nimi.

. Do 7 listopada trwa tzw. faza pre-launch i można rejestrować się za darmo, aby zobaczyć działanie systemu od środka.Zalogować się do systemu można klikając w link

[usunięte przez moderatora]
a następnie w napis na czerwonym obrazku Lock In Your Positon For Free

Polecam jako zajęcie bardzo przyjemne gdzie można zarobić ładne pieniądze taże ludzią w podobnym systemie gdyż dzięki strukturą można zwielokrotnić zysk!!
JEDEN DZIEŃ...
JEDNA CHWILA...
JEDNA ODWAŻNA, ZDECYDOWANA DECYZJA,
BEZ PONOSZENIA ŻADNEGO RYZYKA
Pozdrawiam slonecznie,jeszcze większych sukcesów Leszek Malinowski

Zostaw swoją opinię o TWR Power System - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWR Power System