Kamilnotebook Dominik Piziewicz

Wrocław

Opinie o Kamilnotebook Dominik Piziewicz

niezadowolony 2014-03-12 07:27:09
Nie polecam...zamiast ~380zł a wymiane matrycy skasowali mnie 650 i to się okazało dopiero jak przyszedłem odebrac laptopa.Postawili mnie już przed faktem. Nie dość,że skasowali o wiele więcej niż się umawialiśmy to jeszcze skopali robote tak,że teraz po wymianie matrycy ona mi mryga, przygasa, odświeżanie jej jest tak niskie,że bardo szybko w oczach stają łzy, a człowiek po godzinie już chce spać, bo tak zmęczony przed laptopem pracuje. Dla mnie poprostu dno kompletne, bo na pytanie czy mogą to poprawić dostałem odpowiedź,że z tym się już nic nie da zrobić.
Po jaką cholere się wogóle zabierali za to jak nie potrafią profesionalnie wymienić matrycy wraz z wymianą konwertera z LCD na LED.
Naciąłem się strasznie na nich. Dosłownie wczoraj dałem takiego domowemu grzebaczowi ich skopaną robotę do poprawy i gość naprawił mi to za bezcen w 10 minut od rozkręcenia obudowy matrycy.
Jednym słowem Kamilnotebook = porażka....
anonim 2015-01-04 14:46:43
Potwierdzam zdanie kolegi przedemna. Odradzam !!!
Mario 2016-04-11 14:45:25
Ja jestem zadowolony zarówno z transakcji jak i z serwisem tej firmy i polecam ją znajomym . Jak dla mnie super goście a gdy powstał problem bez problemów wykonali naprawę w ramach gwarancji
Pozdrawiam Marian H.
stolek 2016-04-24 14:28:11
ja też niestety musiałem reklamować, ale bez problemu zostało to przyjęte, naprawione i wydane, wszystko fajnie i z uśmiechem, a wiem, że szukają spec. ds. kandlowych we wrocławiu teraz :) szkolą pod stanowisko
Zostaw swoją opinię o Kamilnotebook Dominik Piziewicz - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamilnotebook Dominik Piziewicz