Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Doris

Cały ten bałagan z przemieszaniem osób z różnych zmian to pomysł tego nowego i sziftow,razem z liderami tylko się przyjrzyjcie jak zostaliście posegregowani Jawna dyskryminacja Mikul.niby nic nie wiedział trzeba zgłosić ogólny sprzeciw na takie zabiegi dość terroryzmu i agresji wobec pracowników ze strony począwszy od liderów i wyżej na zebraniach zamiast słuchać o słupkach zyskach i efektywności,porozmawiajmy jak jesteśmy traktowani na co dzien , każdy to wie i jak słyszę że firma kieruje się wartościami i etyką to krew mnie zalewa

Paulina
@Doris

Jakiej agresji, co się dzieje? Dużo haseł rzucasz, ale nie wiadomo o co chodzi, zwłaszcza dla takiej osoby jak ja, która po prostu nie jest wtajemniczona w życie firmy. Dopiero czegoś chcę się dowiedzieć.

@Paulina

Chodzi o to że robią co chcą z pracownikami, pomieszają ludzi tak jak im pasuje a nie patrzą na to że dana zmiana jest zgrana i kilka lat ze sobą pracuje, nie patrzą że ludzie pozałatwiali sobie dojazdy między sobą , mają ludzi za nic poprostu za nic !!!

@Doris

Jakoś na tych zebraniach wszystkim wszystko pasuje mało kto się odzywa

@Doris

Jakiś przystaliscie na te 12 godz podnieśli wam kasę to cicho teraz siedzicie i na setki chętnie chodzicie a tyle gadania bylo

@Luca

A mnie martwi takie podejście że Polak ,Polakowi wilkiem ,weźcie przykład z UA i przestańcie robić we własne gniazdo .

Ego

Temat dwunastek jeszcze nie skończony, dużo osób szuka pracy i odejdzie po Nowym Roku z firmy ,a reszta zrobi co będzie uważała za stosowne

Titi
@Doris

Górze podoba się pomiatanie ludźmi za to jest awans.a pranie mózgu ludziom robią aby im zamknąć buzie

@Titi

Teraz to taki (usunięte przez administratora) się robi w tej pracy wprowadzają dwunastki teraz już ma nie być mieszają ludźmi nic nie można sobie zaplanowac sobota do odrobienia ale dają urlopy bo nie ma potrzeby żeby robić a w tygodniu wymagania 106 procent chcą a co do tych czerwonych to naprawdę lubią pomiatać ludźmi zero szacunku do pracownika ale żeby cię zastąpil na taśmie to nie bo nie umie to co oni umieją nic ale my musimy od razu wszystko umiec

Titi
@Baba Jaga

Oj racja szkoda że pracownicy są rozliczani z tego co robią A nie liderzy co tylko chodzą gadają i krążą po hali. A oceny pracownika? Szkoda gadać.my jako pracownicy powinniśmy oceniać liderów jak oni nas.co robią co umieją i jaki stosunek mają do pracowników.czy (usunięte przez administratora) czy kumpterstwo

@Titi

Właśnie tak powinno być że pracownik powinien oceniać lidera i sziflidera bo to co oni wyprawiają to już przechodzi ludzkie pojęcie czują się że im wszystko wolno ale może kiedyś przyjdzie czas że się za nich wezmą

ToMaJechać
@Baba Jaga

Mam taką radę. Zamiast wylewać żale tutaj, weźcie się w garść i zgłaszajcie takie zachowania. Wszyscy doskonale wiedzą, że operatorzy to filar zakładu, bo to oni klepią zestawy itp. Wszystko da się wypracować. Wystarczy systematycznie informować odpowiednie osoby o komplikacjach i niewłaściwym traktowaniu. Nie możesz wyjść do ubikacji? Wstań, podejdź do lidera, informujesz go, że musisz załatwić potrzebę fizjologiczną i idziesz. Jeśli będzie ci zabraniał lub stwarzał problemy kilkukrotnie, bierzesz świadków (na pewno się znajdą) i załatwiasz sprawę w HR, a jak się nie da to PIP. Pamiętajcie, jeśli dajecie się tak traktować i boicie się, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje w ramach zgłoszenia nadużyć, to "sprawca" będzie to wykorzystywać i pozwalać sobie na więcej. Czasy, w których pracownik nie miał żadnych praw dawno się skończyły. Pozdrawiam.

@Doris

Racja tylko im mało i mało a na wypłacie nie widać żeby była podwyżka żeby po 17 latach nie mieć trzech tysięcy to coś nie tak jest

Czy jest możliwość pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. na część etatu?

Diana

Z tydzień temu ktoś sugerował dziękowanie za współpracę od strony firmy, czy to się zgadza? Działo / dzieje się tak? z jakich ewentualnych przyczyn? chyba nie widzę żadnych masowych ofert w necie, gdzie powinny być docelowo upubliczniane? Czy jest do wdrożenia jakaś strategia o której jeszcze nie pisano? Jakie plany do końca roku?

Kiki

Hej czy zadowoleni jesteście z oceny i podwyżki?

@Kiki

(usunięte przez administratora) ta podwyżka no cóż firma nie ma podobno kasy na większe podobno nie chcieli ludzi zwalniac

Pipi
@Kiki

Ta firma akurat najmniej płaci na tej strefie.porazka

@Pipi

Ale za to jakie wymagania ,a ta porażająca premia to czysta kpina .

@Kiki

Nie mam porównania jaką podwyżkę inni dostali ,ja mam 100 zł brutto.

Wika
@Ona

100 zł brutto? Rozumiem to była podwyżka roczna? Trochę średnio bym powiedziała. Chyba, że w ciągu roku są również inne podwyżki, indywidualne i ostatecznie więcej się zgarnia? A jeszcze ciekawi mnie czy na święta coś dorzucają? Tak próbuje się rozeznać czy by mi się opłacało tam przechodzić.

@Wika

Co się dzieje w firmie dlaczego zwalniają pracowników czy firma popada w ruinę czy to zasługa Pana M.moze robi czystki i pozbywa się nieroboli jak tak to jeszcze paru zostało

Baba Jaga

Masz rację tu robi się coraz gorzej teraz zaczęli wielce oszczędzać ludzie chodzą po kilka miesięcy na rano tylko po to żeby nie płacić dodatków zmianowych ale co niektórzy kierownicy zostali na swoich zmianach nie mają co robić ale oni są nietykalni tylko na papierosy wychodzą i się podśmiewają tego to nikt nie widzi

Luca

Mam pytanie może ktoś wyjaśni nam pracownikom co się dzieje z tą firmą takiego (usunięte przez administratora) jaki jest teraz to ja nie pamiętam a pracuje już 17 lat mieszają i mieszają a nic z tego dobrego nie wynika

Firma Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Księgowa. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Sprzedawca

Chodzą chodzą a kupić jej nie chcą. Pewnie widza jaki to (usunięte przez administratora) ci klienci na firmę. Robi się tutaj zakład pracy przymusowej. I to zmuszanie do tej pracy mam nadzieję że nowy właściciel to coś rozgoni

Znajomy

Jak długo jeszcze nikt nie będzie reagował na nieudolność procesowca, który nie potrafi ustawić procesu? Postoje złom i straty bo zamiast zająć się procesem chodzi z telefonem i włączona gierka. W normalnej firmie na linii by pracował. Jak tak dalej pójdzie to nas zamkną. Zwalanie na wszystko tylko nie na to co zawinia. Ale skoro góra na to pozwala to widocznie jest tam najlepszy ????????

Wiecie może, czy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Luca

Może ktoś coś napisać dlaczego jest tak mało pracy może pan (usunięte przez administratora) coś napiszę jeszcze tak źle nie bylo

@Luca

Usuwacie co ludzie pisza a odpowiedzi nie umiecie udzielić ludzie muszą brać urlopy bo nie ma pracy a pracownicy Ukrainy podobno mają placone postojowe za 8 godzin a dlaczego polscy pracownicy nie mają postojowego i musimy brać urlopy nie po to oszczędzam urlop żeby go brać bo nie ma roboty powinien ktoś nam pracownikom powiedzieć co jest grane do jasnej cholery

Baba Jaga

Pewnie tak piszesz bo dostałaś postojowe i jesteś jedną z tych plotkar albo (usunięte przez administratora) lidera i nic nie umiejąca osobą może tylko kabel umiesz ciąć

Realny

Masz rację są fałszywe ludzie ale są też szczerzy większość załogi boli że jest niesprawiedliwość co utwierdziło to na zebraniu dyrektorstwo które obróciło kota ogonem ....szacun dla koleżanki za to co powiedziała ..premi wstyd nawet ..na dobrą flaszkę nie ma..zgadzam się .....ale są może w mniejszości co pracują lata i trzymają się razem boli tylko to że nie liczą się z nami tylko z ewentualnymi zyskami ..nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka bo zwariujemy myślmy pozytywnie choć ciężko

Elaise

"Psiapsiółki", jak już coś, bo aż w oczy boli. Nie chodzi o to, że żmije. Chodzi o to, że to nieuczciwie. Najbardziej fair byłoby gdyby wysłać 10 osób na tydzień, 10 w następnym tygodniu, a nie że wybrana grupa osób ma 2 tygodnie, a reszta musi chodzić. Jeśli nie rozumiesz wytłumaczę Ci to bardziej obrazowo. Wyobraź sobie, że są owocowe środy, po 2 pomarańcze przysługują tylko 10 osobom ze zmiany, a osoby te wybiera lider. Zamiast dać 20 osobom po jednej pomarańczy; dostanie je tylko uprzywilejowana grupa osób wybrana przez liderów. O ile pomarańcze będą ok, dostaną je osoby, które lider lubi, a jeśli będą nadgnite, taki dar otrzyma reszta, która nie jest tak blisko z liderem związana. Premie mamy takie same. Nieważne czy jesteś z linii, która ma na andonie 90% czy z takiej, która robi po 50%, premii mamy tyle samo. Wczasów pod gruszą tyle samo, dodatku świątecznego też. A teraz część osób została pozbawiona dajmy na to 1000 złotych. Przyjmijmy, że dzień urlopu bezpłatnego to stracone 100 (pomnóż x10), choć tak naprawdę więcej, ale dla łatwiejszych obliczeń przyjmijmy taką kwotę. Wybrana grupa osób dostała 10 dni, nie tracą swojego urlopu, więc zakład tak jakby pokrywa ich urlop bezpłatny, siedzą w domu, mają płacone. Zamiast 20 osobom dać po tygodniu, wybrali po 10 osób i dali im 2 tygodnie. Wszyscy dobrze wiemy w jaki sposób takie osoby są wybierane. Kogo się lubi, z kim się jeździ, z kim dłużej się pracuje. Losowanie byłoby bardziej uczciwe. Lepiej zdać się na los niż powiązania z osobą wybierającą. Jeśli jest taka potrzeba mogę wyjaśnić bardziej obrazowo.

Lila
@Elaise

To kto dostal wolne? (usunięte przez administratora)czy osoby co nic nie umieja czy nic nie robia? U nas Beata szift wybierala to zgadnijcie

Onnn
@Lila

Liderki miały do wyboru po 5 ze swoich linii i one wybierały.

@Onnn

Z jakiej przyczyny tak jest, że to akurat liderzy wybierają? góra nie zauważa, że to mimo wszystko może psuć atmosferę? jaka jest obecnie na każdym z działów?

Xxx

Co wy wypisujecie hahahaha Pracuję w tej firmie od ponad 6 lat Nigdy nie miałam porblemu z tym żeby wyjść do toalety, nie ma nikogo na zastępstwo trudno wstaję i idę i jeszcze nigdy nie dostałam za to upomnienia czy nagany...zawsze obok jest na tyle dobra koleżanka która zrobi te kilka sztuk w czasie twojej nieobecności bez przesady... Pieniądze? A na co wy liczycie jest stawka taka jaka jest uważam, że adekwatna do wykonywanej pracy która do ciężkich nie należy i co ważne pieniądze zawsze są na czas ... Z urlopem nigdy problemu nie miałam zawsze kiedy potrzebowałam to miałam i bać się o niego zapytać jeszcze nie musiałam... A te panie które najwięcej marudzą i narzekają pracują tam najdłużej więc chyba wcale aż tak źle nie jest Chcesz pracować to będziesz pracować praca nie jest trudna ani skomplikowana wszystkiego można się nauczyć tylko nie słuchać takich głupot i opinii innych przychodzisz tam dla siebie i tyle Koniec.

Kaja
@Xxx

Ty jesteś (usunięte przez administratora)skoro masz tak fajnie bo ja pracuje dłużej i wiele więcej niz ty i jest inaczej.

Olga
@Xxx

A jak jest z nadgodzinami? Zdarzają się? Niżej ktoś wspominał o premii, jak to wygląda z twojej perspektywy? Często idzie ją dostać? :)

Xxx
@Olga

Premia jest każdego miesiąca, ale nigdy pełna kwota którą obiecują ???? jak wpłynie na konto 100/200 zł to jest dobrze. Z nadgodzinami bywa różnie był czas w którym były 2/3 razy w miesiącu zawsze na 1 lub 3 zmianę, teraz nie wiem są chyba tylko dla liderów...

Żenua
@Olga

W tym miesiącu całe 60 brutto, kwota zachwycająca i mobilizująca do pracy po 12 godzin.

@Żenua

No niech częściej dają taka premie to napewno bedą mieli normy tego całego Macieja to powinni na rączce wywiez nic dobrego nie robi wręcz przeciwnie

Ego
@Luca

Nie znamy zamysłów pracodawcy ,może w ten sposób chcą die Polaków pozbyć ,a Ukraina zostanie bezproblemowi pracownicy .Nasi tylko zarząd i liderzy

@Ego

No ale Ukraińców też zwalniają więc nie wiadomo co oni kabinuja tylko parę wzorów robimy a w BM Z jak się rozwija a my co stawiają taśmy na których ciągle awarie są po co te 12 ..

Luca

A co do liderów to malo który nadaje się na to stanowisko i też ktoś powinien z tym zrobić porządek

Lala
@Luca

Masz rację.zamiast zrobić porządek z liderami to zaczynają od pracowników produkcyjnych.liderzy co godzinę na papierosa.stoja w kupie i gadają A taśmy same zdane na siebie.lider kogo lubi lub z kim jezdzi to ma fajnie .luzy.kumoterstwo !

Lala
@Luca

Niech oni teraz siadają na taśmę i robią A wybrać inne osoby na ich stanowisko.co parę lat powinny być zamiany liderów i sziftow z pracownikami z taśm

@Lala

Zgadzam się niektóre liderki jak idą na inną taśmę to nie mają pojęcia co się tam robi

Luca

Firma spada na (usunięte przez administratora)jest coraz gorzej odkąd zawitał u nas jeden pan nie pisze jaki bo zaraz zostanie to usunięte

Absolutnie nie polecam.

Praca w tej firmie to jedna wielka porażka.... Praca sama w sobie nie jest zła ale kierownictwo to tragedia... Kierownik Wojciech Sosiński - nic nie można z nim załatwić, anuluje urlopy, mobinguje pracowników, dopisuje godziny pracy swoim "(usunięte przez administratora) typu Lider Patryk Skiba.... Ten właśnie lider na niczym się nie zna, jest tam przez pomyłkę i przez dobre znajomości. W pracy nie robi nic oprócz dyskusji z panienkami.... I drzemek w kantynie. Łamanie BHP jest tam na porządku dziennym !

@Absolutnie nie polecam.

U nas takie osoby nie pracują. Może pomyliły ci się fabryki.

Zosia

Pracowałam 2 miesiące i nie polecam. W kadrach mają bałagan w dokumentacji. Pomyłki robią w premiach. Każda niedziela miała być wolna, a kończyliśmy o 6:00 rano. System miał być 2 dni pracy, dwa dni wolnego. Nie było tak. Było np 3 dni pod rząd praca, jeden dzień wolnego i dwa dni praca. W innym tygodniu były tylko dwa dni pracy, a w innym cztery dni pracy z tego dwa dni wolnego. Pomyłki mają ze składkami chorobowymi i trzeba im oddać pieniądze. Ludzie w porządku nie ma problemu z urlopami, da się dogadać.

Czy informacja na ten temat w jakikolwiek sposób wpływa na warunki osób tutaj zatrudnionych? kobiet obecnie to ile tutaj robi tak właściwie?

Witam, nie polecam. Ilość pracy nieadekwatna do wynagrodzenia, w tym momencie wynosi 3500 brutto. Bhp uważa się za bohaterów dając rozwiązania sprawdzające się na papieże gdy w praktyce sprawy wyglądają inaczej, nawet jeśli pytają o rozwiązania to jak poruszasz jakiś temat to zbywają cię głupimi odpowiedziami. Premia zależy od zgłoszeń gdzie minimum na miesiąc wynosi 230 takich, ludzie dostają przedłużenie umowy na kwotę która w następnym roku będzie stawką minimalna a gdy ci już nie zgadzają się podpisać to proponują większą stawkę. Traktowanie człowieka jak jelenia i niskie zagrywki psychologiczne.

@Anonim

Te całe kaizeny to jest wykonywanie roboty za inżynierskie a niektóre są takie tandetne że szkoda gadac

Pola
@Anonim

Jaka jest teraz stawka początkowa brutto. Dla nowych pracowników?

Lamua
@Pola

Najniższa

@Lamua

Ok, od czegoś zawsze trzeba zacząć... A potem już te dalsze perspektywy to jakie są? Pytam o realne oczywiście

Anakonda

Witajcie ... Jestem aktualnie na L4 ponieważ jestem w ciąży a umowę mam jeszcze miesiąc od porodu czy jak wezmę macierzyńskie to jest szansa żeby mi przedłużyli umowę ? Miał ktoś taki przypadek ?

Wie ktoś kiedy można spodziewać się dodatku świątecznego? Ile płacą?

Okok
@Nowy

Marne grosze, podobno jakoś o połowę mniej niż w zeszłym roku, a wtedy było około 400.

@Okok

Nie wszystkie firmy cokolwiek płacą, więc dobre i te marne grosze, a kiedy zazwyczaj płacą?

@Okok

a czemu jest tak, że pół mniej? z czego to wynika, wyjaśniali to już ludziom? pytam, bo reakcja mnie ciekawi

Lila
@Nowy

Ty rzeczywiście jesteś nowy.bylo więcej i to dość więcej

Iza
@Lila

Napiszesz, ile konkretnie? Na Wielkanoc też dadzą tyle samo, co na Boże Narodzenie?

@Iza

Na Wielkanoc nic nie dają Zajączka z czekolady

@Iza

Jakie dziwne pytanie "ile dają" popracuj to zobaczysz,czy to jest uzależnione od tego czy wogóle się zatrudnisz?

Wściekła

W tym roku firma postąpiła po świńsku na święta wobec pracowników agencyjnych , ponieważ nie dostali nic. Ci pracownicy zasuwają tak samo jak pracownicy firmowi. Jest to bardzo niesprawiedliwe

@Wściekła

Zawsze w każdej firmie tak jest,że osobom pod agencją nie nalezą się wczasy pod gruszą ani świadczenia świąteczne

Nieważne

Tak to gdzie są te karty niby?

@Nieważne

A to nie do mnie pytanie...tych mini paczek owszem nie dostały ale karty widziałam że dostały hmmm dziwne , zapytaj lidera

Wyjaśnienie
@Wściekła

Firma nie odpowiada za świadczenia dla osób spod agencji, są pracownikami agencyjnymi, więc, jak już coś to agencja powinna zadbać o jakieś prezenty, karty lub gotówkę dla nich. Tak, jak ma się to w przypadku pracowników z Ukrainy, ich agencje zapewniły paczki świąteczne z okazji mikołaja dla nich, a pracownicy firmowi takowych nie dostali.

@Wyjaśnienie

Karty są....dziewczyny z agencji odbierały w kadrach żeby nie skłamać 230 albo 250zl

Bolo

Tak ,liderzy są nieprofesjonalne. Jeśli chodzi o mnie,to na szacunek zasługuje Ania z linii 24.Jest miła i nie byłam nigdy świadkiem żeby darła się na ludzi tak jak J K,ta to potrafi być jedzowata.

@Bolo

Tak,to prawda,Ania jest ok.

@Bolo

Fakt Anka jest ok jeśli chodzi o podejście do ludzi chociaż też zależy do kogo bo ma swoich "ulubieńców" a resztę traktuje jak "konieczność" że ich ma , wytłumaczy na spokojnie, a Justyna masakra oddzywa się do ludzi jak do (usunięte przez administratora) nie ma humoru to się wyżywa, nie nadaje się do kierowania ludźmi, wymyśla dziwne zasady...można by napisać sporo ...

Bo to prawda.

@Bolo

Ja to bym wszystkich liderów na taśmy posadziła a firma powinna przyjąć ludzi z zewnątrz jak Macieja i skończyło by się całe kumoterstwo bo jedni nie wiem za co mają płacone chyba za to że na papierosa co godzinę wychodza

Lamia
@Luca

Oj tak....Powinni powymieniać liderów

@Lamia

A tak z ciekawości to wiadomo jakie oni mają w rzeczywistości warunki zatrudnienia? Zakres obowiązków, stawka?

employee
@Luca

Jak czytam te wszystkie komentarze to zastanawiam się dlaczego ci źli liderzy nie rzucają tu nazwiskami pracowników, którzy przyszli spotkać się ze znajomymi anie do pracy. Wszyscy narzekali na nowego "pana M" a teraz chcą takich liderów. Z całego serca życzę tu wszystkim żeby Ci liderzy byli tacy jak On A wtedy wiedzieliby, gdzie przyszli. Rzucanie wszystkich do jednego worka jest śmieszne.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.