Logifact-Systems Sp. z o.o.

Opinie o Logifact-Systems Sp. z o.o.

Aktualność
We wrześniu w firmie Logifact-Systems obchodziliśmy jubileusz 20-lecia pracy trzech naszych kolegów: Arkadiusza, Marcina oraz Krzysztofa. Okrągła rocznica była doskonałą okazją do wspomnień – od początków firmy, przez jej przekształcenia i rozwój – oraz podsumowań.

Wszyscy trzej jubilaci otrzymali pamiątkowe upominki w postaci zegarków. Na okoliczność firmowego święta zorganizowaliśmy poczęstunek dla pracowników Logifact-Systems.

Arkowi, Marcinowi i Krzyśkowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za to, że są z nami.
Bartek

Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej, finalnie pracy nie dostałem ale sama rozmowa była bardzo cennym doświadczeniem. Napisałam niezbyt długi test, który zawierał elementy teoretyczne, na myślenie, zadania praktyczne i niektóre typowe rekrutacyjne. Czas miałem nieograniczony i mogłem używać Internetu. Następnie odbyła się rozmowa podczas której prowadzący opowiedział o firmie i stanowisku pracy a następnie omówiliśmy wybrane punkty z testu. Podczas tego etapu prowadzący wyjaśnił, że nie ma jednoznacznych odpowiedzi w zależności od doświadczenia i wiedzy odpowiedzi na niektóre pytania mogą być nieco inne ale powiedział jakich odpowiedzi się spodziewał. Fajnie bo się czegoś nowego nauczyłem. Profesjonalne podejście zrobiło na mnie bardzo fajne wrażenie, tym bardziej szkoda ale rozumiem co muszę poprawić żeby następnym razem się udało. Dziękuję za cenne doświadczenie i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnej rekrutacji.

AAA

Prywatna opieka zdrowotna Karta Multi-Sport Owoce w biurze i zdalnie Chillout room Woda mineralna i kawa

AAA

Zwykle frekwencja jest dość wysoka na spotkaniach nieoficjalnych. Oficjalne integracje jest 100%

Na jakie benefity można liczyć w Logifact-Systems Sp. z o.o.?

CCC
@AAA

Owoce zdalnie ? Przez Teams'y

@CCC

Oczywiście nie chodziły o Teamsy. Firma wysłała paczki z owocami do pracowników, także i ich nie ominęły.

Pracownik Nowy wpis
@AAA

Obecnie chyba już nie ma opieki zdrowotnej czy multisportu ale to żadna strata bo i tak były bardzo drogie. Co do owoców to pojawiają się średnio raz na kwartał a co do wody mineralnej to widziałem tylko taką w dystrybutorze.

Nowy wpis

 świadomi ekologicznie nie kupujemy wody w butelkach plastikowych tylko zamawiamy w dystrybutorach  działamy prozdrowotnie finansując ligę piłki nożnej, w której drużyna piłkarska w barwach logifact-u bierze czynny udział i nie tylko, angażujemy się też w meczach charytatywnych  organizujemy zawody firmowe: zarówno biegowe jak i rowerowe – nagradzając zwycięzców  posiadamy własne, odrębne miejsce chillout-u wyposażone w maty, taśmy, drabinkę do ćwiczeń – sfinansowaliśmy instruktora trenera w firmie i oczywiście mamy piłkarzyki  dofinansujemy karty Multisport  a owoce, no cóż .. po pandemii ustąpiły ciastkom dla dobrego nastroju:)

Czy Logifact-Systems Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy istnieje opcja pracy 100% zdalnie?

@Kandydat

Jeszcze w tamtym roku była wzmianka o trybie zdalnym, nawet podobno owoce w paczkach dowozili. ;p Ale to też chyba zależy od stanowiska, ciekawe czy dalej można. A Ciebie jakie stanowisko interesuje?

@Kandydat

Praca zdalna 100% jest w firmie możliwa i była czymś normalnym już kilka lat przed COVID19, natomiast musi zachodzić możliwość wykonywania pracy w tym trybie. W większości przypadków podstawowym kryterium pełnej pracy zdalnej jest uzyskanie pełnej samodzielności. Zazwyczaj pierwszy okres pracy jest stacjonarny ze względu na dużą ilość szkoleń oraz możliwość bezpośredniego czerpania od bardziej doświadczonych pracowników również z innych działów. Jeśli nie mamy jeszcze pewności co do samodzielnej pracy zdalnej istnieje możliwość umówienia się na próbę, na pracę hybrydową czyli wówczas przejście jest stopniowe. Także możliwość przejścia na pracę hybrydową czy w pełni zdalną jak najbardziej istnieje natomiast termin takiego przejścia w dużej mierze zależy od pracownika, jak się zaangażuje i szybko osiągnie pełną samodzielność. Choć praca stacjonarna czy hybrydowa jednak ma swoje atuty choćby socjalno-społeczne, można pograć w piłkarzyki, napić się kawy czy zjeść coś w towarzystwie etc., jeżeli ktoś się stara i przekłada się to na efekty w krótkim czasie, i z jakiegoś powodu zależy mu na pełnej pracy zdalnej to nie stawiamy barier, i bez potrzeby nie wydłużamy pracy stacjonarnej. Podsumowując wszystko w twoich rękach, zapraszam do złożenia CV.

Sylwester

Nie rozumiem tego komentarza. To w jakiej formie proponuje się pracę zależy od Pracodawcy. Trudno mi wyobrazić sobie sytuację w której ktoś kto przychodzi do pracy od pierwszego dnia, tygodnia czy miesiąca i od razu chce pracować 100% zdalnie. W mojej ocenie jest to praktycznie niemożliwe do spełnienia przez obie strony. Tak na marginesie, jeżeli dla kogoś praca w formie hybrydowej jest przeszkodą by podjąć pracę, to może nie jest to odpowiednia praca czy stanowisko :)

xD Nowy wpis
@Sylwester

a ja programista wdraża system u klienta - zazwyczaj zdalnie, choć magazyn widział raz, może dwa, wdrożeniowiec czy analityk najczęściej klika razy - jednak też nie stacjonuje u klienta. Wdrażam WMSy od chyba 10 lat, zazwyczaj odbywa się to w większości zdalnie. Od chyba 5 czy 7 lat pracuję w zasadzie tylko zdalnie....

Tomasz

Fajna praca, fajni ludzie

Łukasz
@Tomasz

Krótko i na temat. Właśnie rozglądam się za taką pracą. Powiesz ile płacą? Zarobki też są na plus, bo chce złożyć papiery.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Logifact-Systems Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Programista WEB/SQL?

Jak się pracuje z ludźmi z Logifact-Systems Sp. z o.o.?

Praca z ludźmi jest bardzo profesjonalna, atmosfera zupełnie nie korporacyjna. Nowi pracownicy chętnie wspierani przez starszych kolegów, atmosfera na luzie.

Aktualność

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Logifact-Systems Sp. z o.o.?

TTT

Komunikacja i współpraca koleżeńska ale swoje zadania trzeba realizować. Raczej wysoka kultura rozmów nawet w sytuacjach trudnych. Jak masz problem w projekcie czy z klientem możesz liczyć na wsparcie kierownictwa. Nastawienie na rozwiązywanie problemów a nie szukanie winnych.

potencjalny pracownik

Witam Chciałbym złożyć CV na stanowisko testera. Jak wygląda praca w firmie i czy warto? Co możecie powiedzieć na temat zarobków i podejścia do nowych pracowników? Czy firma oferuje jakieś szkolenia , jakieś know-how od bardziej doświadczonych pracowników?

@potencjalny pracownik

Praca na stanowisku testera w praktyce to w większości testy manualne z możliwością rozwoju w kierunku testów automatycznych, jeśli posiadasz już kompetencje automatyzacji testów jest to dodatkowy atut. Na tym stanowisku możesz rozwijać się w tym kierunku jako Tester ale masz możliwość przejścia na Programistę lub Logistyka-Kierownika Projektów jeżeli w trakcie pracy poczuł byś pociąg w tych kierunkach i wykształcił odpowiednie kompetencje. Zarobki to sprawa indywidualna w zależności od kompetencji, doświadczenia i własnych ustaleń. Ponad podstawowe wynagrodzenie można liczyć na premie roczne, projektowe, efektywnościowe czy uznaniowe. Wdrożenie nowego pracownika to proces, zaczyna się od szkoleń głównie logistycznych żeby poznać branżę, organizacyjnych żeby rozumieć jak firma pracuje i informatycznych gdzie można poznać narzędzia i standard pracy. Jest sporo osób doświadczonych, od których można się uczyć, w każdym projekcie i serwisie jest doświadczony programista Wiodący, który udziela wsparcia technicznego przy realizacji zadań. Kierownicy Projektów to bardzo doświadczeni logistycy, którzy chętnie pomagają w sprawach procesów logistycznych jeśli jest taka potrzeba. Generalnie nie jest to korpo z zamkniętym obszarem stanowiska, sam masz wpływ na kreowanie swojej roli w organizacji i na wytwarzane produkty. Zapraszamy do składania aplikacji.

Aktualność
Piłkarskie mistrzostwa Europy trwają w najlepsze. Sportowa gorączka ogarnęła też Logifact! Nasz biurowy chillout room został wyposażony o dodatkową rozrywkę, czyli piłkarzyki. To świetny sposób na odprężenie i zrelaksowanie, a także integrację i podtrzymanie pozytywnej atmosfery w pracy.

#entertainment #sport #football #sports #wms #employer
Bartek

Pracowniczka

Firma została wielokrotnie wynagrodzona przez Forbe'sa. To mówi za siebie.

pozytywnie

Zajrzyjmy do biura!

Przeprowadzka do naszej nowej siedziby nastąpiła w niecodziennych, pandemicznych okolicznościach – sytuacja epidemiczna wymusiła na nas przejście na tryb pracy zdalnej. Biuro odwiedzamy „rotacyjnie”, zachowując przy tym wszelkie procedury sanitarne i zasady bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się wszyscy razem. Póki sytuacja tego wymaga, pozostańmy przy zwiedzaniu… wirtualnym! ????
#praca #pracazdalna #biuro #logistyka #biznes #zarządzanie #wms #remotework #workfromhome
Patryk

Co jest nie tak z tymi integracjami?

@Patryk

nie tak jest to że trwa pandemia 2gi rok i możliwości są ograniczone, poza tym wszystko jest na luzie bez napinania.

Magda

@AAA a te nieoficjalne na jakiej zasadzie się odbywają?

@Magda

W normalnych nie pandemicznych okolicznościach odbywają się dość klasycznie na zasadzie ustaleń kiedy co i gdzie dla chętnych. Np. wyjście do knajpy, jedzenie, picie, bilard, piłkarzyki, darty, kręgle etc. Poza tym gry online, wyzwania sportowe.

Czy pracownicy Logifact - Systems Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

AAA

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Logifact - Systems Sp. z o.o.?

AAA

TAK rozmowy odbywają się na miejscu.

Super firma

Wiktor

Spoko firma, nie ma powodu do narzekania ale wiadomo zawsze maruda się znajdzie.

Człowiek

Jak ktoś pisze taki wpis zwykle pisze o sobie. W każdej pracy są ludzie którzy stoją w miejscu i tacy co idą do przodu. Jeśli nic się nie zmienia i nie idzie do przodu to ja chyba w innej firmie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Logifact-Systems Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Logifact-Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logifact-Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logifact-Systems Sp. z o.o.?

Logifact-Systems Sp. z o.o.