"LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.

Opinie o "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.

Otrzeźwiony 2015-08-08 18:25:44
nie polecam, workszop jakich mało

Nie chcesz tam pracować
obecny 2015-08-23 21:54:07
Potwierdzam

Firma prowadzona przez malozenstwo ktore zadowala sie tylko biezacym zyskiem zero rozwoju i wyzysk

Odradzam
19 wiek 2016-06-09 16:36:48
Merytorycznie firma ok. Jednak dla pracownika każdy kolejny miesiąc to strata czasu
Przestarzała technologia i środowisko developerskie, przestarzałe metody zarządzania, brak metodyki projektowej,a to co istnieje to archaizmy i wymysły własciciela, niepoparte o żadne uznane standardy, brak metod i narzędzi do pracy, problemy ze sprzętem, problemy z rozliczaniem delegacji, brak przewidywalności i transparentności w przypadku premii, wycena projektów to jakiś żart i absurd. Zero socjalu, niecheć, a nawet wrogośc do wspierania kształcenia pracowników
stała 2016-06-21 18:54:06
firma od dziesięciu lat na tym samym poziomie nic się nie zmieniło, jest jak było i będzie jak jest. a jest naprawdę bardzo słabo po względem korzyści dla pracownika
Zostaw swoją opinię o "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "LOGIFACT-SYSTEMS" Sp. z o.o.