Opinie o O&S Computer - Soft Sp o.o. w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy O&S Computer - Soft Sp o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w O&S Computer - Soft Sp o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O&S Computer - Soft Sp o.o. w Radzionków

Były pracownik Nowy wpis

Brak benefitów - no chyba że liczyć praking Brak szkoleń Mikrozarządzanie (usunięte przez administratora) firma "rodzinna" Wypłata nie przychodziła na czas Umowy zlecenie lub o dzieło

DDD Nowy wpis

Aplikowałem na początku Marca do tej firmy na stanowisko "Pracownik Biurowy". Zadzwoniłem i powiedzieli,że dadzą znać do końca tygodnia. W nowym tygodniu zadzwoniłem,krótka rozmowa na temat pracy i gdzie pracowałem(mam doświadczenie w tej branży,gdzie działają). Są mną zainteresowani i zadzwonią do mnie do końca tygodnia żeby się umówić na spotkanie ze Szkoleniowcem. Oczywiście nie zadzwonili,więc zadzwoniłem do nich w kolejnym tygodniu. Powiedzieli,że rekrutacja wstrzymana i nie przyjmują. Po 2 tygodniach,wrzucili ogłoszenie,że szukają znowu. Znowu się zgłosiłem i zadzwoniłem(był to piątek) Powiedzieli,że zadzwonią w następnym tygodniu. Zadzwoniłem w Poniedziałek,powiedzieli że oddzwonią. Po paru godzinach oddzwonili i podziękowali mi,nie są zainteresowani mną. Nadal szukają ludzi na te stanowisko :)

Antek Nowy wpis

Firma funkcjonuje bez zmian? Trochę dziwne, że nikt tu nie pisał od bardzo dawna.

Henry Nowy wpis

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnie nie jest nigdzie każdy to wie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O&S Computer - Soft Sp o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kuba

Czy macie w firmie do podstawy jakieś socjalne dodatki? Jaka atmosfera w firmie?

Worker

Nigdy wcześniej nie dodawałam opinii w Internecie, ale teraz zrobię wyjątek. Nie rozumiem do końca skąd tyle negatywnych komentarzy. Firma nie jest idealna I z niektórymi opiniami po części można się zgodzić, ale to nie (usunięte przez administratora)! Nikt wcześniej nie wspomniał o serdecznych ludziach którzy tu pracują. Zawsze chętni do pomocy, do rozmowy, niezależnie od nawału obowiązków. Prezes, Na którym tak wieszano psy jest człowiekiem który stawia na ludzi ambitnych i dążących do rozwoju. Nie wiem skąd przesąd, że tutaj nie da się rozwinąć. Jeśli ktoś chce się szkolić, to nie ma przeciwskazań ani zakazów- wręcz przeciwnie, dział kadr zorganizuje takie szkolenie w porozumieniu z pracownikiem. Nikt nie wspomniał o akcjach lokalnych sponsorowanych przez firmę.Sądzę że niektórych byłych i obecnych pracowników boli fakt, że w pracy ktoś od nich czegoś wymaga. Firma faktycznie mogłaby popracować nad paroma kwestiami, ale właśnie o to chodzi w prowadzeniu biznesu- nie o samą egzystencję, ale o rozwój. Uprzedzę komentarze które się pojawią: 1. Nie jestem synem prezesa 2. Nie pracuje w kadrach 3. Nikt nie zmuszał mnie do napisania komentarza

Zuza

Witam, czy firma O&S computer soft orłowski sp.z o.o. prowadzi obecnie rekrutację?

admin

Pracujesz w firmie O&S computer soft orłowski sp.z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o O&S Computer - Soft Sp o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w O&S Computer - Soft Sp o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O&S Computer - Soft Sp o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

O&S Computer - Soft Sp o.o.