logo Data Jet Sp. z o.o.

Data Jet Sp. z o.o.

Opinie o Data Jet Sp. z o.o.

piotr m. 2014-12-03 12:22
Wszystko w porządku, dobra atmosfera w pracy.
( usunięte przez administratora )
Mat 2015-05-26 11:43
(usunięte przez administratora). Szczerze mówiąc nie polecam.
Michał 2015-06-09 09:05
Ogólnie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej nie polecam - bardzo małe pieniądze jak za wykonywane zadania. Warunki w firmie bardzo słabe - (usunięte przez administratora) nie polecam. dużo pracy za małe pieniądze.
tośka lala 2015-09-22 15:28
a mnie to ciekawi przede wszystkim najpierw jakie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi obecnie i czy w związku z tym jest jakieś zatrudnienie małe lub duże w tej firmie. ciekawi mnie po prostu czy jest w naszym społeczeństwie zapotrzebowanie na serwisy drukarek i kopiarek czy jednak po prostun oddajemy na gwarancję sprzęt albo kupujhemy bardziej nowy
ila 2016-05-16 17:47
dobry biznes i raczej nie ma az takiej duzej konkurencji jak niektore branże, a zancie jakie ceny jakie sobie zycza za naprawę?
Julita 2017-07-31 06:43
Czy ktoś może opowiedzieć coś na temat systemu motywacyjnego w firmie? Czy i jak funkcjonuje? W dzisiejszych czasach pracodawcy są coraz bardziej świadomi, jak ważne jest, aby każdy pracownik czuł, że jego zaangażowanie ma sens.
Zostaw swoją opinię o Data Jet Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Jet Sp. z o.o.