Opinie o Xantos Paweł Kurczak w Chojnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xantos Paweł Kurczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Xantos Paweł Kurczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xantos Paweł Kurczak w Chojnów

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was mógłby opisać Xantos Paweł Kurczak jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

... Nowy wpis

oczywiście. Napiszę jako były pracownik tej firmy "krzak" NIE PŁACILI mi za pracę więc podałem ich do inspekcji pracy

Benek Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że od dawna nikt nie pisze?

lol Nowy wpis

TO JEST (usunięte przez administratora)

jakub

Najgorszy internet jaki w życiu miałem, wysoki ping, stracone pakiety, nie stosowanie się do umowy, beznadziejna obsługa, odradzam to coś

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xantos Paweł Kurczak? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko POMOCNIK MECHANIKA.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH

xsantos internet do bani nie polecam

Patrycja

Wysokość pensji @buito dla każdego pracownika może oznaczać coś innego. Dla osób, które poszukują pracy liczą się oprócz tego informacje na temat warunków zatrudnienia, np. czy trzeba wyjeżdżać daleko w teren, żeby zakładać Internet?

dfg

@ktoś wiesz co wydaje mi sie ze nie maja na chwle obecna zadnych ofert pracy ale wiesz zawsze mozesz sprobowac sie jakos z nimi skontaktować bzposrednio

buito

Za darmo chcesz pracować ? pieniędzy to ty tam chłopie nie zobaczysz nawet jak se okulary założysz. Pewnie mieszkasz w Chojnowie to wiesz jaką ci ludzie mają opinie :-P

Chojnik

Nie śmiga

ramsey

Daniel i nurdon - Ilona to ty ? hahaha. Usługi tej firmy beznadziejne wiem bo miałem. A co do pracowników to ciągła rotacja tam, za grosze nikt robić nie będzie pracował

Porażka

Nie polecam, ciągłe problemy z prędkością internetu

nie polecam

Nie polecam internetu wysoki ping, oferuja 10mbs niestety jak robie test to wychodzi mi 2/3mbs. Wpierają ci ze wysoki ping jest z twojej winy.

TKP

Od kiedy zmienił się właściciel, nie polecam. Brak kompetencji i wiedzy. Już lepszy jest provider

zawiedziony

Ciągłe awarie i usterki, jakość usługi kiepska, zrywa połączenie. Niższa prędkość niż na umowie.A za zerwanie umowy kara!! Wmawiają ,że wina zawsze leży po stronie klienta.

Magdalena

Ja również polecam- dobra i rzetelna firma, prosperuje już długo na rynku co mówi samo za siebie

bartłomiej455

Polecam tą firmę, nigdy nie miałem żadnego problemu ani z obsługą ani z zasięgiem pomimo, że mieszkam zdala od nadajnika. Wszyscy moi znajomi również mają i nie narzekają. Polecam !! Najlepszy internet w Chojnowie !

artur100

Beznadziejna obsługa, na reklamację czekam kilka tygodni,beznadziejny zasięg, pomimo tego że nadajnik jest kilkadziesiąt metrów ode mnie. Nikomu nie polecam, żal.....

ona

Zgodzę się z tym,że internet jest szybki i fajnie sie z niego korzysta,aczkolwiek ja do końca zadowolona z niego nie jestem. Dlatego,że mam zapłacone na dwa miesiące z góry a wejść mogę tylko na google, bo reszta mi się w ogóle nie chce załadować , a Państwo nie odbiera telefonu. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Xantos Paweł Kurczak - Chojnów

Xantos Paweł Kurczak
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • UL. Kolejowa 32 lok. 2
    59-225 Chojnów