Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski

Sosnowiec

Opinie o Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski

anymous 2015-06-10 00:09:49
Witam robiłem u nich jakiś czas większość ludzi zarówno pracownicy jak i kierownictwo to całkowita obłuda i chamstwo w pełni swej okazałości.
Pan wielki boss Bartek Dz. uważa się za lepszego od wszystkich ,,grubas' pomimo tego, że nie potrafi utrzymać porządku w firmie albo też na magazynie jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołowa prawa ręka wielce psychiczna Monika Ć. zamiast pomóc lub doradzić potrafi tylko krytykować, zniszczyć poniżyć każdego kogo napotka, a także potrafi wchodzić w tyłek swemu szefowi bez mydła.

Pomimo że nie ważne jak by pracownik się starał to w pocie czoła i z wysuniętym językiem ledwo by zipiał to stwierdzą że nic nie potrafisz oraz nic nie robisz a na końcu wystawią Ci nienaganną opinie leszcze.
Wspominając o pracownikach, którzy wracają wykończeni po robocie mówiąc o tych w biurze obsługi oraz będących w terenie (rozwiertacze) wszyscy Ci oni są niedoceniani, tak więc im wszystkim serdecznie współczuje że robią u takich gnojów.
lucky 2016-01-30 14:30:33
Całkiem trafna opinia
zz 2016-02-16 15:28:28
podpisałem umowę na internet 4,5 miesąca temu do tej pory nir mama światłowodu w domu dostałem jedynie w zamian internet na kartę na play bez komentarza zalecenie UWAŻAJ
gosc 2016-09-18 12:56:42
Witam wieczne problemy sa z predkoscia,a placi sie za wyzsza,zglaszanie im tego problemu to standart[ale to jagby grochem o sciane rzucal]na szczescie weszlo piec konkurencji w Zagorzu,do konca umowy i podziekuje im odradzam wszystkim tam szukac internetu !!!!
anonim 2016-10-22 20:05:01
Ja sie zgadzam z tym jak ktos powyrzej napisal ,terz wiecznie bardzo pomalu dziala internet ,terz cochwile mam z nimi problem bedzie trzeba zglosic to do instytucji nadzorujacej ich dzialalnosc aby im sie troche przyjrzala bo to nie lata 80 ze sie kazdy boji wszystkiego !!!
Zostaw swoją opinię o Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soft Pro 2 Zakład Informatyki Eugeniusz Dziewałtowski