Seb-comp Sebastian Mazurek

Lublin

Opinie o Seb-comp Sebastian Mazurek

Olo 2011-12-22 12:23:35
byłem na rozmowie jako nieliczni dają podstawę i to wysoką
Seb-comp 2013-10-03 11:21:06
oszukany - 2013-10-03 09:56:44

( usunięte przez administratora )
Przepracowała Pani dokładnie około 9 dni i za tyle miała Pani wypłacone z tym że, była Pani zatrudniona w celu pozyskiwania klientów i przez całe 9 dni pozyskał Pani jednego klienta z najniższego pakietu, nie wyrobiła Pani też minimum połączeń wychodzących (15min. na godzinę pracy) więc została Pani rozliczona zgodnie z ustaleniami jakie Pani wynegocjowała z właścicielem firmy na początku współpracy. Żeby zdobyć podstawę wystarczy wykonać 15 minut połączeń wychodzących na godzinę co nie jest wygórowanym planem, biorąc dla przykładu inne firmy z tej samej działalności.

W celu wyjaśnienia nieporozumień zapraszam bezpośrednio do nas a nie bezpodstawne oczernianie nas na forach.

Pozdrawiamy
Seb-comp
Ja 2015-12-17 14:24:57
@Olo jaką dokładnie podstawę dają? Trochę minęło od twojego posta, bo 4 lata, ale z tego co się orientuję to dalej pieniądze można zarobić dobra, a i atmosfera w pracy fajna.
Zostaw swoją opinię o Seb-comp Sebastian Mazurek - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seb-comp Sebastian Mazurek