Hotel Renusz

Gdańsk

Opinie o Hotel Renusz

zara 2010-02-02 16:58:45
Chcesz sfiksować i brać psychotropy złóż cv do hotelu Renusz
ex worker 2014-08-21 18:43:56
Zgadzam się, choć nie w pełni.

Pracy w tym obiekcie nikomu bym nie polecił, nawet najgorszemu wrogowi. Właścicielka na początku milutka, użala się nad swoim losem, szef cichociemny, totalnie nieogarnięty. Cały personel chodzi jak na szpilkach przestraszony, informuje się kiedy nie ma ów szefowej. Wieczna kontrola (monitoring w recepcji).

W pracy nie wolno Ci palić papierosów, (więc jak palisz to masz przerąbane), choć sama szefowa chodzi po kuchni i pali pety. Jak wyjmiesz telefon i oni to zobaczą to jesteś w d***, drze się jak porąbana na pół hotelu.

Goście są zniesmaczeni przez wieczne krzyki dobiegające przede wszystkim z kuchni.
Poza tym gość w momencie meldowania musi zapłacić z góry za pobyt, nie widząc nawet pokoju, w którym będzie spał. Kpina.

Nikt normalny nie chce tam pracować, dlatego też nie ma ludzi do pracy. Recepcja haruje po 12h, a nie jak w innych hotelach po 8h. Pokojowe nie wyrabiają się z posprzątaniem pokoi na przyjazd gości, przez co ciągle jest sytuacja, kiedy gość po 14 dalej musi czekać na to, aż posprzątają jego pokój. Kelnerzy przemili, ogarnięci, bez zastrzeżeń. Co do recepcji, co się oszukiwać, pracują tam ludzie bez doświadczenia, głównie ludzie, którzy chcą sobie dorobić na wakacje i to oni muszą wysłuchiwać zażaleń gości.

Każdy telefon musi zostać odebrany, nieważne, że obydwa dzwonią na raz. Jak nie odbierzesz - afera na pół hotelu. Praca na recepcji to nie tylko siedzenie na recepcji, to bycie jednocześnie sprzątaczem, ogrodnikiem, kelnerem, parkingowym, konserwatorem i specjalistą od rozumienia o co chodzi szefowi.

Płaca marna, a i tak oszukują jak tylko się da. Szefowa najchętniej poucinałaby pensje pracownikom o 50%. Dostać tam umowę o pracę graniczy z cudem.

W hotelu znajduje się również restauracja, która głównie jest zamknięta.

W hotelu pełno usterek, w każdym pokoju można do czegoś się doczepić, ale szef i tak ma to w d***.

Nie ważne jakie studia/szkoły ukończyłeś i tak dla szefostwa będziesz NIEUDACZNIKIEM. Więc za bardzo nie ma co się starać.

Każą do siebie mówić pan i pani dyrektor.

Podsumowując hotel prowadzony przez dwóch wieśniaków, szefowa prostaczka, a szef jest SZEFem, więc rozłóż mu czerwony dywan. (taki dumny z bycia szefem)
SZEF 2014-09-22 19:06:49
Po pierwsze żeby nauczyć się pełnienia obowiązków na wysokim poziomie to wlaśnie
w hotelu RENUSZ przejdziesz odpowiednią szkołę.
Po drugie po co ktokolwiek zawraca głowę pracodawcy swoim CV napisanej jeszcze z błędami ortograficznymi,jeżeli jest świadomy tego że nie będzie umiał odpowiednio
piastować stanowiska pracy,ciężko to zrozumieć.
Człowieku nie zawracaj tym właścicielom głowy jeśli jesteś nieudaczny lepiej
roznoś ulotki.
Po czwarte w żadnej firmie nie pali się papierosów,bo za to nie płacą.
Po piąte uważam że właściciele bardzo dobrze płacą za pracę na recepcji.
Po szóste nie ubliżaj właścicielom bo za takie zniewagi będziesz mieć do czynienia z prawem na pewno tego nie odpuszczą.
Reasumując ; Jeżeli w tym hotelu chcesz podjąć pracę,to przykro ale musisz posiadać odpowiednie kwalifikacje oraz staż pracy.
domino 2015-12-28 14:45:18
Uciekaj. Nie warto. Ex worker pisał prawdę w 100% A fajki są palone przez Panią dyrektor wszędzie...
marceli szpak dziwi się światu 2016-05-04 11:40:00
Cv wysłałem kilka (lub może i kilkanaście) miesięcy temu. Zadzwonili. "Na jakie stanowisko Pan aplikował?" - usłyszałem. A przyznaję nie pamiętałem po tych miesiącach co to było. "Bo w cv widzę, że jest Pan młodym człowiekiem, co chwilę zmieniał Pan pracę i imał się już chyba wszystkiego" - usłyszałem od Pani w słuchawce. Cóż... W życiu zajmowałem się gotowaniem lat kilkanaście a potem reklamą i marketingiem. A wiekiem dobiegam już powoli do 40. :)
Alex 2016-07-15 20:09:06
Hotel prowadzony przez parę ludzi bardzo "niezadowolonych z życia" szefowa zamiast wspierać swoich pracowników to cały czas narzeka, wrzeszczy, rzuca niemiłe uwagi.. Traktuje personel jak niewolników, zero kultury i taktu. Brak odpowiedniego szkolenia, zwlekanie z wypisaniem umowy.. Najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować. Nie wiem czym aż tak tego wrednego babsztyla (szefowa) Bóg pokaral, ale wygląda to jakby chciała się wyżywać na każdym człowieku jaki stanie jej na drodze, obojętnie czy to pracownik czy gość hotelu. Omijać szerokim łukiem!!! No chyba, że ktoś jest masochista i lubi mieć kata nad sobą
Zostaw swoją opinię o Hotel Renusz - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Renusz