Pro-Link Przemysław Kempczyński

Bydgoszcz

Opinie o Pro-Link Przemysław Kempczyński

Adam 2016-04-10 17:57
Firma rozsyłająca spam.

Czy mogę przesłać Państwu ofertę dotyczącą:

stworzenia strony internetowej

budowy strony mobilnej

pozycjonowania

utrzymania domen i serwera

Informujemy, iż dnia 16.03.2016 r Google złożyło oficjalną informację o kolejnej aktualizacji algorytmu, który głównie będzie skupiał się na działaniach wyszukiwarek w wersji mobilnej, a co za tym idzie strony będą analizowane pod kontem ich responsywności. Przełoży się to na wyniki wyszukiwania Państwa firmy za pomocą urządzeń mobilnych. Działania te mogą również prowadzić do całkowitego wyeliminowania z mobilnych wyników wyszukiwania stron internetowych niedostosowanych do tego typu urządzeń.

Aby ocenić samemu czy dana strona jest mobilna, można dokonać weryfikacji na stronie przygotowanej przez Google: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL

Zapraszam do obejrzenia naszego portfolio:

Pozdrawiam
Tel. Kom 533055707
dorota@pro-link.com.pl
www: www.pro-link.pl
zenon 2017-05-29 12:51
A teraz wysyłają to tak :

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie przesłania oferty handlowej dotyczącej:

1. projektowania, aktualizacji stron WWW;

2. projektowania stron mobilnych;

3. pozycjonowania stron WWW;

4. utrzymania domen i serwera.

Która z ofert Państwa zainteresowała ? - prosimy o zwrotnego maila z informacją.

Dorota Jaworska

dorota@skuteczni.waw.pl

http://www.skuteczni.waw.pl:" rel="nofollow" target="_blank">www.skuteczni.waw.pl: http://www.skuteczni.waw.pl

797 255 707
Zostaw swoją opinię o Pro-Link Przemysław Kempczyński - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Link Przemysław Kempczyński