Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Pro-Link Przemysław Kempczyński

Pracowałeś w firmie Pro-Link Przemysław Kempczyński i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Adam - 2016-04-10 17:57:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma rozsyłająca spam.

Czy mogę przesłać Państwu ofertę dotyczącą:

stworzenia strony internetowej

budowy strony mobilnej

pozycjonowania

utrzymania domen i serwera

Informujemy, iż dnia 16.03.2016 r Google złożyło oficjalną informację o kolejnej aktualizacji algorytmu, który głównie będzie skupiał się na działaniach wyszukiwarek w wersji mobilnej, a co za tym idzie strony będą analizowane pod kontem ich responsywności. Przełoży się to na wyniki wyszukiwania Państwa firmy za pomocą urządzeń mobilnych. Działania te mogą również prowadzić do całkowitego wyeliminowania z mobilnych wyników wyszukiwania stron internetowych niedostosowanych do tego typu urządzeń.

Aby ocenić samemu czy dana strona jest mobilna, można dokonać weryfikacji na stronie przygotowanej przez Google: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=PL

Zapraszam do obejrzenia naszego portfolio:

Pozdrawiam
Dorota Jaworska
PRO-LINK
ul Urodzajna 6,
85- 415 Bydgoszcz
Tel. Kom 533055707
dorota@pro-link.com.pl
www: www.pro-link.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Pro-Link Przemysław Kempczyński!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Link Przemysław Kempczyński

Twoj email:
Wiadomość: