Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Zloty w odejsciu

Na wstępie chciałbym napisać, ananaski nie usuwajcie mojego komentarza bo go będę powielał czesto, Na wstępie Pani Magda najbardziej ogarnięta osoba na tym zakładzie może czasami się doczepi ,ale da się wytrzymać ,ogólnie robi to co doniej należy (ONA POWINNA BYC KIEROWNIKIEM PRODUKCJI ) Pani Agata ogólnie nie ma się do czego doczepić blachy na czas robi to co dzieje należy ogólnie spoko No i czas na naszych ananaskow Dyrektor zarządzający człowiek o niezbyt dużej inteleligencji, brak pojęcia o prowadzeniu i zarządzaniu taka firma ,jedynie kasę umie na lewo zarabiać poprzez kooperacje i zakupy które praktycznie są nie potrzebne i nie uzywane w firmie , ogólnie brawa dla ciebie za brak kompetencji Dyrektor finansowy (usunięte przez administratora)jakich mało, skąpy na premie bo wiecznie mało (usunięte przez administratora)kasy ,łazi po hali luka kontenery ze złomem, to znak że kasy mu brakuje na opłaty w firmie ,Jankiel poprostu jesteś jednym wielkim pasożytem No i największy ananasek w tej firmie Pseudo kierownik produkcji ZERO pojęcia o prowadzeniu produkcji , wieczne opóźnienia materiału na walone nie an ta wysyłkę co trzeba ,zero jakiego kolwiek ogaru ,poprostu zenada , swoje nie powodzenia zwalasz na innych ,a dobre pomysły kradniesz dla siebie , cieszę się że jesteście na wylocie ,najpierw łodzianin a zanim wy Jankiel i ty mało ogarnięty człowieku ps. Nic wam nieda usuwanie ,chce żeby każdy zobaczył co za 3 kanalię pracowały w tej firmie ,ale was boli mój wpis

Majestro Nowy wpis

kierowniku produkcji bublu z sosnowca gdzie nasza premia pytamy po raz kolejny ruszył byś się w koncu do pana żydka na góre bo nam nie wolno zapukaj by nie nakrzyczał na ciebie pociągni go za tą brudną brode i może ci odpowie czekamy na wiadomości pozdrawiam serdecznie

Tryb na wykończeniu Nowy wpis
@Majestro

Za robotę się weź a nie premi szukasz ! Łapska wyciągasz swe brudne ! Najpierw na nią zarób nierobie kasztanie

Ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Prymitywny dyrektorze kiedy te przelewy na święta? Świadkiem jechowym jesteś? To jak coś czekamy za tydzień na kasę

Zloty w odejsciu Nowy wpis

Trachnięty

@pozłacany w odejściu Ja tam pracuje i nie moge powiedzieć że pani Magda jest ok to zwykła (usunięte przez administratora)zero szacunku dla pracowników ma i co drugie słowo to(usunięte przez administratora) pani po studiach a zero kultury co do pani Agaty nie jest taka zła lecz podpi..la i czasem plecie takie głupoty że słuchać się nie da i winnych zawsze szuka a ma jeden wielki (usunięte przez administratora) jak i w głowie tak i na magazynie co do samego dyrektora dziwny gość zapatrzony w swojego kierownika gracjana z Sosnowca w dwoje mają pomysły jak wydawać pieniądze na darmo i jak by tylko pracownikowi zabrać ogólnie (usunięte przez administratora) w głowie mają tylko patrzeć jak nam kraty w okna wstawią by nikt nie uciekł czasem to są ich pomysły (usunięte przez administratora)

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Zzzzz

Hahaha! Czyli wg Ciebie, głąbie to kierownictwo robi buble? W sumie może i racja. Przyjmują na produkcję takich głąbów jak ty. Nie potrafiących czytać rysunku, a tym bardziej używać narzędzi pomiarowych.

Siwek
@Zzzzz

Kierownictwo jest do niczego i to nie jest tylko nasze zdanie a zdanie innych prezesów sąsiednich firm śmieją się jawnie z was i taka jest prawda przełknij gorycz tego że jesteście zwykłymi zwyrolami co niszczą dobrze prosperujący kiedyś zakład teraz to już dno znane z reklamacji !!!

Zzzzz
@Siwek

Zakład niszczyciel wy, za jakość odpowiada operator danej maszyny. Jesteście sabotażystami. Zastanawiam s tylko, czy to wpływ waszej bezdennej głupoty i indolencji czy też robicie to specjalnie. Jeżeli ta druga opcja, to można to podciągnąć pod kilka paragrafów kodeksu karnego. Czego wam szczerze życzę.

Uuu

Samokontrola została wprowadzona przez kj by mieć na kogo zrzucić winę swoich błędów! Proponuję dać kontroli 10 procent wynagrodzenia bo tylko tyle robią !

Lajza

Zwolnić wszystkich z KJ w ja obiecuję i słowa dotrzymam że będzie mniej reklamacji ! Mogę się pod tym podpisać dwoma rękoma ale jeśli ja słowa dotrzymam i będzie reklamacji o 30% mniej każdy pracownik dostaje podwyżkę 500zl brutto ! Jeśli jesteście tym zainteresowani zwolnijcie wszystkich z KJ i wtedy osobiście przyjdę podam rękę o podpisze się pod tym co pisze wyżej ! Mało tego ! Zdradzę odrazu przy podpisaniu papierów jak to zrobimy wszyscy by reklamacji było conajmniej o 30% a nawet i 60%

Uuu

(usunięte przez administratora) Pracowałem w be przed wprowadzeniem 5S i było mniej reklamacji, tu chodzi o kompetentnych ludzi właśnie w dziale KJ. (usunięte przez administratora)

Siwek

Weź ty kondomie zużyty lepiej się zamknij coś mi się wydaje że ojciec nie miał co z nasieniem zrobić i wyszedł taki nieudacznik jak ty , jesteś nieudany jak całe kierownictwo trolu

Witam, Mam pytanko odnośnie firmy w Trębaczewie bo myślę o złożeniu CV. Jak atmosfera, zarobki i oczywiście warunki pracy wyglądają w firmie??? Z gry dziękuję za informację

Pryka z du,,,pska

No dżez jakich mało Szwecja przyjechała ale z napędem 4x4 polskiej produkcji Ursus śmiechu nie było końca , te nasze kierownictwo już bardziej nie może się pogrążyć

kierowniku wprowadzasz swoje zasady a to nic nie daje ,nie ma organizacij pracy od góry zaczynając ,a kawę bedę sobie robił kiedy bedę miał ochotę,bo napewno mi tego nie zabronisz , jestem człowiekiem i skora ja mam szacunek do ciebie to tego samego sobię zyczę ,a żarty lubię do pewnego stopnia,wiem ze macie to w (usunięte przez administratora)ale ja tez mam na was (usunięte przez administratora)

Ściemniacz za regału

Firma się rozkręca widać co chwila więcej ogłoszeń na olx jesteście tak mądrzy że zaraz na pokładzie zostaną sami piekarze z kierownikiem yyyy ale to dobrze zacznijcie buły robić może mniej reklamacji będzie

Biedny

No dobra jak będzie mi się chciało to przyjadę jutro do pracy, albo nie bo śniegu dużo i zimno na halach i nikt nie zgłosił jeszcze tego do inspekcji pracy.

Wagarowicz

@zzz kontrola jakości zbytnio nie jest ogarnięta ktoś już pisał wcześniej wie ale jak się robi wino co do reklamacji to wasze maszyny podchodzą pod emeryture więc cudów się prosze nie spodziewać skoro wypałka już jest źle a druga sprawa jaka płacą tak się robi : )

Zzzz

Abc , skoro jesteście tak wybitnie uzdolnieni , to dlaczego jest tyle reklamacji i dlaczego kontrola jakości ma pełne ręce roboty ?

Szogun

Ta nie dorajda z sosnowca wchodzi tylko w tedy gdy dyrektor pociągnie za jego sznurki bo to marionetka jego a na robocie jaki glupi był taki głupi jest dalej jak ktoś przez tyle czasu nie załapał co sie dzieje na produkcji to sory już nie załapie takie cuda tylko z sosnowca.Ale najlepiej wyglądają przy tablicy jak dwa nieuki i meczą tylko tych brygadzistów żeby im podpowiedzieli co sie dzieje na produkcji tak to jest nie stety jak piją tylko tanią zalewaje to póżniej cieżko odróżnić fortaco od szwecji

buc

Kierownik na 8 godzin na hale niech zobaczy jak zimno i jak się pracuje,(usunięte przez administratora) 21 wiek a na hali 4 stopienie. kpina i tyle mają nas gdzieś.

Zmarznięty do dyrektora

Minimalna temperatura na hali produkcyjnej — ile wynosi? W be 5 stopni Zgodnie z polskim Kodeksem pracy i wytycznymi, zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r., temperatura pracy na hali produkcyjnej nie powinna spadać poniżej 14°C. Wyjątek od tej zasady stanowią zakłady, w których ze względu na charakter prowadzonej działalności i względy technologiczne temperatura na hali produkcyjnej zimą i latem musi być utrzymywana na odpowiednio niskim poziomie. Siedzicie w cieplutkich biurach. Jest wam przyjemnie??? Kawka smakuje ? Możemy rozpalić ognisko na dole tylko mam pytanie Opał we własnym zakresie czy możemy z kotłowni ? Ale nie z kotłowni nie gdyż dla Was może zabraknąć a to niewybaczalne.

Dryfownik

Jeszcze chwila i znów trzeba będzie oglądać gracjana z Sosnowca masakra Boguś szybko pewnie nie wróci bo tego to trzyma jak w termosie zawsze po takim wolnym panią z magazynu już całkiem po krzywi zapewne zdalne będzie miała za to berta będzie chodzić i szukać alkocholu po szafkach jak zawsze swoim czujnym nosem a to przecież od niej tak dziwnie pachnie oj ciekawie będzie nie bawem się widzimy pozdrawiam ten górny cyrk

Poeta

Boguś z łodzi znaczy że (usunięte przez administratora) zna od urodzenia, ale trzymać takiego kierownika bo widzi w nim dzieciństwo i swoje nieudane życie w nim chcąc mu dać jakąś szanse na przyszłość?

Pan dobra rada

Czy to ważne jak? Ważne by reklamacji nie było!

Doradca

Każdy kto się przyjmuje ma większe doświadczenie niż nasz Gracjan , także śmiało zapraszamy najnizsza krajowa plus premia uznaniowa za wyniki ( ale raczej nie dostaniesz ,bo ile byś nie (usunięte przez administratora) to i tak będzie mało) także naprawdę warto

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP