Direct Computers Serhii Prisenko

Chełm

Opinie o Direct Computers Serhii Prisenko

Jacek 2015-04-04 12:40:41
Zdecydowanie i z całą stanowczością ODRADZAM. Nie w akcie zemsty, ale w wyniku przykrych doświadczeń.
Dwa razy korzystałem z usług tej firmy: pierwszy raz, netbook uszkodzenie taśmy, na sprzęt czekałem dokładnie miesiąc, dopiero po awanturze wzięli się za naprawę. Dałem im szansę drugi raz, niedawno, naprawa laptopa, padł dysk. Dodatkowo chodziło o zgranie danych i przy okazji naprawę czytnika kart. Przez 3 tygodnie dobijałem się nie mogąc uzyskać informacji o teminie naprawy. Zabrali się do roboty jak oznajmiłem, że odbieram go w takim stanie w jakim jest. Na umówioną godzinę przyjechałem po odbiór i zapytałem czy czytnik jest naprawiony. Nie potrafili odpowiedzieć! Laptop wrócił na warsztat, po pół godzinnym oczekiwaniu trzasnąłem drzwiami. Na następny dzień pan szef rusek czy tam ukrainiec (pies go tam wie) zapewnił, że wszystko jest zrobione, usługa wykonana solidnie. Z trudem wytargowałem rabat 20 zł. Żałosne. Cała prawda o jakości naprawy wyszła w domu: nowy dysk bez ramki, tak sobie luźno siedział, zgrane dane to jakieś bzdury, z konta administratora nic nie zostało zgrane, czytnik kart nie działa: po chamsku wlutowany został jakiś inny, ścieżki przegrzane jakiś dodatkowy kabelek łączący czytnik z płytką, normalnie cuda! Wiatrak chłodzenia huczał jak odkurzacz. Okazało się, że oderwali radiator na czas "naprawy" i założyli z powrotem bez nowej pasty termicznej! I tak wybuliłem 280 zł dostając w zamian tylko nowy dysk 320GB, a sam laptop w gorszym stanie niż jak go oddawałem. Ponad 3 tygodnie czekania. Dodam jeszcze, że sam zamontowałem poprawnie dysk, założyłem ponownie radiator na nową pastę i zgrałem dane z uszkodzonego dysku (na Mac'u poszło - uwaga do pana szefa). Czuję się oszukany przez ten niby serwis i jeszcze raz odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy.
Moloko 2016-10-17 20:39:46
Mam ten sam problem z tą ukraińską gnidą, przyciągamy czas naprawy, po odbiorze sprzęt nadaje się do ponownej naprawy - odradzam , amatorszczyzna,chamstwo że strony tego uchodźca .
Zostaw swoją opinię o Direct Computers Serhii Prisenko - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct Computers Serhii Prisenko