Copy System Sp. z o.o.

Piła

Opinie o Copy System Sp. z o.o.

anonimowo 2013-09-09 23:15
ja pracuje w tej firmie od roku i jestem bardzo zadowolona. pierwsze słysze ze wypłata jest w ratach. to jakas bzdura i wiem chyba przez kogo zostala napisana. Szanowna koleżanko jak masz odwage to podaj swoje nazwisko a nie pod anonimem pisać kłamliwe teksty.
pracownik 2013-10-07 15:10
(usunięte przez administratora)Jak już się pracuje dobrze to się dobrze zarabia (jak wszędzie) a jak komuś się nie chce to niech siedzi w domu i długopisy skręca, chociaż do tego też trzeba się przyłożyć. Ja nie narzekam - pracuje tu 2 lata i jak na razie to najlepszy pracodawca jaki mi się trafił. Godziny 8-16, wypłata zawsze na czas! Jak to jest źle to ja już nic nie wiem.
A 2016-04-19 20:18
Wiesz co, ja też nie wiem czemu, bo to jest bardzo dobra firma
TN 2017-02-22 19:37
popieram - dostają Ci co przynoszą kasę czyli przedstawiciele handlowi reszta to robole, więc nie zasługują na więcej:)
Pracownik Firmy 2017-04-15 10:10
Moja opinia o Copy system. Może i by była dobra ale jak widzę jednego pracownika który używa samochodu służbowego do wożenia prywatnych rzeczy typu ogrodzenia czy krawężniki i ziemię. to strach pomyśleć jak części będą wyglądać z gruzem i piachem. A do tego jak spuszcza się paliwo . Super firma.
Jak się dobrze pracuje to się dobrze zarabia. A jak się wynosi części z firmy to tez się lepiej zarabia
prawda panie K. Ś.
Zostaw swoją opinię o Copy System Sp. z o.o. - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy System Sp. z o.o.