Opinie o 4 Company Marcin Rutkowski w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4 Company Marcin Rutkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie 4 Company Marcin Rutkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Company Marcin Rutkowski w Radom

Oszukana

P. Marcin Rutkowski to oszut i (usunięte przez administratora) Pracowałam u niego w formie parę miesięcy. Nie wypłacił mi wynagrodzenia za półtora miesiąca mojej pracy. Jak co roku zamykają firmy i tak (usunięte przez administratora) ludzi.(usunięte przez administratora)

Iwona
@Oszukana

Napisałaś, że nie otrzymałaś wynagrodzenia za pracę. To rzeczywiście nie w porządku, a próbowałaś kontaktować się z 4 Company w tej sprawie? Na czym polegała Twoja praca?

4comapny Nowy wpis

Ta firma nigdy nikogo nie zatrudniala nawet 1 minuty

4company Nowy wpis
@Oszukana

Proszę pokazać dowód zatrudnienia bo ta firma nigdy nikogo przez 16 lat nie zatrudniała.

Łucja Nowy wpis

Co nowego słychać w firmie? Od dawna nie pojawiały się w wątku opinie pracowników, a z tego co widzę to nadal jest zarejestrowana. Czy w tym miejscu istnieje możliwość pracy zdalnej? Jeśli tak, to czy pracodawca zapewnia sprzęt? Będę wdzięczna za informacje na temat prowadzonych rekrutacji.

zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowego pracownika?

Wiktor

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Brałeś udział w rekrutacji do 4 Company Marcin Rutkowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
fe

Jako kierownik call center rzeczywiście można liczyć u nich na zatrudnienie na dobre umowy. Ciekawe tylko czy wypłata pojawia się na czas, wiecie? Dobre benefity są całkiem niezłe u nich, więc nie ma co narzekać.

Matt

Hahahha wynagrodzenie ? Marcinek nie pogrążaj się :D

dfghjkl

kolejny kreatywny pozytywny komentarz wystawiony przez prezesa brawo!

event office

My od nich zakupiliśmy około 500 000 sztuk towaru pierwsza klasa. Na czas super cena. Ale widzę, że ten typ wszędzie występuje - zawisłe byłe pracowniki Jestem zdania tępić takich, niech jadą na emigrację. Pozdrawiam za miesiąc kolejna partia wiecie czego.

Karty

Firma ta nigdy nikogo nie zatrudniała . Pozdrawiamy. A druga spółka właśnie kończy biuro księgowe porządki w dokumentacji po zmianie biura. Wszyscy są zgłaszania wsteczne jak nie byli i już pity będą rozsyłane. Kolejny stek bzdur. Ciekawo czy napiszą jak dostaną listem pit 11.

Kontrahent

niestety ale wiadomości wysyłane na maila biuro@4company są pozostawiane bez odpowiedzi :/

Karty

Od dziś skończyła się zabawa w pomówienia. Teraz czas na czyste fakty. Każde kłamstwo będzie natychmiast obnażone. Każde pomówienie będzie sprostowane i zgłoszne bezwzględnie na Policje i do Prokuratury. Fakty są takie, że w każdym biznesie mogą wystąpić pewne czynniki niekorzystne dla klientów, pracowników , spółki. Trzeba zawsze do nich podejść z dystansem i ze zrozumieniem. Kto chce się porozumieć zna adres może napisać. Nawet Ci co mają coś na sumieniu zostana wysłuchani i zrozumieni. To nie jest miejsce na wyciąganie rzeczy, które są wymyślone. Proszę pisać na maila biuro@4company.pl z każdym jesteśmy w stanie osiągnać kompromis. Przed sądem tylko fakty będziemy przedstawiać z dokumentacji.

Hotel Warszawa nie zamawiał u nas KART. Pozdrawiam

Hotel Warszawa

Tak tez zamówiłem tam karty. Nie polecam. Wykonanie słabe, drogo. I czas realizacji dość długi.

kret003tajnyagentMO

xD czas ucieka

fitpro

Dobrze ze wrócili do tego co robili tyle lat bo mi się właśnie Karty kończą i musze zamówić. A od lipca mieli przerwę . Super bo cenowo i jakością mają najlepsze produkty.

Hotel Poznań
@fitpro

Zamawiamy w tej firmie karty, przywieszki do bagażu od 3 lat. Raz był poslizg 5 dni w dostawie ale dostaliśmy gratis fajny. Polecam

Pawel

Od 7 lat zamawiamy karty w tej firmie i wszystko jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Company Marcin Rutkowski - Radom

4 Company Marcin Rutkowski
1.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Chrobrego 22
    26-600 Radom