4 Company Marcin Rutkowski

Radom

Opinie o 4 Company Marcin Rutkowski

Pawel 2016-01-29 21:49
Od 7 lat zamawiamy karty w tej firmie i wszystko jest ok.
fitpro 2016-01-30 10:12
Dobrze ze wrócili do tego co robili tyle lat bo mi się właśnie Karty kończą i musze zamówić. A od lipca mieli przerwę . Super bo cenowo i jakością mają najlepsze produkty.
Hotel Poznań 2016-01-31 18:58
Zamawiamy w tej firmie karty, przywieszki do bagażu od 3 lat.

Raz był poslizg 5 dni w dostawie ale dostaliśmy gratis fajny.

Polecam

kret003tajnyagentMO 2016-02-01 11:04
xD czas ucieka
Hotel Warszawa 2016-02-02 17:26
Tak tez zamówiłem tam karty. Nie polecam. Wykonanie słabe, drogo. I czas realizacji dość długi.
Karty 2016-02-02 21:08
Hotel Warszawa nie zamawiał u nas KART.
Pozdrawiam
Karty 2016-02-03 21:13
Od dziś skończyła się zabawa w pomówienia. Teraz czas na czyste fakty. Każde kłamstwo będzie natychmiast obnażone. Każde pomówienie będzie sprostowane i zgłoszne bezwzględnie na Policje i do Prokuratury. Fakty są takie, że w każdym biznesie mogą wystąpić pewne czynniki niekorzystne dla klientów, pracowników , spółki. Trzeba zawsze do nich podejść z dystansem i ze zrozumieniem. Kto chce się porozumieć zna adres może napisać. Nawet Ci co mają coś na sumieniu zostana wysłuchani i zrozumieni. To nie jest miejsce na wyciąganie rzeczy, które są wymyślone. Proszę pisać na maila biuro@4company.pl z każdym jesteśmy w stanie osiągnać kompromis. Przed sądem tylko fakty będziemy przedstawiać z dokumentacji.
Karty 2016-02-06 12:23
Firma ta nigdy nikogo nie zatrudniała . Pozdrawiamy. A druga spółka właśnie kończy biuro księgowe porządki w dokumentacji po zmianie biura. Wszyscy są zgłaszania wsteczne jak nie byli i już pity będą rozsyłane. Kolejny stek bzdur. Ciekawo czy napiszą jak dostaną listem pit 11.
event office 2016-02-06 12:44
My od nich zakupiliśmy około 500 000 sztuk towaru pierwsza klasa. Na czas super cena. Ale widzę, że ten typ wszędzie występuje - zawisłe byłe pracowniki Jestem zdania tępić takich, niech jadą na emigrację. Pozdrawiam za miesiąc kolejna partia wiecie czego.
dfghjkl 2016-02-08 11:49
kolejny kreatywny pozytywny komentarz wystawiony przez prezesa brawo!
Kontrahent 2016-04-18 13:06
niestety ale wiadomości wysyłane na maila biuro@4company są pozostawiane bez odpowiedzi :/
Matt 2016-07-11 18:01
Hahahha wynagrodzenie ? Marcinek nie pogrążaj się :D
fe 2016-08-19 14:35
Jako kierownik call center rzeczywiście można liczyć u nich na zatrudnienie na dobre umowy. Ciekawe tylko czy wypłata pojawia się na czas, wiecie? Dobre benefity są całkiem niezłe u nich, więc nie ma co narzekać.
Iwona 2017-08-18 11:28
Przypominam, że to forum przede wszystkim poświęcone jest do publikowania opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w 4 Company Marcin Rutkowski? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy są poszukiwani nowi pracownicy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
Zostaw swoją opinię o 4 Company Marcin Rutkowski - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Company Marcin Rutkowski