Warsoft Paweł Machowski

Warka

Opinie o Warsoft Paweł Machowski

Teqqu 2014-04-27 12:26
Internet zły , bardzo zły , ciągle tnie i sięodłącza..
Netia 2014-06-29 20:28
INTERNETU CZĘŚCIEJ NIE MA, NIŻ JEST.FATALNY.MONOPOLISTA NA WSI
xXx 2014-08-17 13:45
Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przeproszeniem oszukują ludzi
Anonymous 2015-05-25 19:41
Mi tam działa szybciej niż jest w ofercie. Bez przerw.
slystal . 2015-11-12 07:38
Kilkanaście lat lat korzystam i mam zamiar dalej korzystać.z ich usług.
hexagon 2015-12-15 14:42
Internet fatalny. Internetu cześciej nie ma niz jest,a podczas złej pogody prędkość maleje do takiej żę byle jaka strona włancza sie po 20s . Jeszcze nie widziałem gorszego internetu dla graczy niż ten w grach jest co najmniej od 70 do 1500 pingu ping jest znośny (70) w godzinach od 23-4,w godzinach popołudniowych wynosi 700[moge dac screena].Nie wiem od czego to zależy ale na gołe oko widać pogorszenie się prędkości z czasem.
PS.nawet jesli predkosc pobierania wynosi 4mb/s to wysylania wynosi 0.3mb/s
nikt ważny 2016-10-21 17:20
Internet jest Najgorszy na rynku.Nikomu nie polecam. żeby załadować tą stronę czekałem 20 sekund .
Weronika 2017-03-10 12:04
Proszę o zamieszczanie komentarzy dotyczących warunków pracy. Jak oceniacie Warsoft Paweł Machowski jako pracodawcę?
Łukasz 2017-05-24 09:02
Internet bardzo dobry mam zainstalowany od nich światłowód (mieszkam na blokach)
predkosc 100Mb za 25 zł i nic sie nie zacina. Jak dla mnie rewelacja odkad przełączyli mi na światłowód. A i wziąłem tez od nich telewizje światłowodowa w pakiecie więc mam taniej. Ogólnie rewelacja
LepszyOrange 2017-07-21 18:39
Internet to totalne dno.Nie da się grać w gry z multiplayer powód ping raz jest 80 a przez większość czasu 4000 to chyba nie jest normalne to jest po prostu śmieszne
Weronika 2017-08-11 15:07
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Warsoft? Przypominam, że ten wątek przeznaczony jest do wyrażania opinii na temat warunków zatrudnienia, a nie ocenienia jakości usługi omawianej firmy.
Zostaw swoją opinię o Warsoft Paweł Machowski - Warka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsoft Paweł Machowski