Small Gis Antoni Łabaj

Kraków

Opinie o Small Gis Antoni Łabaj

andreas 2012-06-04 19:23:45
sami sobie te opinie piszcie! Zenada!
poinformowany 2014-06-02 17:08:41
Każdy kto ma rozum na pierwszy rzut oka zobaczy, że informacje podane przez "młodego" i "obserwatora" są naruszeniem prawa i dobrych obyczajów, nie mówiąc już o regulaminie tego forum, które uprawnia pracowników (czyli osoby, które czegoś doświadczyły bądź nie) do wpisywania opinii o pracodawcach. Natomiast Administrator dopuścił wpisy osób które powołują się na plotki (tak naprawdę zmyślone osoby, które rzekomo pracowały - notabene takich zwolnień w ostatnim czasie nie było więc na kogo się powołują wzmiankowane osoby) po to aby szkodzić firmie. Na marginesie należy dodać, że sytuacja w firmie jest wprost odwrotna do przedstawionej we wpisach - na rynku firma SmallGIS ma opinię firmy specjalistycznej, do której trudno się dostać. Firma stwarza duże szanse rozwoju. Na szkolenie specjalistyczne dla pracowników w firmie wydano w ostatnich 2 latach ponad 500 000 zł ze środków WUP i środków własnych. Złośliwe wpisy to dowód na to, że komuś to przeszkadza. Jest to ewidentna próba szkodzenia firmie na co administrator tego bezsensownego forum zezwala. Jeżeli tak pomagacie ludziom szukającym pracy do gratulacje. Więcej takich inicjatyw.
Młody 2014-06-26 19:26:19
Niestety Poinformowany, prawda jest bolesna i nie wygląda to tak jak piszesz. Co do forum,,, no cóż pieniądze i takie wpisy jak Twój powodują, że ludzie są niepoinformowani - może nawet jesteś właścicielem...?, dlatego Administrator musiał usunąć, poprzednie prawdziwe wpisy. Na szczęście istnieją inne fora, na których również nie są przychylne opinie. Jeśli ktoś ma wiedzę, chęci rozwoju to polecam Asseco, Motorolę, czy nawet wyśmiewany wszędzie Comarch. Jeśli chodzi o naruszenie prawa , to w Polsce istnieje wolność słowa, a opinia potwierdzona faktami nie jest pomówieniem. Jeśli Administrator ma wątpliwości, to zna mój numer IP i może się ze mną skontaktować.
z mojej strony 2014-06-27 09:32:46
Hej i czołem... odbywam w SmallGISie krótki staż studencki, więc o zarobkach nie mam prawa się wypowiadać, ale czytając negatywne opinie można odnieść wrażenie, że napisały je osoby, które mają jakiś chory interes w obrzucaniu tej firmy błotem, zwłaszcza, że to nie były ich osobiste doświadczenia, albo Wam się firma pomyliła. Ewentualnie jacyś frustraci...Z mojej perspektywy firma wygląda tak: ciekawi ludzie, sympatyczna atmosfera, profesjonalizm pracowników i nie ma wiecznego "szukania winnych", co mnie przerażało w poprzednim miejscu pracy. Do tego schludne pomieszczenia biurowe i dobra lokalizacja. Chętnie zostałabym na dłużej. Mimo, że to tylko staż, to jestem zadowolona, że się zdecydowałam, a w porównaniu do moich wcześniejszych doświadczeń stwierdzam, że jednak istnieją jeszcze NORMALNE i przyjemne miejsca pracy, bo powoli zaczynałam w to wątpić...Do tego trzeba dodać, że firma składa się z kilku działów, więc wypowiadam się głównie o swoim, chociaż wątpię, żeby w pozostałych było inaczej, patrząc na to, że wszyscy tam chodzą uśmiechnięci, nikt nie biega wkurzony i nie wydziera się na innych. Nie wiem ile zarabiają pracownicy, bo zwyczajnie nie wypytuję ludzi o takie rzeczy, ale jak Ci nie odpowiada kwota proponowana przez pracodawcę, to po prostu szukasz innej firmy, albo zakładasz swoją własną. Widzę, że Pan piszący wyżej jest z branży informatycznej, więc pewnie z resztą ma nieco inne wymagania finansowe niż ja. W mojej opinii, powinien Pan tutaj zaprosić kolegę, żeby sam się wypowiedział za siebie co mu nie odpowiadało - ja zanim złożyłam cv odwiedziłam tą stronę i trochę się martwiłam, że znowu wyląduję w jakimś smutnej dziurze, a okazało się zupełnie inaczej.
kolega 2014-07-18 11:03:02
Witam, widzę że młody już opisał co nie co, no cóż jak jest teraz to nie mogę powiedzieć bo ciężko się do tego ustosunkować, jak jeszcze tam bywałem to niestety atmosfera była smętna, ludzie się bali co Pan A. wymyśli tym razem, często dziwne maile to fakt, tłumaczenia że kasy nie będzie na czas (jak prowadzę biznes to go zabezpieczam a nie robię ludzi w przysłowiowe jajo), no cóż reszty nie ma co mówić. Co do ludzi na prawdę fajni byli, ale widząc ich czasem na ulicy mam wrażenie że nie wiele się zmieniło, ale mogę się mylić.
Jak to mówią nie próbujesz nie ryzykujesz i nie jedziesz, teraz jestem spokojniejszy, kasa jest na czas i nie muszę się tłumaczyć w banku że nie zapłacę w terminie raty.

Tak jak mówię, ani nie jestem przeciw, ani za a całą ekipę z SG pozdrawiam serdecznie oby wam też było dobrze.

PS: młody odpuść, szkoda czasu, wiem jak było i współczuje ale oboje teraz mamy lepiej:)
Bartek 2016-04-23 09:41:30
Witam, odwiedziłem dziś stronę Small Gis Antoni Łabaj i stwierdzam, że jest mega profesjonalna, niestety zabrakło mi na niej zakładki Kariera. Chciałbym do nich aplikować, a aktualnych ofert brak, albo przynajmniej nigdzie znaleźć nie mogę.
Zostaw swoją opinię o Small Gis Antoni Łabaj - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Small Gis Antoni Łabaj