Grudziądz

Opinie o Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki

informatyk 2014-04-09 21:56:37
Fajna atmosfera pracy, zarobki OK (jak na ten region). Do tego fura, komóra :) Fajni ludzie, elastyczny czas pracy. Jednym słowem "zajebista" firma !
obywatel 2014-11-04 18:28:38
Niestety ignoranci, nie nadążają za postepem a kasuja jak za zboże
cichy 2015-03-21 08:24:41
firma jest the best
obywatel 2015-09-09 22:24:01
niestety są zbyt starzy żeby pracować w nowych technologiach - na emeryturę powinni powoli przechodzic
Sylwek 2016-04-21 15:21:48
Witam, interesuje mnie proces rekrutacji w firmie Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki, wysłałem wczoraj do nich CV, mimo tego, że nie znalazłem żadnych obecnych ofert pracy. Wiecie jaka panuje tam atmosfera?
Zostaw swoją opinię o Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rensoft S.C. Renata Czecholińska Robert Kortas Krzysztof Kirejczyk Jarosław Zawadzki