Opinie o Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

iks de

Rekrutację do Rekord SI na stanowisko Konsultant - Analityk IT można skomentować tylko w jeden sposób: XD Pierwszy etap rekrutacji odbywał się w systemie 1vs4, co już wiele mówi o pracodawcy i jego świetnym podejściu do rekrutacji i potencjalnego pracownika. Pomijając już fakt, że jedna z Pani podczas rozmowy zerkała na swoich kolegów nie wiadomo w jakim celu (kamerkę mają tak słabej jakości, że nie było widać czy strzelała tam jakieś śmieszne miny albo mrugała) to wisienką na torcie był jakiś Pan prezesik lub Pan dyrektor, którego pytania rozłożyły mnie na łopatki. Pan mógł zapytać o wszystko ale zapytał kandydata z wykształceniem i kilkuletni doświadczeniem o to kiedy pisał maturę i czy pamięta wyniki tejże matury XD Państwo mieli poinformować kandydata o decyzji (nie ważne jaka by była) w terminie do tygodnia, ale oczywiście się nie odezwali. Podsumowując, Rekord SI sprawia wrażenie typowego Januszexu w którym nie masz co liczyć na fajne warunki pracy i traktowanie pracownika z szacunkiem. Pozdrawiam

Kamil

@Agnieszka a skąd to info że mają 100 zatrudnionych osób?

Ad Nowy wpis
@Kamil

Wszystkie informacje są dostępne na stronie internetowej firmy, jeżeli ktoś jest zainteresowany pracodawcą to chyba powinien coś na jego temat się na własną rękę w najprostszy sposób dowiedzieć...

Ktoś napisał, że część pieniędzy w tej firmie idzie na klub sportowy, przez co zarobki pracowników nie są wysokie. Możecie powiedzieć w takim razie ile wynosi wynagrodzenie? I o co chodzi z tymi zarobkami na klub sportowy?

Nick Nowy wpis
@Ewa

Wynagrodzenie zależne jest od stanowiska i zakresu obowiązków. Część zysków firmy przeznaczane jest na rozwój sportu co nie przekłada się znacząco na wynagrodzenia.

Helena

Czemu tam jest tylko częściowo praca zdalna, nie ma możliwości przejść w pełni na Home Office? Tak jest w ogłoszeniu Programista Delphi napisane. Dziwi mnie to, bo branża już oddawna pozwala na pracę w pełni zdalna, także nie rozumiem.

Nick Nowy wpis
@Helena

W zależności od stanowiska praca jest mniej lub bardziej hybrydowa. Programistów Delphi w Polsce jest niewielu stąd możliwość pracy o home office jest rozszerzona.

Czy w Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Asf Nowy wpis

W 95% przypadków nie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Op

Firma w niepoważny sposób podchodzi do rekrutacji. Obiecują kontakt po rozpatrzeniu CV a od miesiąca cisza. Nie polecam

iks de

Witam. Jakie opinie pracy na stanowisku wdrożeniowca? Czy praca jest bardzo trudna i czy trzeba zostawać po godzinach?

Łukasz

Nadal szukają tu pracownika na stanowisko wdrożeniowiec systemów informatycznych. Ktoś tu pisał że wcześniej proponowali 4 tys na rękę. Teraz stawka jest wyższa? Dochodzą do tego jakieś premie? Bo według mnie przydałoby się kilka setek więcej.

@Łukasz

Stawka taka jak była. Można z czasem starać się o podwyżkę.

BagiennyKot

Jeśli ktośby się wybierał na rozmowę kwalifikacyjną we Wrocławiu. Często ta firma poszukuję ludzi na stanowisko wdrożeniowca. Opowiem jak to wygląda. Sama rozmowa we Wrocławiu jest miła i przyjemna, aczkolwiek bez podania szczegółów dot. zarobków, warunków pracy itd. Te wszystkie istotne aspekty będą możliwe do omówienia w kolejnym etapie, jeśli się zakwalifikujesz. Tutaj jest haczyk, ponieważ aby móc pogadać o szczegółach trzeba jechać z Wrocławia do siedziby firmy, do Bielsko-Białej. Oczywiście na własny koszt. Trzeba pojechać, żeby pogadać z szanownym prezesem o warunkach pracy - brzmi absurdalnie, ale to niestety prawda. Sama rozmowa z prezesem jest miła, bo po długiej podróży dostaniesz kawę albo herbatę. Niestety to co już Wam zaproponuje raczej przyjemne nie będzie. Standardowa gatka, że Bielsko to mała mieścina i "tutaj" specjaliści zarabiają mniej niż we Wrocławiu - bla bla bla. Na końcu propozycja - ile może Ci zaproponować na stanowisku wdrożeniowca ? Nie licz na więcej niż 4tysiące netto, moim zdaniem to zdecydowanie za mało. Zwłaszcza, że we Wrocławiu nie ma aut służbowych, takowe są tylko w Bielsku i trzeba samemu sobie ogarniać transport, np. w delegacji. Dodatkowo pracownik ma obowiązek kilka razy w miesiącu pojawić się w Bielsku. Po co ? Nie wiem :) Dla kogoś kto lubi wycieczki albo kogoś kto w Bielsku babcię, dziadka, siostrę, brata itp. to opcja w sam raz.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bielsko-Biała.

Ponadprzeciętny

Firma jest w porządku co widać chyba na tym forum-nikt nie wylewa swoich żalów tak jak u innych pracodawców, pracuje tutaj około 100 osób więc miałby kto pisać :) Zarobki - jakiegoś szału nie ma, może dlatego że część pieniędzy z działalności idzie na klub sportowy.

Madzia

A dlaczego powinna się zmienić pani dyrektor ? Co jest nie tak?

Wojtek

Na stronie nie widać rekrutacji KAM, handlowców - czy są prowadzone rekrutacje na takie stanowisko?

dev

Ktoś może napisać coś o samej firmie informatycznej?

olkka fasolka

Rekord jako firma sama w sobie jest w porządku,natomiast powinna sie zmienić pani dyrektor. Reszta ok.

admin

Czy Twoim zdaniem firma Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne to dobre miejsce na robienie kariery? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kasprowicza 5
    43-300 Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Rekord Systemy Informatyczne Sp. z o.o.