Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Bielsko-Biała

Opinie o Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

admin 2015-08-17 10:39:54
Czy Twoim zdaniem firma Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne to dobre miejsce na robienie kariery? Czekamy na Twój komentarz.
olkka fasolka 2015-09-01 17:04:56
Rekord jako firma sama w sobie jest w porządku,natomiast powinna sie zmienić pani dyrektor. Reszta ok.
jątek 2016-07-12 19:30:38
Nie znam firmy informatycznej ale przestrzegam wszystkich przed wysłanie dziecka do szkoły bo gdy nie mieli 2 lata temu chętnych do czwartej klasy to na kolanach błagali aby posłać tam dzieci ,pani dyrektor zapewniała ,że do końca gimnazjum mają dzieci zapewnioną nauke w tej szkole ale terz jak przyszła pora na nabór do gimnazjum to pozbyli się naszych dzieci jak nie potrzebne śmieci . Ja przez nich musze chodzić z synem do psychologa bo został na lodzie. Chcęjeszcze dodać ,że mój syn był bardzo wychwalany przez trenera Gąsiorka a przyszli inni i nagle przyprowadzili swoich z zewnątrz,szkoda ,że dyrekcja i prezes na to pozwala. Jednym zdaniem piłka nożna jest zepsuta od dołu do samego szczytu.
zofia 2016-07-13 17:46:12
zgadzam się z tobą ,to co robią z dziiećmi z piątej klasy to skandal,musimy się zgadać bo to się nadaje do kuratorium i telewizji
Zostaw swoją opinię o Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekord Sp. z o.o. Systemy Informatyczne