Proman Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proman Sp. z o.o.

Grabek 2012-02-07 08:55:49
Pracowałem tam i całkowicie odradzam: kombinowanie z wypłatami, praca na lewym oprogramowaniu, nawet klienci nieświadomie otrzymują produkt utworzony z nielegalnych komponentów... Można tam spotkać faktury np paliwo na samochód zatankowane w tym samym czasie w różnych rejonach Polski albo przeglądy drukarek fiskalnych sygnowane przez tę samą osobę w tym samym czasie (bilokacja jak ojciec Pio). Powinien się tym zainteresować PIP
nick 2012-03-06 19:20:45
Nie przesadzajmy - wypłaty zawsze są o czasie i zgodne z umową. A że nie najwyższe to już inna kwestia ;) Atmosfera - jak kiedy, ale generalnie na plus. Ale zależy od działu... Zasadniczo solidna firma o dobrych perspektywach, ale nie dla szukających dobrego zarobku i możliwości awansu zawodowego.
Osobista opinia 2013-09-22 12:42:18
Dla osób z doświadczeniem odradzam - można zaliczyć spory regres zawodowy i finansowy.
Na rozmowie kwalifikacyjnej sporo się mówi o możliwościach rozwoju, później w praktyce już tych możliwości nie widać.
Finansowo, wypłaty na czas ale na umowie premie zamieniają się w składnik wynegocjowanego wynagrodzenia w dodatku wypłacany raz na 3 miesiące - przez 2 miesiące kwartału otrzymuje się niepełne pensje a co 3-ci miesiąc wyrównanie. Mało to przyjemne, nikt o tym nie uprzedza, dopiero przy podpisywaniu drugiej umowy gdy już trudno zrezygnować.

Nie dba się o zmniejszenie rotacji pracowników. Atmosfera też jakaś dziwna...

Opinia dotyczy Proman Piotr Manowski i Proman Sp. z o.o. gdyż to ta sama firma.
eks pracownik 2014-02-28 15:39:56
Kiepska firma! "Osobista opinia" napisał(a) całą prawdę. Całkowity brak możliwości rozwoju i awansu. Praca z antycznymi technologiami. Atmosfera ciężka. Szef nieszczery. Zarobki mizerne - raz na 3 miesiące "premia" - buahaha. Lepiej być freelancerem.
anonim 2014-06-23 22:23:19
Z plusów:
+ atmosfera bardzo miła, ludzie pomocni
+ szef w porządku, elastyczny
+ wypłaty kilka dni przed terminem, nigdy nie zostały opóźnione
+ oprogramowanie w miarę nowe, legalne. Sprzęt dobry
+ widać rozwój
+ nie ma problemu by w razie potrzeby wcześniej zacząć i wcześniej wyjść
+ to pewnie zależy od działu: dobry kod, ale bez dokumentacji(!)

A minusy:
- budynek (stary, brzydki, chociaż klima jest, ponoć za kilka lat będzie nowy)
- jeśli ktoś chciałby awansować to chyba nie ma gdyie ze względu na rozmiar firmy (z 30 osob)
tykk 2016-04-18 23:26:30
zdecydowanie sie zgadzam @pardo. Wiec tutaj pod tym wzgledem warto sie zatrudnić
Zostaw swoją opinię o Proman Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proman Sp. z o.o.