Opinie o Projekt-Net Damian Szyszkiewicz w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Projekt-Net Damian Szyszkiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Projekt-Net Damian Szyszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt-Net Damian Szyszkiewicz w Radom

Ewelina

Hej, widzę, ze aktualnie szukaja programisty bhp. Czy ktoś u nich pracował i moze powiedziec, czy oferuja konkurencyjne wynagrodzenie?

@Ewelina

BHP?

@Wyklęty

Jestem pewna, że chodziło o PHP, Ty w ogóle wiesz coś na temat programowania, że nie skumałeś?

@Wiktoria

Oczywiście, że skumałem, musiałem się z Was oczywiście pośmieszkować, jak zawsze, bo znów daliście ciała Nawet mam licencje na PHP Storm taki kozak jestem, a co :P Nawet polubiłem bardziej to narzędzie niż Visual Studio :D Wiesz co to PHP Storm? Miałaś chociaż na miesiąc okres próbny wykupiony? Wrrrrrr ;)

@Wiktoria

Ach Wiki, postanowiłem, że Ci jeszcze podokuczam :D Wiki, powiem Ci, że mam subskrypcję PHP Storm na rok :D Szefo mi opłaca :D OOOOOO jak mi dobrze... się programuje w PHP Storm Ale wiesz.... ja nie lubię PHP, bo się słabo debuguje. Chyba w PHP Storm jest możliwość pobawienia się w debugowanie, ale nigdy nie chciało mi się jeszcze szukać jak to obczaić, może kiedyś będę musiał to obczaić i wtedy to zrobię, a co Na razie wiesz... nie muszę szukać info jak debugować PHP. Nie chce mi się Lubię debugować w Visual Studio. Wtedy jakby wkraczał do innego świata, wiesz Wiki :P. Najeżdżasz na zmienną i wszystko widzisz... a w PHP... logowanie do konsoli :(. Po prostu tragedia, Nie lubię logować do konsoli, a Ty Wiki? Opowiedz mi coś o logowaniu do konsoli bo się popłaczę :D Na samą myśl o logowaniu do konsoli robi mi się słabo :P A Ty gdzie logujesz zmienne? Jak podglądasz i dochodzisz do tego, co nie działa Wiki. Bardzo jestem ciekaw Twojej metody :D Jaką najśmieszniejszą metodę logowania i debugowania PHP widziałaś? Bo wiesz... napisać na ogólnym kanale, że się umie programować, a Wyklęty nie umie, to umiecie, widziałem nie raz :D Jesteście ekspertami takiej ściemy

@Wiktoria

Wiki, a w ogóle gdzie Wy jesteście w wynikach wyszukiwania? Czy mi się zdaje, czy nie umiecie zrobić strony, która rankuje? Martwię się o Ciebie Wiki Bo wiesz... my najtańsze strony na Wordpress robimy w cenie 500 zł, na złość konkurencji. Po ile Wy robicie? Takie z Was eksperty, więc pewnie robicie strony po kilka tysi. A ile zarabiają Wasze strony internetowe dla Waszych klientów? Czy prowadzicie statystyki? Ja stworzyłem jednego bloga, który autentycznie zarabia. Byłem też na wyjeździe w Zielonej Górze, zaproszony z innymi blogerami ekonomicznymi. Tak dobre strony tworzę, a Wy jak tam? Jakie rezultaty macie Wiki Może się zaprzyjaźnimy? Ty, ja i Twój szef. Może zrobimy razem mega interes życia Bardzo jestem ciekaw jak żyjesz Wiki, tymczasem przesyłam całuski dla Ciebie i całej Twojej ekipy

@Wiktoria

Jak Ci się podobają moje HEHESZKI? powiedz może lepiej ile płaco, bo to była najważniejsza część pytania :D Dla mnie przynajmniej najważniejsza Skoro taka oblatana jesteś, to pewnie wiesz xD Wiki, ja muszę wiedzieć ile płacą, może bym CV złożył, wiesz właśnie przerabiam moje portfolia i może akurat by mi się trafiła fuszka za godne pieniądze, bo do dzisiaj nie znalazłem w Radomiu nic ciekawego, co najwyżej w Norwegii musiałem szukać i tam się zaczepiłem na część etatu

@Wyklęty

Szczerze fajne te heheszki. ;) A czemu zależy Ci akurat tu na miejscu? Co do wykupowania licencji na cokolwiek to przyznaję się bez bicia, że nie, jak już to zabawiam się hobbistycznie na lewo wszystkim, z wykształcenia jestem logistykiem programowanie o hobby tylko. ;) A czemu szukasz w Radomiu, wolisz fizycznie w biurze siedzieć?

@Wiktoria

Ach, jak to pięknie brzmi "zabawiam się hobbistycznie na lewo wszystkim" Wiesz, ja nie szukam tak na prawdę pracy, ale jakby się coś ciekawego trafiło to czemu nie, wychodzę z założenia, ze warto rozmawiać Trochę pomóc chciałem firmom z Radomia, bo kaleczyli rzemiosło, teraz jest odrobinę lepiej, ale nadal daleko od perfekcji Nie nawidzę siedzieć z biurze, a jeszcze bardziej nie cierpię wstawać z rana. Pracuje zdalnie, albo jakby ktoś chciał na fajnych warunkach pracować, to czemu nie, na część etatu chętnie ogarnę, bo mi się nudzi, nie mam pełnego obłożenia, a czasem można fajne zlecenia podłapać, gdy komuś się czegoś nie chce robić, albo ja zrobiłbym lepiej, wtedy czasem ktoś chętnie zapłaci dobrą stawkę za moją pracę. Ja się w pewnej dość wąskiej dziedzinie wyspecjalizowałem i o dziwo jest to potrzebne i dobrze płacą. Przeszedłem już rozmowy w Nowym Yorku, ale o kasę poszło, rozpocząłem współpracę z podwykonawcą dla Norwegów. Gdy ktoś widzi zysk z mojej pracy to mnie zatrudnia i tyle. Na razie się uczę Magento u nich, oni na razie nie wykorzystują moich niszowych umiejętności, ale mam nadzieje, ze zaczną i wtedy zacznie się zabawa Także jak ktoś ze mną dobrze zagada (nie wywyższa się kierowniczyna, nie pokazuje 100 CV na stanowisko programisty, to czasem coś chłopakom podpowiem, a jak robią z siebie Bogów ajti, to brechtam się z nich, co mogłaś zobaczyć na goworku :P) Używałaś PHP Storm? Teraz to moje ulubione narzędzie. Serio. Wcześniej preferowałem C# i Visual Studio, teraz lepiej mi się pracuje w PHP Storm i też byłem przeciwnikiem płacenia za soft, chociaż do dzisiaj używam Pajączka (płaciłem tylko raz i nadal to moje ulubione narzędzie, PHP Storma jeszcze nie znam tak dobrze) i Notepad++ w zależności od potrzeb, czasem ftp zilla i innych narzędzi W czym kodzisz? Jaki jęzor? Jakie narzędzia? Co robisz hobbystycznie? Dla community czy zarobkowo (ja jestem ten zły, który robi zarobkowo, nie kodzę dla fun, dlatego wiem co za ile, wiem ile moja praca jest warta, bo sam na niej zarabiam, mała zmiana tu i tam, a ja widzę różnicę w zysku znaczną, faktycznie z boku gdybym to obserwował, zapewne bym nie uwierzył ;) ) Czemu nie pracujesz jako programistka? W Radomiu spokojnie by się coś znalazło, cały czas szukają przecież

@Wyklęty

No ja też stawiam właśnie na zdalność, jakoś za ludźmi zbytnio nie przepadam a przynajmniej za dosłownie bliskimi kontaktami. ;p U mnie przygoda zaczęła się przez pandemię, bo studia zdalnie to było więcej czasu a jedna firma potrzebowała, żeby stronkę im ogarnąć. Tak zaczeła się przygoda powolna z html, css, js itp., Koniec końców trafiłam na ReactJS, parę projektów w GatsbyJs się porobiło, później sobie na PHP przeskoczyłam na Wordpressie, jeszcze pół roku temu robiłam sama dla siebie taki fajny duży projekt, no ale sytuacja życiowa wymusiła na mnie odejście od tego i od dwóch miesięcy kodu nie ruszałam. :( Niby poszłabym gdzieś do firmy ale szczerze obawiam się, że nie podołam, mimo że serio szybko łapię. Jakby jakimś cudem trafił mi się jakiś luźny zespół, który brałby mnie pod skrzydełka z wolą przyuczenia itp., to może by jakoś styknęło. ;p

@Wiktoria

W React też musiałem coś tam zrobić, w Angularze też. GatsbyJs nie tykałem. Może poszukaj zleceń na oferii albo gdzieś (ja łapię jeszcze klientów z zagranicy na portalach dla freelancerów, ale uważaj na (usunięte przez administratora) którzy nie płacą, szczególnie na najbardziej popularnym zagranicznym portalu). Obecnego klienta mam z oferii. Ja tam głównie łapię drobne zlecenia. Podciągniesz skilla, zrobisz portfolio i może gdzieś Cię przygarną. Generalnie wiele firm IT dzisiaj szuka kogoś ze skillem. Ja mam dość niszowe umiejętności i nie każdy tego szuka, chociaż uważam, że to ważne umiejętności, dlatego chcę budować swój biznes, a nie tracić czas na jakieś głupoty, które większość ludzi robi. Dla mnie to co oni robią jest zwyczajnie bez sensu, strata czasu i kasy klienta. Ja mam zupełnie inne podejście do tych spraw. Dlatego robię albo proste stronki na Wordpress po 500 zł, albo zaawansowane technicznie strony po kilka tysi. I staram się nie robić tych po 500 zł za wiele, bo to umie każdy zrobić. Staram się pozyskiwać klientów na te drogie, które mają większą wartość. Nie każdy jednak umie ją dostrzec, a ja na siłę ludziom nie wciskam tego, kto widzi w tym wartość, ten kupuje

@Wiktoria

Generalnie rozumiem Twoje położenie, chcesz się załapać gdziekolwiek (myślę, ze chcesz, chociaż nie wiem czy w logistyce nie zarobisz lepiej). Praca jest dość lekka, ale to pozory. Ja zakładam, że to co teraz oni dostarczają to badziew i firmy, które to kupują zostaną wyparte przez firmy, które dostarczają produkty dobrej jakości. Tak w moim odczuciu działa wolny rynek Dlatego jeśli mogę Ci coś doradzić, to załap się gdzieś, a potem uciekaj stąd, bo tu firmy nie inwestują w pracownika, a osoby, które są lepsze od innych są niszczone, blokuje im się dostęp do dotacji jak mi, byśmy byli zmuszeni pracować na obiboków z radomskiego układu. Wiadomo, że jak ktoś w Ciebie zainwestuje, byś mogła się douczyć, to powinnaś odpracować, ale nie powinnaś całe życie robić na tych ludzi. To niestety pomyleni kłamcy. O mnie opowiadali, że nie mam kwalifikacji. W styczniu zarobiłem około 20.000 zł, a ta banda nadal opowiadałaby, ze nic nie umiem, gdybym nie pisał na forum. Raz nawet stwierdzili, że te pieniądz ukradłem, bo Pawelec stwierdził, że nie znam się na informatyce, bo nie pracowałem na niego za 3.000 zł. Podobnie zrobił Ireneusz Łęcki z Radwaga, gdy nie zgodziłem się przedłużyć umowy. Chcieli bym na nich pracował, nie chcieli dać dotacji, zniszczyli mi najlepsze lata mojego życia, bo nie zgodziłem się na nich robić, bo układ radomski postanowił, że ja mam być od pracy na nich za śmieszne pieniądze w ogóle nie adekwatne do moich umiejętności. Banda niedouków z Radomia nie umie ocenić, nie umie nic, chce zmusić bardziej zdolnych od siebie, by pracowali na nich. Uważaj na to towarzystwo Kiedyś nawet sędziowie odebrali mi majątek, bo stwierdzili, że ukradłem, bo tajna rada Radomia postanowiła, że nie umiem zarobić. Sąd w Warszawie nakazał zwrot mienia. Jeśli pracujesz zdanie, radzę Ci trzymać się z dala od radomskich firm IT, bo oni niewiele umieją, prawdopodobnie dostają kasę z urzędu Ja drugi raz z rzędu (w grudniu 2020 i w styczniu 2022) zarobiłem 20 klocków w miesiąc, więc to nie przypadek, a oni mi dawali 3000zł. Bo niby nic nie umiem. Szkoda, ze nie uczą, bo np w Radwagu nauczyłem się przez 3 miesiące tylko klepanie algorytmu normalizacji (nie wiem jak ta umiejętność miałaby sprawić, ze zarobiłbym 20.000 zł) Czyli czegoś tam się nauczysz, ale to jest niewiele warte. Wręcz pracodawcy z Radomia chcą bym kodował im stronki po 500 zł (co jest stratą czasu jak pisałem), bo : UWAŻAJ WIKI, to ważne co teraz napiszę - napisałem na początku wypowiedzi. Z pozoru IT jest łatwe. programista programiście nie równy. Strona stronie nie równa. Po 1 musisz wejść w UX (ja się na tym nie znam za bardzo), by strona sprzedawała. Po 2 by strona RANKOWAŁA czyli w niskich kosztach docierała do klienta, to musisz kilka lat poświęcić na to by dojść jak to zrobić. Czyli metody prób i błędów. Kto sobie poradzi, ten zarobi, kto tylko zrobi na odwal się, cóż... pozarabia jakiś czas i będzie musiał zmienić branżę. Mam kumpla, który miał sklep GSM, zarabiał, a teraz jest w ogonie na swoje topowe frazy. Kiedyś umiał, przestał się rozwijać, nie był na fali i spadł z rowerka. Wielu pracodawców też płacze, ze wystarczy wiedza sprzed 5 lat, to niech idą tam, pewnie skończą jak ten sklep GSM, co mnie to. Moje zyski rosną, bo siedzę w tym na bieżąco. Podsumowując. Jak chcesz zarabiać przeciętnie czyli 3000-5000 zł to idź do pracy, pakuj się w to, ale pamiętaj tu zmiany są często (w logistyce może być mniej zmian) i jeśli nie będziesz się rozwijać, to wypadniesz z rynku, bo nikt nie chce sklepu, który nie rankuje. Jeśli jednak jak ja będziesz zarywała noce, uczyła się, to 20.000 zł miesięcznie to będzie dobra rozgrzewka (usunięte przez administratora) I musisz uważać na wielu (usunięte przez administratora) którzy właśnie będą chcieli kupić od Ciebie to co jest warte 20.000 zł miesięcznie w cenie 5000 zł miesięcznie ;). Tu kij ma dwa końce, mogą Cię nim (usunięte przez administratora) walnąć w głowę, a możesz Ty ich xD. Ostatnio oglądałem gambit królowej ;) Radomscy chcą mnie zająć jakimś badziewiem, bo nie zgodziłem się pracować na nich o rozwijać ich firmy za niegodne pieniądze i nie chcą pozwolić mi się rozwijać finansowo. Chcą mnie w ten sposób ukarać. Kazali mi grać w bilarda, jeśli chcę się rozwijać, a sami garną pieniądze, nie dopuszczają do rynku innych. Tak jak pisałem, chciałem robić z miastem biznes, nie dali, bo tylko oni mają zarabiać, a my mamy na nich robić. To zdrada zasad kapitalizmu. Dlatego Wiki trzymaj się z daleka od radomskich januszy biznesu. Ja chce się rozwijać finansowo, a nie tylko grając w bilard, ale oni z układu radomskiego nie chcieli dać dotacji, kazali grać i płacić im za grę w bilarda. To się w pale nie mieści, co ten układ odwala Czyli ja robię stronki po 500 zł (albo te za kilka tysi), a sobie robię te warte kilka tysięcy i staram się zarabiać (na nich na razie tych 20 koła nie zrobiłem, ale wierze, że się uda, na czym innym zrobiłem 20 koła stosując te same zasady, które stosuje w webdevie dla siebie ;) ) Ufff, Wiki to nie łatwy chleb, a przecietniacy wypadają szybko z rynku

@Wyklęty

Czyli zobacz Wiki, oni chcieli bym dla nich co miesiąc zarabiał 20.000 zł, a dawali by mi 5.000 zł miesięcznie, a jakbym się nie zgodził, to by opowiadali, że nie mam umiejętności. Taka tu jest logika, dlatego uważaj na radomskie układy No ciekawe jestem jak skomentują to radomscy specjaliści od ajti. Jak to znowu ukradłem w styczniu? bank napadałem, że zarobiłem 20 koła? Co znowu nie umiałem? No czekam na komentarz. Albo jak znów w sądzie przegracie opowiedzcie jak to się stało, bo znów przed sądem nakłamiecie, a potem prawda znów światła dziennego nie ujrzy. Skoro tutaj nie chcecie tego skomentować, to niestety składam wniosek formalny, że wygrałem i ewentualne kłamstwa, ze nic nie umiem i ewentualne wyroki sądu, który znów boje się, że będzie chciał mi odebrać majątek (wtedy Warszawski sąd nakazał zwrot mojego majątku mojej osobie, bo nie uwierzył w kłamstwa radomskich speców) Ja sobie poszedłem na swoje, poradziłem sobie lepiej niż radzi sobie cała ta zgraja to się przeciwko mnie zjednoczyli i coś tam sapią, że nie umiem, że ukradłem, że ich wydymałem :P Pfffff Jak się nauczysz sama, zarobisz. Oni Cię nie nauczą, bo sami nie umieją, a kto umie jak ja, nie uczy, bo po co komu konkurencja. Więc jeśli sama się nie nauczysz, to nie zarobisz, a wręcz sobie życie możesz spaprać, jak się okaże, że nie ma klienta na Twoje usługi. Jak pisałem, kto nie nadąża za szybko zmieniającym się rynkiem, ten wypada z gry, spada z rowerka Proponuje Ci znaleźć pracę w logistyce na stałe i dorabiać sobie w IT projektami na oferii (mało zleceń dobrych, trochę nie płaci bo (usunięte przez administratora) więc nie opierałbym 100% swojego zawodowego życia na tym) i zalecam poważnie budowanie Twoich własnych aktywów internetowych (przeczytaj sobie "Truskawkowy milioner" albo lepiej zarzuć sobie audiobooka) Jak jak w tej książce radziłbym Ci działać - pracować w dość pewniejszej logistyce, dorabiać zleceniami i budować własne portfolio projektów IT Sam dorabiam w logistyce, bo daje mi to elastyczność, mogę pojechać pracować do Zakopca, do Wawy, ważne, żebym miał dobre opinie. A 99% osób jest zadowolonych z mojej pracy. Czyli opieram swoje przychody na kilku gałęziach - projekty IT, logistyka, zlecenia, inwestycje i inne ;) W IT masz tak, że kłamcy szukają ciągle rąk do pracy. Ale to jest trochę inaczej. Jak siedzisz powiedzmy w React, to zarabiasz tam jakieś pieniądze. A jak przyjdzie moda na Angular, to Cię zwolnią albo każą się douczyć i znów będziesz zarabiać mało, bo nie umiesz Angulara :P. A jak Cię zwolnią, to zatrudnią Angularowca a Ty sobie popatrzysz jak on pracuje. Czyli wszystkie opcje są tak ustawione, że tak czy inaczej Ty tracisz Czyli jak zarabiałaś 8000 w React, to nagle musisz zarabiać 4000 w Angular, bo nie umiesz Angular Przynajmniej ja nigdy nie spotkałem się z brakiem obniżenia pensji

@Wyklęty

Pensja jest ważna Jeśli musisz się dokształcać po pracy, to dobra firma płaci powiedzmy 8000 zł. Ale wtedy to Ty musisz się uczyć po pracy np Angulara, jeśli robiłaś React. Radomski pracodawca płaci 3000 czy tam teraz 5000 zł i w domu musisz się douczać, nie w pracy, to kolejny kabaret. A podwyżki nie ma (ja nie słyszałem) gdy się nauczysz nowego frameworka, czyli wedle prawa pracy - pracodawca przerzuca na Ciebie koszty zmieniającego się IT. W dobrych firmach płacą za to, ze w ramach pracy się douczasz nowego frameworka (i nadal płaca lepiej) Długo by o tym pisać. Wiesz, jak radomski pracodawca łamie prawo, to powinien siedzieć cicho, a nie się wywyższać i niszczyc innym zycie, tylko dlatego, że się nie godzą na ich przewały

Wiktoria Nowy wpis
@Wyklęty

Szczerze powiedziawszy to co napisałeś chyba da mi do myślenia, ale raczej muszę to wszystko na spokojnie chyba przetrawić. ;) Aż zdziwiona jestem, że taki "rozgadany" z Ciebie programista, chociaż jak już wcześniej ustaliliśmy jesteś mieszanką. ;p Też w sumie jak z Twoją prędkością pisania? Pewnie szybko ten tekst sporządziłeś.xd Super, że to wszystko napisałeś, bo może nie tylko mi się to przyda ale też innym lekko zagubionym ludziom. Może kiedyś jakiś wspólny biznesik zrobimy? ;p

Wyklęty Nowy wpis
@Wiktoria

Ciesze się, że doceniasz moje wypociny, większość raczej denerwuje się, gdy ujawniam przekręty branżowe Jasne, zapraszam do współpracy :) Szybko piszę i mam wiele umiejętności :) W weekend napisałem do chłopaków od pozycjonowania, dzisiaj odpisali, przedstawiłem im co chcę, a oni szukają rozwiązania moich rozterek i zaraz parę stów a może tysia przelew szykuje na ich konto, więc współpracuje z różnymi ludźmi jako podwykonawca, jako klient i też jako programista, czyli może ja im będę klepał marketing, a oni będą robić SEO jak do tej pory Generalnie branży IT nie polecam, chyba, że chcesz robić coś dla siebie, sporo tu pijawek i niedouczków ;) Pozdrawiam

Wiktoria Nowy wpis
@Wyklęty

Zaginęłam trochę za długo. ;) Ciekawa jestem aż ile biznesów do dziś udało Ci się powykręcać, pewnie sporo. ;p No jakoś sama sobie zrobię może dla siebie miejsce wokół IT, zobaczymy. Też pozdrawiam!

Wyklęty Nowy wpis
@Wiktoria

Działam na kilku polach Ciesze się, powodzenia życzę i pozdrawiam

Kacper

Hej ! Czy firma działa tylko na terenie Radomia czy może tez w innych miastach ?

Rozwojowo, darmowe szkolenia i fajna atmosfera robią swoje :) Polecam

P

Dlugo trzeba czekac na wyplacenie pieniazkow (usunięte przez administratora)

Borys
@P

Dużo można się u nich nauczyć, ciekawe projekty, polecam innym.

Borys
@P

nie miałem problemu z płatnościami.

Czy po rozmowie w Projekt-Net Damian Szyszkiewicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt-Net Damian Szyszkiewicz - Radom