Opinie o Igor Kalaman Lokman w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Igor Kalaman Lokman. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Igor Kalaman Lokman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igor Kalaman Lokman w Zabrze

Hej, no ja też szukałam ogłoszeń od nich do pracy, ale nie znalazłam niczego. Dziwne. Gdzie firma publikuje rekrutacje, czy wgl sa jakieś nabory otwarte dla osób spoza firmy, czy tylko stawiają na rekrutacje wewnętrzne? Albo czy konieczne jest zaniesienie cv osobiście do biura?

Jaaaa Nowy wpis

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam.

Dominika Nowy wpis

Same tu pozytywne komentarze Aż miło poczytać. Piszecie, że firma jest rzetelna i profesjonalna. Towar mają ponoć świetnej jakości. Co jednak możecie powiedzieć o samej pracy tutaj? Jak wygląda atmosfera? Na jakim poziomie są zarobki?

Recepcja Nowy wpis

Rzetelność i profesjonalizm

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Igor Kalaman Lokman? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
jannek

Towar świetnej jakości, jestem mega zadowolony z laptopa.

nick

Bardzo dobra firma, bogata oferta i doświadczenie, pełen profesjonalizm, polecam, jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Igor Kalaman Lokman - Zabrze

Igor Kalaman Lokman
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jana Iii Sobieskiego 38A lok. 2
    41-800 Zabrze
  • NIP: 6482004754 REGON: 277716815

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042